Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társat találni jelentős súlyfelesleggel fórum

Társat találni jelentős súlyfelesleggel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
206. bede4c43e8 (válaszként erre: 204. - 1e958693ca)
2008. máj. 10. 07:32

"Azt tudd, és értsd meg: nem szerethet mindenki." - nem törekszem erre :).

Csak arra akartam rávilágítani, hogy így, hogy van párunk, azért lényegesen máshogy látjuk a dolgot, mit az, akinek nincs és lépten-nyomon falakba ütközik.

2008. máj. 9. 22:46

Szerintem kisugárzás kérdése az egész. Ha jól érzed magad a bőrödben, akkor szinte tuti a siker. Én az első randim előtt lementem teljes harci díszben, h kicsit ajnározzanak a munkatársak. Mindenki agyon dícsért, h milyen csinos vagyok, így elégedetten és boldogan, tele önbizalommal indultam el a találkára és úgy tűnik bejött, mert együtt vagyunk. Mondjuk én már az elején tisztáztam vele, h nem vagyok karcsú és, h pont a fogyim közepén vagyok. Csak annyit mondott, h reméli is, h nem hagyom üres kézzel. :)

Van, aki ezt szereti, van, aki azt. Pozitív életszemlélet, légy elégedett önmagaddal..

"Értékes vagyok. Egyedül is, magányosan is, sör szagúan, túlsúlyosan és mosdatlanul is!"

204. 1e958693ca (válaszként erre: 203. - Bede4c43e8)
2008. máj. 9. 21:27
Az én társamnak alkatilag nem én vok az ideál. Az olyan embereknek, pedig, akik abszolúte nem akarnak a külső mögé látni, én nem is óhajtok megfelelni. Veszítenek egy jó barátot, míg én csak egy felületes embert veszítek. Azt tudd, és értsd meg: nem szerethet mindenki. Én olyan vagyok, h ezt szeretném, de megtanultam, vmi - ebből csak 1 indok a kövérség- miatt szálka leszek egyes emberek szemében. Vannak jó barátaim,és vannak, akik nem szeretnek. De az utóbbiakkal nem kell együtt élnem és találkoznom, ha én nem akarom.És nem vok egy önsanyargató típus, h ezt erőltessem.( piszok hosszú folyamat, mire az ember ezt el tudja fogadni, mert én mindenkit szeretnék szeretni, és mindenkinek szerettem volna segíteni....tudod, a naív kislány esete, de be kellett látnom, h az élet nem ilyen.) A párom is jobb szeretett vékonyan, de mivel még nem hülyültem el teljesen, ezért mellettem van. Köszönet neki.
203. bede4c43e8 (válaszként erre: 202. - 1e958693ca)
2008. máj. 9. 21:12

A párod és rád értettem a biztos családi légkört.


Pont azt mondom, hogy nem is akarnak az emberek a külső mögé látni, ezt tapasztalatból mondom.

Elhiszem, hogy vannak kivételek, saját tapasztalatból indulok csak ki. Volt idő, mikor megfeszülhettem, lehettem ápolt, kedves, aranyos, stb., mégsem nézett rám a kutya sem.

Olyan társ kell, akinek pont ez az ideál, mert a többiek, akiknek nem, őket bizony, ha megfeszülsz sem fogod elkápráztatni avval, hogy kedves, ápolt, jó humorú, eszes vagy! Körülöttem is mindig sok pasi volt, de nem nőként tekíntettek rám soha, pusztán barátként, az meg azért mégsem ugyan az!

De ezeket a megállapításokat is csak úgy tudtam elfogadni, hogy van társ mellettem, akinek az én testalkatom az ideál, és nem a plázacicus.

202. 1e958693ca (válaszként erre: 201. - Bede4c43e8)
2008. máj. 9. 20:58
Hát erre én azt mondom, h sokan vannak soványak is, akik nem találják meg a párjukat. Tudom, ez a túlsúlyosokat nem vigasztalja. Az a baj, h kliséket, ideálokat követünk és akarunk magunk mellett tudni, míg uakkor tudjuk, h tökéletes férfi, (v. nő) nem létezik. Semmilyen jó családi légkör nincs mögöttem ( 2 alkoholista szülő, 14 éves korom óta dolgozom, mellette elvégeztem a közés-és főiskolát-saját keresetemből, 12 éves korom óta vezettem a háztartást, hogy éhen ne dögöljünk, szerencse, h testvérem nincs, ebből a szempontból, amúgy meg szerencsétlenség). Biztos, h meg lehet támadni az álláspontom, de szerintem az ember annyi, amennyit letesz az asztalra- nem anyagiak. Hiába gyönyörű valaki-ha egyszer bunkó, és hiába jószívű vki, ha nem ad magára. Nem kell bálkirálynőnek lenni, csak tök mindegy mennyi súllyal ápoltnak lenni, és kedvesnek. Nem hátrány, ha eszed is van. Sok szép lány van, aki okos, kedves, persze velük talán hiábavaló versenyezni, de az élet nem is erről szól. Azt hiszem, ennek túl nagy jelentőséget tulajdonítunk a reklámok és sorozatok miatt, és tök feleslegesen szorongunk. Volt fősulin egy olyan évfolyamtársam, akit a legnagyobb jóindulattal sem nevezhettél szépnek, és túlsúlyos is volt jócskán, mégis a jó humorérzéke miatt tapadtak ráá a pasik.
201. bede4c43e8 (válaszként erre: 200. - 1e958693ca)
2008. máj. 9. 20:43

Szia! Sajnos nem hülyeség! :((( Bár ezt könnyű mondani úgy, hogy biztos családi légkör van mögötted, úgy már kevésbé könnyű ezt modnani, hogy nincs párja valakinek és túlsúllyal kűzd és lépten-nyomon pofára esik :(.

Sajnos a mai világban nem látnak az emberek, azaz inkább a férfiak a felszín mögé. Ugyanis a nők jóval jobban figyelnek erre ezért is van az, hogy lényegesen több túlsúlyos férfinek van párja, míg a túlsúlyos nők egyedül vannak többnyire.

Szerencsésnek mondhatjuk magunkat, hogy páran azért elmondhatjuk, hogy megtaláltuk a másik felünket, de sokan vannak még túlsúlyosak, akik nem, nekik nem ilyen rózsaszín a dolog :(.

200. 1e958693ca (válaszként erre: 198. - Újév)
2008. máj. 9. 18:48
Ne haragudj, de ez hülyeség!!! Szinte kizárólag túlsúlyos emberekkel vagyok körülvéve, és magam is az vagyok,. Nem kicsit 180 cm-100 kg.Én magam látok magam körül 120 kg -os arát, 100 kg-os férjjel( Ez azesküvői súlyuk). 20 éve házasok.Ez a súlyuk, de imádják egymást, megtalálták a belső tulajdonságokban azt, ami érték.A férjem 185 cm és 85 kg, én 180 cm és 100 kg vagyok. Csupáncsak 8 éve vagyunk együtt. Nekem az a véleményem, ha vki csak egy-két éjszakát óhajt, akkor valóban azt keresi aki a szó szoros értelmében csinosnak számít. Persze Ők kapósabbak, hamarabb elkelnek. Ezzel nem akarom őket sem megbántani, hiszen sok házasság épül erre: "Meglátni és megszeretni, csak egy pillanat műve volt." Persze ez is fontos, de a szépség , csinosság is megkopik idővel, bármily kegyetlen is.De ezenkívül még sok fontos dolog van. Ha csinos, de hárpia egyébként, akkor semmi esélye. Jó 1 évre, fél évre. Ezzel nem a csinos csajokat akarom leszólni, hanem a csinos de egyébben 0 csajokat.Én rohadtul nem vagyok csinos, de mégis szeretem magam. Eljárok fodrászhoz, a többit ( kozmetika, pedikűr, manikűr)otthon oldom meg, mert tehetős sem vagyok. A pasim 8 éve velem van, és szeret. nem hanyagolom el, és hagyok neki is teret érvényesülni.Nézz a szüleidre, lehet, h ők sem a legszebb emberek voltak , de mégis összehoztak téged, és szerették egymást- mégha nem is illetek be modelleknek.Nem erre a teljesítmény-és szépségideáll-orientált világra kell hallgatni, hanem megmutatni, milyen is vagy valójában. A humorod, az egyéniséged. Ha titkolódzol, félénk vagy, csak magadnak ártasz! És egyébként van olyan barátnőm is, aki 28 éve házas, 170 kg-mal, a férje fele ennek, de szeretik egymást, mert a belső, jó tulajdonságok győztek.És a legfontosabb: te szeresd magad, mert amíg te nem szereted magad, addig mások sem tudnak.
2008. máj. 9. 18:27
Teljesen lehetséges, ha nem punnyadunk a saját súlyfeleslegünk folytonos vizsgálatának és bánatának mélységes mocsarába benne.
198. Újév
2008. máj. 9. 13:42

Én úgy látom (nem csak ezen a fórumon), hogy egyesek súlyos képzeverrel élnek.

Az, hogy valaki a 170cm-éhez mondjuk 70 kiló és kövérnek érzi magát, más, mint aki ugyanilyen magasan 90 kiló.

Engem küldött már el nem egy pasi, volt már jónéhány csúnya csalódásom amiatt, mert kövér vagyok. A fiúk igenis a vékony lányokat szeretik, és a húsosság annyiban merül ki, hogy max olyan "kövér" lehet, mint Dundika, ugye.

Én már nem is létezem a szemükben. Komolyan. Senőnek, se embernek nem néznek, mert kövér vagyok. Pedig sportolok, ergo nem vagyok úy elfolyva:(.

Úgyhogy:

Nem nem lehet jelentős súlyfelesleggel párt találni. Az első nagy szerelem is azért hagyott ott engem, mert egy év alatt, ahogy együtt voltunk, felszedtem mellette vagy 20 kilót. Csak azt nem tudom ki tömködte a másikba esténként a dupla adag pizzát, de mindegy, ez már a múlté:(((

2008. máj. 4. 10:44

Sziasztok!


Gondoltam én is megosztok veletek valamit. Sosem voltam bombanő sőt, mindig is duci voltam. A párom akivel már régóta együttvagyunk nagy szerelemben, előttem egy csinos ámde 'nem túl eszes' csajra hajtott,persze csak játszott vele. Akkor még a párommal csak barátok voltunk, mindent meg tudtunk beszélni, nagyon jól elvoltunk együtt.Persze rájött, hogy miért küzd az 'ún. bombanőért' miközben társnak sokkal inkább én lennék alkalmas.. le is tett a csajról és összejöttünk azóta is nagyon jól megvagyunk, pedige gy dekát se adtam le eddig, sőt! De ő rájött, hogy így imád ahogy vagyok a személyiségemért, magamért. Nah most a dolog csattanója, hogy egy 'kedves' ismerőse amikor látta, hogy a 'dögös csajról' letett és velem jött össze végül a párom mondta neki, hogy ha nincs ló jó a szamár is?... A párom persze ezt nem kommentálta, mert érdemtelen megjegyzés volt, mert szimplán csak rájött, hogy mást jelent már számára a ' jó nő'. Kitartott mellettem bármilyen megjegyzés ellenére én pedig jelenleg már majdnem 10kilót leadtam 2 hó alatt és nem állok meg az ideális súlyomig. Utána nagy meglepi lesz azoknak akik beszóltak, már így is:) A jó elnyeri jutalmát ha csak a párom szempontjából nézzük, ugyanis miközben a 'dögös csaj' lehet, hogy még mindig dögös, de nem lett értelmesebb, se jobb beszélgetőtárs, addig nekem az eszem mellé márcsak a külsőmet kell/ett átformálnom ahhoz, hogy mindenhogy rendben legyek. Ezt a párom nem tudhatta ezelőtt, hogy készülök lefogyni, nem remélhette, hogy társ és jó alakú nő is leheteknék valaha is, mégsem okozott gondot neki anno a választás. Viszont most mindkettőt elnyerte, mert nem dőlt be a felszínességnek anno.Ő elfogadott úgyis, hogy túlsúlyos voltam. Még mielőtt azt hinnétek, hogy a párom miatt fogyok le, nem így van, én minden kiló mínusszal boldogabban nézek tükörbe. Csak azért írtam le a történetet, hogy lássátok, hogy van amin lehet változtatni és van amin nem, és mert elgondolkodtam azon, hogy milyen szívás lesz azoknak akik anno a páromat 'cikizték' , hogy engem választott a külsőm miatt ( mert teszem hozzá velük is jókat tudtam beszélgetni, úgyhogy az agyam felöl nem volt gondjuk) szóval majd a legközelebbi találkozásainkkor nagyokat fognak nézni, és én büszke leszek rá, hogy talán mostmár irigyelni is fogják a páromat:)

Remélem néhányan elolvassátok ezt, és megértitek ezt az apró örömömet (kárörömömet):)

Persze akkor sem lett volna semmi, ha nem kezdek fogyókúrába, mert akkor a boldogságunkat irigyelhetnék együtt, de így nagyobb lesz a csattanó:)

2008. febr. 21. 18:19
Túlsúlyal társat találni én úgy látom szinte lehetetlen. :-((
195. Icus (válaszként erre: 194. - 0c97fbb607)
2008. febr. 20. 13:37

Igen, ezt mondom én vagy mondod te, akinek van egy "társa". Az a kérdés, mit csinálnánk akkor, ha nem lenne társunk?


Amit én látok a környezetemben az elkeserítő. Rengeteg az egyedülálló nő. Vállás a gyerekek nálla. A férj természetesen másik kapcsolatban van, éli világát. Az asszonyra hárul, mostmár egyedül minden. :(( Ő nem teheti meg, hogy bulizni menjen, szórakozni járjon, nincs rá ideje. De, ez független a súlytól. De, ha jól néz ki és anyagilag rendezett sokkal több esélye van az újra kezdésre. És ekkor már teljesen mindegy hogy nézki mennyi idős, ha anyagilag "jól áll", megint van esélye:(

194. 0c97fbb607 (válaszként erre: 193. - Icus)
2008. febr. 20. 12:57

Hát igen.

Pedig egy élethez nem feltétlen kell társ,jön az ,ha jönnoi akar,de nem feltétlen létkérdés:)

Sajna,sokan gondolják úgy,hogy kevesebbek avval,ha egyedül élnek,és még egy rossz kapcsolat is jobb a semminél.

Ez hatalmas hiba.

193. Icus (válaszként erre: 192. - 0c97fbb607)
2008. febr. 20. 12:51

Ahogy mondani szokás: Nézzük a jó oldalát:(


Nagyon sokan megelégszenek egy "ilyen" társsal. Egyszerűen azért, mert nincs más:(

192. 0c97fbb607 (válaszként erre: 191. - Icus)
2008. febr. 20. 11:19

No igen lehet,de ki akar egy olyan társat,aki nem válal fel nyíltan?:))))

Így legalább könnyebben napvilágra kerül az igazság:)

191. Icus
2008. febr. 20. 11:17

Mivel a külső az ami az előtérbe kerül először, egy kövér nő hátránnyal idul, még akkor is ha csinos és ápolt:( A társ találásban az évek előre haladtával, még nehezebb helyzetbe kerül egy kövér nő.

És itt most "jelentős" súlyfeleslegről beszélünk és nem teltségről vagy duciságról.

Az ilyen nők álltalában, az ágyban nagyon kellendőek, de a nyilvános felvállalásnál már nem:(

190. Zizisicc (válaszként erre: 184. - Pufika)
2008. febr. 20. 10:56
Totál igazad van! :o))
189. Zizisicc (válaszként erre: 187. - 0260f21e84)
2008. febr. 20. 10:55
Kikérem magamnak! Vékony vagyok, nem vagyok állandóan éhes, és rosszkedvű meg végképp nem! ;oDDDDDD
188. 0c97fbb607 (válaszként erre: 184. - Pufika)
2008. febr. 20. 10:52
pooontosan:)
187. 0260f21e84 (válaszként erre: 184. - Pufika)
2007. nov. 29. 14:00

De okos vagy Te! :DD

Azt hallottam,a vekony nok mindig rosszkedvuek, mert allandoan ehesek. Ki akarna egy bubanattal elni? :)

186. c7b9d654a9 (válaszként erre: 185. - Kisnyussz)
2007. nov. 29. 13:11
Pedig én ilyen vagyok :-)
2007. nov. 20. 22:45

sokan beszélnek róla, hogy állítólag sok férfi kedveli a duci nőket, én még személyesen egy ilyennel se találkoztam eddig, aki új kapcsolat keresésénél a ducikat kereste volna.


azt már persze sűrűbben látom, hogy ha egy nő meghízik, a párja továbbra is szereti, és kitart mellette, de új kapcsolatra vágyó "háromjegyű" súlyú nőt kereső férfit én még nem láttam a környezetemben...

184. pufika
2007. nov. 20. 19:58

Szerintem is sok pasi van aki kedveli a telt nőket. Csak sajnos azt verték a fejünkbe a reklámok, hogy egy nő 55 kilónál végződik. Én elárulom, hogy 130 kilósan is szerettem magamat. Starndra jártam és nem voltam hajlandó úgy érezni, hogy kevesebb vagyok mint aki 50-60 kiló. Csak a betegség vett rá arra, hogy csökkentsek a méreteimen.

Szerintem ha a nők súlyuktól függetlenül tudnák elfogadni magukat, lenne önbizalmuk, akkor telten is jobban találnának párt maguknak. Hiszen a vékony csajok között is van aki begubózik és nehezen talál társat. Vagyis ez nem kimondottan súly-függő.

2007. nov. 15. 15:56
Sziasztok, Csak csatlakozni tudok Bubokához. Én szinte csak a duci nőkhöz vonzódom. Ha egy lány közelít a bűvös 3 számjegyes súlyhoz vagy esetleg meg is haladja, nos akkor a figyelmemet igencsak felkelti :-) Attol függetlenül hogy én vékony testalkatú vagyok. Ne legyetek félénkek, és higyjétek el vannak férfiak akiknek csak Ti kelletek. Apropó, én is szívesen ismerkednék, ha valakinek van kedve írjon, hátha kialakul valami :-). ndie@freemail.hu
182. buboka
2007. okt. 27. 13:59
igen is nagyon sok pasi szereti a duci nőket!!! én már csak tudom társkereső irodám van 7 éve. gondolhatjátok, hogy nagyon sok féle ember megfordult már nállam, és állitom, hogy szeretik a duci csajokat!!
2007. aug. 19. 08:59
Szerintem azért neház párra találni, mert a ducik nem bíznak magukban... amúgy nekem mindig sikerült, SŐŐŐŐŐŐŐŐŐt, pedig világ életemben kövér voltam. :) igaz, hogy még most sem bízom magamban, és nem tudom, hogy ha megnéznek, akkor azért, mert nagyon tetszem, v azért, mert nagyon nem? :))
2007. aug. 6. 19:47

Sziasztok!

En 32 evesen 105 kilosan talaltam tarsat es mentem ferjhez. Ocsem baratnoje 110 kilo es remekul megvannak.

Ha valaki azert nem akart megismerkedni velem, mert kover voltam, az nem is erdemelte meg, hogy megismerjen. A kulso szamit? Egyaltalan nem!

179. h.editke (válaszként erre: 178. - Méz :))
2007. aug. 6. 16:34
Egyetértek. Mondják hogy lehetsz szép moletten is, de ki az akinek esetleg kellessz?? Senkinek. Legalábbis nagyon ritka akinek alapból, még szülés előtt molett nő kell.
178. Méz :) (válaszként erre: 177. - Badonyimariaeva)
2007. júl. 12. 17:12

Hidd el , sok jó megjelenésű,kedves,igényes molett nő nem talál magának párt a kilói miatt.


Van pasi, persze, aki ezt szereti, csak ritka, mint a fehér holló, illetve foglaltak :(

2007. júl. 9. 21:40

Miért ne!

Egy molett nő is lehet csinos,elegáns.

Vannak olyan férfiak,akik csak a túlsúlyos hölgyeket kedvelik.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook