Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresés 50 év felett fórum

Társkeresés 50 év felett (beszélgetős fórum)


15. 2caf8744b6 (válaszként erre: 14. - Murva)
2013. jan. 27. 18:59

Nem persze nem azért nem lett belőle semmi sem.

Nála több hamisság is volt.

Amugy aranyos volt és jó humora volt, még nevettünk is ezen.

Ettől komolyabb baj is volt vele.

14. murva (válaszként erre: 13. - 2caf8744b6)
2013. jan. 26. 20:55
Gondolom nem a 160 cm miatt nem lett belőle kapcsolat,mert azért ha a többi MINDEN szép és jó akkor ez nem olyan oltári hamisság,én is szeretek pár kilót lefelejteni magamról ha ez kerül terítékre,valahogy így lehetnek a 160 körüli férfiak is az egy,két-öt centivel.
13. 2caf8744b6 (válaszként erre: 12. - Moonlight13)
2013. jan. 26. 20:38

Nem is a mérettel volt a baj.

Az első találka fontos. Nem mindjárt hamisságra kell azt építeni.

Én fel öltöztem és mérlegeltem, hogy a köröm cipő bele fér.

Nagyon szeretek nevetni és tudok is.

De akkor valhogy nem vágott egy csapába a szám.

12. moonlight13 (válaszként erre: 9. - 2caf8744b6)
2013. jan. 26. 20:08
Lehet, hogy ő tényleg olyan "magas" volt, mint amit írt. Ne felejtsd el, hogy Te körömcipőben mentél, és a nőknél még a haj is dob egy kicsit a magasságon. Én csak 165 cm magas vagyok, de a 176 cm-nél alacsonyabb férfi már törpe méret mellettem. A 176 cm is már határeset, a megfelelő a 180 cm magasság lenne.
11. 2caf8744b6 (válaszként erre: 10. - Murva)
2013. jan. 26. 19:37

Persze nem azzal van baj, hogy valaki alacsony.

Attól még ő nagyon jó lehet.

A baj az, hogy ezt nem meri fel vállalni és egy vices hejzet alakul ki mikor találkára kerül a sor.

Ha meg írja, hogy milyen magas eszembe nem jut magas sarku cipőt fel venni.

10. murva (válaszként erre: 9. - 2caf8744b6)
2013. jan. 25. 21:24
Ismerek 160 cm-es férfit aki csodálatos ember.
9. 2caf8744b6 (válaszként erre: 8. - 3f2a864951)
2013. jan. 25. 16:58

Sajnos ilyen nők is vannak. És ezért nem talál társra az sem aki tényleg társat és nem kalandot keres.

Egyformán igaz ez mind két félre. Mérlegelni kell és fel állitani saját magunkban az elvárásokat az igényeket.

De a csalodások a mellé fogások, így is meg történnek.

Csak egyet a sok közül.

Kor jó, szépség nem anyira lényeg (mi korunkban) már.

Szóval jó nak tünt!!! Uccu neki randevú.

Szép autó, gondolta abba majd bele szeretek.

Fel öltöztem csinossan, Körömcipő. Mivel meg adta a magasságot mérlegeltem na mondom akkor ez bele fér.

Mikor ki száltam az autómból majd el ájultam, valahogy össze ment mert a magasság nem stimelt.

Érdekes voltam én a pici ember melett, Én vagyok 167cm Ő meg irta 172Cm Hát ő talán volt 160Cm.

Mért volt erre a kis hazudságra szügség nem tudom??? De akkor ott egy vices helyzet állt elő.

Ha eszembe jut még most is tudok rajta nevetni.

És nagyon sok ilyen volt vagy ehezz hasonló.

2013. jan. 6. 20:50

Eloszor is, remelem minden 40-es, 50-es no, aki egyedulallo, talal part maganak. Ezt azert bocsatom elore, mert van egy sztorim, ami nem tul szivderito.


Meg 2010-ben tortent, amikor utoljara voltam egy tarskereso regisztralt es eleg nepszeru tagja. A tortentekrol en is tehetek, leven nem tartottam be a sajat szabalyaimat.


Ram irt egy magat 44 evesnek vallo, utobb kiderult, hogy 47, holgy, aki nagyon csinos volt, leven evek ota edz.


Rengeteg szepet es jot irt rolam, egy ideig leveleztunk, de eszembe sem jutott, hogy egy nalam 13 eves novel kezdjek kapcsolatot.


Vegul megis beadtam a derekam, nem is tudom, miert. Talan annyira egyedul ereztem magam akkor. Talan a behizelgese esett jol. Ez mar nem lenyeges...


Eloszor jol is alakultak a dolgok, egzen kellemes, csinos, fiatalos nonek tunt, s emellett eltorpulni latszottak olyan aprosagok, amelyek, mint utobb kiderult, nem is voltak olyan apro dolgok.


Sosem tudott integetni, meg csak a kezet sem felemelni bucsuzaskor. Elvarta, hogy mindig en hivjam. Minden egyes kiruccanasunkat, szorakozasunkat en fizettem, habar o allitasa szerint ketszer elvalt es szep vagyont kapott mindket volt ferjetol, megspekelve svajci befektetesekkel.


Mar csak az iranta erzett kegyeletbol sem mondom el, mennyit koltottem ra, tole pedig nem kaptam semmit. Meg szeretetet es megbecsulest sem...vagy varjunk csak, de igen, megis kaptam valamit. Egyszer egy harom perces szolariumot es egy uveg asvanyvizet.


Aztan elkezdte mondogatni, hogy neki volt egy "alomkapcsolata", a fiu meg nalam is fiatalabb volt, 29 eves. Allandoan rola aradozott, s mindig hasonlitgatas targya lettem, holott nyomatekkal megkertem, ezt ne tegye. Aztan mar a volt ferjeivel is elohozakodott, vegul azzal, hogy "kevesebbel nem eri be", mint amit toluk kapott.


Arra a bizonyos "i"-re az tette fel a pontot, amikor kaptam egy sulyos torokfertozest, amely raterjedt a szamra is. Szo szerint 40 fokos lazzal fekudtem otthon, mig o szorakozni (ertsd: diszkozni) ment a baratnoivel es idegen pasasokkal. Majd felgyogyulasom utan nekem tamadt, hogy mit kepzelek en, hogy semmibe merem venni ot es nem hivom fel ket napig.


Ekkor elszakadt a cerna. Persze regen rajottem, hogy csak dugni es felvagni akart velem, de ezt mar nem vette be a gyomrom.


Elmondtam neki, hova tegye a befekteteseit, az al-korrektseget, a kapuzarasi panikjat (amely abban oltott testet, hogy allandoan az arcfelvarratasairol beszelt) es az "alomkapcsolatat" es vegleg befejeztem vele.


Nem vagyok sem dzsigolo, sem jatekszer. Azota tolem idosebb novel soha...

7. 2caf8744b6 (válaszként erre: 4. - X Yaris)
2013. jan. 6. 19:34

Ezt én is át éltem.

Nős, taknyos, vagy olyan vén, hogy én érzem magam fiatalnak mellete.

És az is igaz, hogy a java szexet keres, vagy pervez vágyait akarja ki elégíteni.

Fénykép??? Volt olyan, hogy több képet tettem fel, de volt olyan, hogy eggyet sem, a vég eredmény ugyanaz.

Van tapasztalatom!!! Érdekes téma, és lenne miről írogatni. Írjuk ki ami történt velük. Én szívessen meg osztom.

6. murva (válaszként erre: 4. - X Yaris)
2012. dec. 31. 19:03
Szeretném neked elmondani a sikertörténetemet,hogy megcáfoljam,hogy az mind a fiataloké.Elöljáróban annyit,hogy 60 éves vagyok.15 évig éltem egyedül,2011-ben regiztem egy ingyenes társkeresőn,eldöntöttem milyen korosztály érdekel,megnéztem a felhozatalt,választottam és azoknak írtam,a kapott válaszok alapján megitéltem kinek érdemes még írni,ez 3-4 férfi volt.Maradt egy férfi akivel minden nap levelet váltottunk,fényképe nem volt feltéve,egy hónapig leveleztünk,így valamilyen szinten megismertem őt,mert én aztán kérdeztem és kérdeztem,egy hónap után úgy döntöttem elutazom hozzá és megnézem/200 km/Innentől kezdve négy hónapig ingáztam közte és a lakhelyem között két három hetente és pár napot mindig együtt töltöttünk,ez után ide költöztem és két éve együtt élünk.Nagyon megszerettük egymást és boldogan élünk egy csodálatos szerethető,szeretetet nyújtó ember.Buzdításnak írtam ezeket neked.Amikor a társkeresőn keresel kell egy hetedik vagy nem tudom hányadik érzék,hogy ráérezz a dolgokra,mert ott mindenféle ember van,mint a neten általában.
5. moonlight13 (válaszként erre: 4. - X Yaris)
2012. dec. 30. 11:26

Erre csak azt tudom mondani, hogy türelem...

Egyébként ha nem szánsz rá egy fillért sem, nem nagyon fog sikerülni! Általában az, aki komolyan veszi, azért 1-2 hónapos előfizetésre rááldoz! Az ismerőseim, akiknél sikertörténetekről tudok beszámolni, 40 felettiek.

2012. dec. 30. 11:22

Sziasztok! Elmondom, hogy én mit tapasztaltam, de cáfoljatok meg, ha ez általában nem így van.

Úgy alakult, hogy egyedül maradtam, gyerek kiröppent, maradt a munka, a kert, macskák és a kutya.Tartózkodó, konzervatív gondolkodású vagyok,de ősszel összeszedtem bátorságomat és reg-eltem a " legnagyobb és legnépszerűbb" oldalra ( 1 db fényképpel ) előfizetés nélkül. Naponta kaptam több "tetszik" értesítést, és ennyi. A küldők általában fénykép nélküliek, teljesen hiányos adatlappal. Később egy másik népszerű oldalra is jelentkeztem, ahol kaptam ajándékokat és ennyi. Majd dec. közepén egy harmadik oldalra is feliratkoztam, rengeteg üzenetet kaptam, hogy "lájvoltak téged", de nem tudom, hogy kik, mivel előfizető itt sem vagyok.

Biztos én vagyok a béna, igaz csak 1 fényképet töltöttem fel, míg hallottam olyat is aki 50 fényképpel van fenn.

Olyan érzésem van, hogy a korban hozzám illő férfiak, akik valamilyen net-es társkeresőn vannak, azok vagy nősek ( és a feleség tudta nélkül nézelődnek ), vagy annyira fickósnak érzik magukat közel a 60-hoz, hogy náluknál 20-30 évvel fiatalabb nőket akarnak csak, de találkoztam olyan ismerkedővel, aki véleményem szerint nárcisztikus, havonta tölt fel magáról újabb és újabb fotókat és amúgy már többéve regisztrált. És láttam olyat is, aki vénségére csak szexet akar.


Halottam sikertörténeteket, de ők mind fiatalok voltak.


Mit csináljon egy korosodó, de az életet szerető asszonyság, hogyan keresse meg a "másik felét"?

3. 2caf8744b6 (válaszként erre: 1. - X Yaris)
2012. dec. 29. 20:37
Ajaj, de van ám.
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - X Yaris)
2012. dec. 29. 20:12
40 és 50 között igen! Több ismerősöm onnan nősült v. ment férjhez az utóbbi pár évben. Egyébként van akinek összejön, van akinek nem!
2012. dec. 29. 20:05
Sziasztok! 50 év feletti nőtársaim között van valakinek tapasztalata a netes társkereső oldalakkal kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook