Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társat találni jelentős súlyfelesleggel fórum

Társat találni jelentős súlyfelesleggel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
56. :Zsuzsi: (válaszként erre: 53. - Sue)
2005. nov. 10. 20:18
Sue, abszolút igazad van, hehe, megérdemelte.
55. Timus
2005. nov. 10. 18:19
Ami most nálam nagyon menő, a farmercuccok. Lengyel országból hozzák őket. Tök egyediek. rugalmas farmer anyagból van és strasszal, csipkével díszített halásznacik, hosszú nacik, hozzá fölsők, kabátok. Eszméletlen jók és tényleg úgy felöltöztetik az embert, hogy mindenki megfordul az utcán utánam:-)
54. Timus (válaszként erre: 52. - 497f15547f)
2005. nov. 10. 18:15
Nem erre az öltözködésre gondoltam:-)))) Van önkritikám. Rám a mostani partnerem nagyon büszke, sokat mondja, szeret velem megjelenni. Nem olyan kihívóan öltözködöm, sőőőt:-) Csak egyedi cuccaim vannak. Tudom, hogy sokan nem tehetik meg, de nekem még nincsenek gyermekeim és tudjátok évekig nem adtam magamra. Egy fillért nem költöttem magamra, én is melegítőkbe jártam. De ennek vége, izzig-vérig nő vagyok és ezt is mutatom. Imádom minden egyes alkalommal meghódítani a párom:-)
53. Sue
2005. nov. 10. 16:11

Igaz, h én nem jelentős súlyfelesleggel küzdöttem, de azért volt rajtam pár kiló felesleg (ráadásul kerek az arcom is), amikor egy srác nagyon belémzúgott és a haverjától tudtam meg, h csak azért nem akar kapcsolatot kezdeni velem, mert ő a hosszú combú, vékony lányokra bukik és mindig is ilyen alkatú barátnői voltak. Persze nem értettem, h akkor meg hogy a csudában lehet, h belémzúgott? És ha tetszem neki, akkor miért tartja vissza egy kerekebb fenék attól, h közeledjen felém? Ez akkor nagyon-nagyon rosszul esett.

Aztán nemrég újra találkoztunk és teljesen el volt ájulva milyen jól nézek ki. Lement azóta jópár kiló rólam és így már "bejönnék" neki. De engem már hidegen hagy, hiszen, ha akkor úgy nem kellettem neki, akkor most se kelljek!

Én akkor is ugyanilyen aranyos és kedves voltam.Ha ezt ő nem látta, akkor csak sajnálni tudom.

De azért jól esett az egomnak, h most ÉN utasítottam el:)

2005. nov. 10. 15:33

Na, ez érdekes amit Timus mond.

Nem biztos, hogy arra mondta amit most én fogok leírni, mert egy telt nő is lehet ápolt, sőt neki még inkább annak kell lennie. És vannak már boltok ahol a nagy súlyuak is válogathatnak kedevükre fiatalos, divatos és szexi cuccokat, de..


Attól viszont kiráz a hideg, ha nagy súlyú nő olyan ruhát vesz fel amelyben kendőzetlenül látszanak a zsírpárnák, és ehhez társul egyfajta magamutogatás is.

Sokszor látok az utcán olyanokat akiknek türkörbe kellene nézni mielőtt a kifittyenő hájacskáit domborítani kezdené az utcán.

És nem csak én vagyok így vele, mert akik látják mosolyognak egy jó nagyot.


Szóval ezzel kapcsolatban vegyes érzelmeim vannak.

51. keira (válaszként erre: 50. - Fcica)
2005. nov. 10. 15:27

hát ezt neked kell tudnod, hogy neki mi fontos. de az, hogy büszke akar lenni rád, csak nem baj? és az emberek változnak az évek során, így az ízlésük is esetleg, meg persze a környezet is, a divat is, szóval a saját ideálunk is a megjelenést illetően.

még egy apróság: sok nő örülne, ha ezt hallaná otthon, hogy pénz nem számít, csak törődj a külsőddel eleget.... ez ugyanis sokak esetében éppen kizáró ok, hogy megtehessék

50. Fcica
2005. nov. 10. 14:49
Pont a héten mondott egy meglepőt a férjem, ami vlaamilyen szinten talán idekapcsolódik. Azt mondta, hogy pénz nem számít járjak el nyugodtan a szépítészetekre, mert szeretné, ha ahol megjelenünk ott büszke lehetne rám. (Jelenleg 91 kg vagyok, és babát várok.) Amikor megismerkedtünk is alig voltam néhány kilóval kevesebb, vadul kiszőkített hajam volt, és egy kicsit kihívóbban öltözködtem. Akkor arról beszélt nekem, hogy ő egy kedves, stb szolid lányt akar. Amikor megkapta akkor meg sírja vissza a "kirakatbabát". Akkor most, hogy is van ez? Nem a súlyom, hanem a megjelenésem a fontos a szemében?
49. Timus
2005. nov. 10. 10:13
Ha nincs is olyan nagy önbizalmam mint látszik, a határozott fellépésem és kisugárzásom épp ezt eltakarja. Egyébként engem is győzködnie kell egy pasinak, hogy miért éppen engem választott, mert mint minden nő én sem vagyok megelégedve magammal, de elfogadom a tényeket és próbálok azért tenni, hogy minnél jobban érezzem magam a bőrömben:-) Fel a fejjel csajok. Mindenkinek magának kell tenni azért, hogy jó közérzete legyen, elfogadja magát! Ne várjatok csodára, mert azok nincsenek:-)
48. zse pi (válaszként erre: 47. - Timus)
2005. nov. 10. 09:52

Szia Timus.

Nagyon kedves, belevaló csajszi lehetsz... :))

Teljesen egyetértek veled. Én jóval elmaradok a te súlyodtól, de sohasem volt ekkora önbizalmam, mint neked. Én mindig takargattam a hibáimat, még akkor is, ha a környezetem soha nem tett rá megjegyzést, sőt... Na mindegy! Most nem is ez a lényeg, hanem a te hatalmas életkedved!!! Nagyon szimpi. Sok lánynak a te példádat kellene követnie...


Amúgy szerintem is nehéz társat találni súlyfelesleggel, mert tele van a világ a média által sugárzott ideálokkal.Mindenki modell akar lenni, vagy modell "szépséggel" együtt élni. Sok kapcsolat érdekkapcsolat lett manapság. Fontos lett, hogy megtudj jelenni fogadásokon, interjúkon, bárhol, ahol a pénz, csillogás, siker az első. Sok ember nem is tudja, mi is az a boldogság, mert nem jó helyen keresik...

Zs.

47. Timus
2005. nov. 10. 09:25
Sziasztok:-) Én közel 100 kg vagyok és így is döglenek értem a pasik:-) A lényeg, hogy legyen kisugárzásod, légy közvetlen, mosolygós, öltözködj csinosan és ne olyan cucokba, amit minden sarki boltban lehet kapni. Légy kihívó a megjelenésedben. Ne kis fehér egérként járkálj a világban, hanem igenis magabiztosan felemelt fejjel, mosolygósan. Így sokkal hamarabb felfigyelnek rád és kíváncsiak rá, hogy ki is vagy valójában:-) Ha a belsőd pedig megfogta a pasit, nem fogja érdekelni, hogy hogyan is nézel ki pl. mesztelenül. Szóval akkor teljes valódért fog szeretni! Sokat számít, hogy el tudd fogadni önmagad. Ha nem megy, akkor sokat segíthet ebben egy pasi, aki melletted van. Ha ő elfogad akkor te is fogadd el magad, hiszen nem véletlen, hogy szeret. Tessék igazi nőként, vad macskaként élni! Így tuti meg lehet a pasikat hódítani:-) Elnézem a kis vékony csajokat az utcán, annyira jelentéktelenek. Nem figyelnek magukra, ápoltságukra, öltözékükre se. Higgyétek el a pasiknak nem ilyen nők kellenek!
46. 497f15547f (válaszként erre: 45. - 93a74b44ea)
2005. nov. 9. 08:41

Szia!

Igen, ez érdekes amit "mondasz" :-O

Már arra sem veszik a fáradtságot, vagy tényleg nincs ideje, hogy jobban megismerjen?

Vagy bejött a gyors menük-gyors csajok ideje?

Akkor senkinek nem lesz tartós kapcsolata?


Érdekes...

2005. nov. 8. 19:15

Én már ott tartok,hogy nem tudom,hogy miért nehéz,de rohadtul az.

Mondjuk én most nem igazán vagyok nyitott erre a dologra,de ezt nem hangoztatom,nem éreztetem. Mégse tudnék pasit találni magamnak,ha olyan nagyon akarnék se.

Pedig vannak új ismeretségeim (én azt nem érzem,hogy nehéz lenne ismerkedni,noha nem is vagyok az az itthonról folyton eljárós típus),de hiába látom vagy hallom vissza,hogy "bejönnék" ennek-annak,nincsenek konkrét lépések.Még olyan szinten se,hogy egyszerűen csak ismerjük meg egymást, beszélgessünk,mint ember az emberrel. Pedig azt én is látom,hogy vannak,akik tényleg kedvelnek,ha nem is "úgy".

De találkozunk,aztán megyünk tovább.

Senkinek nincs ideje a másik emberre?Én nem tudom,de már lassan egy éve figyelem ezeket a dolgokat,és egyre értetlenebb vagyok.

44. 549be03e80 (válaszként erre: 43. - 497f15547f)
2005. nov. 8. 13:31

Latod ebben Mamba igazad van.A forditottja is igaz.1 evvel ezelott elmentem egy interview-ra az a mela undor a szmekben, ha holgy volt az illeto..:-(

Tegnap voltam egy inerview-n megint ahol 3 holy volt aki csinalta, es nem volt mela undor a szemukben, pedig meg messze vagyok az idealistol..

Itt volt is ez tema mint discriminacio a tulsulyosak ellen, es sok az igazsag, az elso gondolatuk az ,hogy lusta...:-( kozben statisztikaval bizonyitott teny a pufik tobbet es szorgalmasabban dolgoznak nyegle tarsaiknak, pontosan azert, hogy racafoljanak az ellenuk/nk szolo eloiteletekre.:-)

43. 497f15547f (válaszként erre: 36. - Kisgé)
2005. nov. 8. 12:02

Hááát, ebben nem értek Veled egyet!

Ha megkérdezel egy pasit az utcán, és elé állítasz egy normál és egy duci csajt, tuti, hogy nem a ducihoz fog odamenni haverkodni. :((


Figyu! A saját bőrömön tapasztalom. Ha elmegyek a Zolekkal olyan helyre ahol a kollégái vannak, csak messziről méregetnek. Aztán elkezdünk beszélgetni és onnantól már nem viszolyognak annyira.

De nem kell csak a párkapcsolatokról beszélni. Az emberek többsége lekezeli, kineveti, megalázza a ducikat.


A másik, szerintem egyre több az olyan nőci a "halpiacon" aki igenis megüti a címlaplány kategóriát.Itt van a szilikon, a botox és még a fene tudja, hogy mi a manó :P

Elrettent, hogy egészen fiatalon megcsináltatja a mellét, feltuningolja kicsit a száját..stb.

Ez a trendi.


Az már más kérdés, hogy a férfiak mikor milyen nőt keresnek maguknak. Ha családot szeretne alapítnai nem biztos, hogy tuningosat választja.


De tényleg, az a lényeg, hogy a saját bőrünkben próbáljuk meg jól érezni magunkat, és fogadjuk el magunkat.

42. A77 (válaszként erre: 41. - 7e433abb8e)
2005. nov. 8. 11:50
Jajajajajaj! Pont ebbe a gyomros csapdába estem bele, ennek köszönhetem, hogy elkezdhetek új életet kezdeni, és diétázni is többek közt! :)))
41. 7e433abb8e (válaszként erre: 40. - Kisgé)
2005. nov. 8. 10:31

várj...

már hallottam olyat is, hogy a meghízott nőre aztat mondta a pasi: biztosan főz otthon...azért hízott meg.

Tehát: lehet, hogy mégis igaz, hogy gyomrukon keresztül?

Pedig azt hittem nem... :D

De lehet, hogy mégis?

40. kisgé (válaszként erre: 38. - Bige)
2005. nov. 8. 10:29

DE!!!!!

Szoktam otthon mondani, hogy jól meghízom, legalább boldog leszek és még férjhez is megyek!:)))))

39. 7e433abb8e (válaszként erre: 38. - Bige)
2005. nov. 8. 10:18

...most gondolkozom, hogy kipattogtassak-e egy egész zacskó vajas popcornt...

:))))

38. bige
2005. nov. 8. 10:17
csajok! nem kéne inkább híznunk, mint fogyni? :-)))
37. 7e433abb8e (válaszként erre: 32. - Kisgé)
2005. nov. 8. 10:00

Ez jó :)))

U.ez.

Én sem voltam szép példány, de több pasi talált meg, mint nádszálkarcsún :D

36. kisgé (válaszként erre: 35. - 497f15547f)
2005. nov. 8. 09:29
Miért rettennének meg a pasik? A hús-vér nők az utcán nem 42 kilósak és nem hibátlan a bőrük és igenis van rajtuk egy kevés narancsbőr. Nem léteznek azok a csajok ott az újságban, csak photoshop létezik, meg digitális technika. Meg aztán a pasik a legjobban a tökéletes nőktől rettennek meg. Lehet, hogy jó mutogatni őket, de az ágyban, vagy beszélgetni velük nem lehet. Ja, és ezt nem a vígasztalásomra találtam ki, hanem ugyan fontos a súlyom, de nem ez a legfontosabb az életben. Inkább nevetni tudjak, mint tökéletes legyen a testem....:))))
2005. nov. 7. 19:50

Hali!

Ez tényleg olyan érdekes. Én is ha elérem a 82-őt, akkor tök normálisan nézek ki. Persze, az nem mindegy, hogy a mondjuk a 82 kiló miből adódik össze. Vannak keményebb típusuak, meg vannak folyósak is. Én úgy látom, hogy aki egy kicsit terülősebb, az kevesebb kilóval sem nyújt szebb látványt. De ez tényleg csak a látvány!

Én még mindig Máltán vagyok elámulva. Ott nem láttam olyat, hogy egy duci lánynak ne lett volna pasija. Izlésesen fel volt öltözve, vidám volt jókedvű...

Aszem cicababát nem is láttam, csak a turisták között.

Igen, azzal van a baj, hogy mi ducik hiába vagyunk aranyosak, tündériek, humorosak...stb, ha első látásra megrettennek a pasik.


csók

34. kisgé (válaszként erre: 28. - Brenda)
2005. nov. 7. 19:05

Szia Brenda!


Igen, erről van szó! Egy jó ruha sokkal többet ad nekünk mint minusz akárhány kiló!

Van egy ismerősöm és nekiállt fogyózni. 90 kilóról valami 83 kilónál tartott, még ugye nem volt sovány, de a tréningjeit, meg a bő pulcsijait lecserélte militari feszes topra és olyan dögösen nézett ki, hogy csak lestem, pedig 40 fölött van és nem tökéletes...:)))

33. kisgé (válaszként erre: 22. - A77)
2005. nov. 7. 18:55
Sok pasi mondja ezt, hogy nem szereti a gebéket, akkor miért ez a trendi?:))))))
32. kisgé (válaszként erre: 21. - :Zsuzsi:)
2005. nov. 7. 18:54

Csajok!


Nekem 67 kilósan több pasim volt, mint 53 kilósan........pedig a képeket néztem és hát nem voltam guszta!

31. kisgé (válaszként erre: 6. - A77)
2005. nov. 7. 18:52

A77!


Van olyan barátnőm aki 80 kilós volt a kapcsolat elején, most sokkal több, de boldog a házasságuk. Én csak azt mondom, hogy jelentős súlyfelesleggel az ember nem magabiztos és nincs önbizalma, persze, hogy nem pasizik, vagy csajozik be, mert maga sem hiszi el, hogy kellhet másnak. Persze ez nem mindenkire igaz.

30. subszi (válaszként erre: 28. - Brenda)
2005. nov. 7. 14:17

Szia Brenda!

Nagyon jó volt elolvasni a hozzászólásodat, jó érzés fogott el a végére. Hát igen... Mindenki olyan ruhát vegyen fel, ami jól áll neki, és a legfontosabb a kisugárzás.

Szóval nehezebb társat találni jelentôs súlyfelesleggel? Nagyon jó kérdés.

29. 497f15547f (válaszként erre: 26. - Bige)
2005. nov. 7. 08:53
Ja, ez tök így van :))
28. Brenda (válaszként erre: 24. - Rosewood)
2005. nov. 6. 22:12

Sziasztok!


Hirtelen két gondolat jutott eszembe:


1. Nekem is nagyon jól esik, amikor mondjuk szépségverseny van a tv-ben és a férjem azon szörnyülködik, hogy "Jézusom milyen gebék ezek, mintha koncentrációs táborból jönnének!" Persze nem a 98 kilós formámban talál ideálisnak, hanem a 6 évvel ezelőtti 67-68 kilóval nagyon teszettem neki, pedig akkor is marha vaskosnak érzetem a combomat, vádlimat, stb.

2. A topic címére visszatérve én is Bigével értek egyet, csak az számít, hogy az ember mennyire fogadja el magát. Ha valaki kövér, de elfogadja magát és tudatában van a saját jó tulajdonságainak, akkor vonzó lehet, ugyanúgy ahogy a vékonyak és normál testalkatúak is lehetnek abszolút kisugárzás-mentesek és nem vonzóak.

Saját példámat leírom, csak poénból: a GYES alatt belesavanyodva a kövérségembe, tök bénán öltözködtem, melegítőben mentem le a gyerekkel a boltba, a Ligetbe stb., abszolút nem éreztem magam nőnek. Aztán ugyanén ugyanilyen kövéren dolgozni mentem vissza, és nemrég pl. volt egy nagy rendezvényünk, ahol egy csomó külföldi (főleg pasi) volt, mivel IT rendezvény volt. Nagyon készültem erre az eseményre, mert én is jelentős szerephez jutottam. 80 ezer Ft-ért vettem új cipőt, nadrágot, topot, blézert..., mert nem volt semmi jó cuccom, ami rámjött volna. ÉS. Én a 96 kilómmal nagyon sikeres voltam! Már a csini ruha önbizalmat adott (sokat takart), jól ment az angol is és sokan jöttek oda hozzám "csevegni". Éreztem, hogy van kisugárzásom, egész nap mosolyogtam, mert boldog és elégedett voltam, és azalatt az idő alatt kb. 70 kilósnak éreztem magam! Egy nagyon jó pasi (belga, aki kb. háromszor jóképűbb az én páromnál), teljesen bezsongott értem. Láthatóan folyton a társaságomat kereste, és intenzív e-mail váltást is kezdeményezett miután hazatért... Persze én csak "játszottam" vele, csak olyan jó volt látni, érezni, hogy egy tök jó pasi beindult rám! Aztán amikor megírta, hogy ő szabad (elvált) és már a következő találkozásunkat kezdte forszírozni, akkor megírtam neki, hogy van férjem, gyerekem, és szeretem őket, és sose hagynám el senki kedvéért a férjem! Na erre kicsit lehűlt a pasi, abbahagytuk a levelezést... De ez számomra csak egy ártatlan játék volt, de egy nagy diadal! Nektek is volt biztos hasonló élményetek.

27. bige
2005. nov. 6. 21:22
/ folyt./ akár sovány,akár kövér
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook