Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társat találni fórum

Társat találni (beszélgetős fórum)


1 2
2007. szept. 7. 15:16

Hmm azért nem lehet, hogy magas a mérce?

3 unitesóm van, akik nem találnak tartós párt maguknak, se így se úgy.

A párom én is a neten ismertem meg, előtte 10 srácnak adtam esélyt, egyiket sem láttam utána soha. Nem voltam az egy éjszakás kalandok híve, egyikkel sem jutottam tovább egy vacsoránál vagy sétánál. Nem volt szimpi, nem voltam szimpi. A szórakozóhelyek többségére inni meg ökörködni jártunk le a csajokkal, nem a pasik miatt, így ismerkedni meg kinek van kedve? A könyvtárba sem azért jártunk, hogy párt találjunk...nekem ez bevállt, bár tényleg vannak olyanok, akik csak pénzre utaznak, és amint megkedveled őket, már kezdenek is kéregetni. Nem sokat, fizesd magadnak a mozit, a vacsit, aztán jujj a kocsiján elkopott a gumi, jön a tél, venni kellene másikat, neki csak ennyi van rá, be tudsz dobni egy 5öst? Aztán többet és többet. Te beleszeretsz, nem tudsz szabadulni és soksok pénzt, energiát és a lelked felét veszted. Nem keresel mást, mert hiszen van neked, mert azt akarja, hogy úgy érezd, ő van neked...aztán egyszer csak mindenre rájössz, nem akarod elhinni és már sokat vesztettél miatta...szóval vigyázni kell. Ezért csak nagyon nyitott szeműeknek és nem túl érzelmeseknek ajálható a netes kapcsolat komolyra fordítása.

Persze lehet, hogy a másik arravár, hogy megszólítsd és így mentek el egymás mellett...nyitott szem és szív...és nem kell azonnal a jövőt tervezni, csak a pillanatot élvezni...azért nem árt előbb ellenőrizni, hogy a másik hátterében nincs-e egy rejtegetett kapcsolat, feleség, férj, barát, barátnő, menyasszony...mert akkor nem vagyunk jobbak egy ingyenes menetnél...ha ezt valaki be tudja vállalni hát legyen neki jó.

2007. szept. 7. 11:01
Igaz az ember tényleg társas lény. De mivan olyankor ha valaki hosszú ideje van egyedül? Megszokja? Komoly csalodás ért valakit? Ovatosabb a kelleténél? Sorolhatnám mennyi mindent lehetne ilyenkor forszirozni. Nem sorolom fel a tények önmagukért beszélnek. Társas lény vagyok én is, de inkább vagyok egyedül, még akkor is ha érzem a hiányát egy társnak.Komoly oka van hogy igy döntöttem.
9. ba80
2007. szept. 7. 10:47
Hat ez epp az helyzetemhez ilo tema.Nem konnyu az mar biztos egy ido utan hiaba varjuk a feher lovas herceget,es lepni kell csak az a kerdes hogy hova es mennyit?A nett-rol annyit nagy szerencse kell,hogy epp ne egy szelhamosba neadjisten egy betegelmeju emberbe fuss bele.De kell vallalni szerintem a kockazatott ha nem akarunk egyedul maradni mert az ember vegulis tarsasleny,nem:)??
2007. szept. 6. 06:20

Végső megoldás.... Én csak ismerkedni próbáltam, de ez volt az első és az utolsó is egyben. Van egy barinőm, aki hipp és hopp képes netes ismeretségeket kötni.

Maradok a barátnőknél....:)

7. Léda38 (válaszként erre: 5. - Fde954d8c0)
2007. jún. 3. 21:15
Igazad van Carscac. Én is ezért félek az internetes társkeresőktől. De valahol ismerkedni kellene, de HOL??? Nemrég feladtam egy társkereső hírdetést egyik jónevű lapban. Nagyon sok levelet kaptam, de hadd ne meséljem, hogy milyeneket! Volt, aki még a nevét sem tudta leírni. Ami meg szóbajöhetett volna, az így fejezte be: Hírj fel xy telegfonszámon este 7 és 8 között, ha akarsz tőlem valamit. Lehangoló... és elkeserítő...
2007. jún. 3. 15:44
a neten engem kizárólag szélhálmosok találnak meg idén kb 50 szer hirdettem és kizárólag csalók kerestek meg angol nyelven, aki meg netán nem csaló az vagy pasi nő névvel vagy egy unaktozó valaki akinek esze ágába sincs ismerkedni.
5. fde954d8c0 (válaszként erre: 1. - Blondbaba)
2007. máj. 8. 08:28

annyit fűznék hozzá.

a netes társkeresés, veszélyes dolog.

nem beszélnék a női állnéven irogató beteg lelkekről, a szó szoros értelmében szórakozó embertársainkól... stb.

amiről írnék az egésszen más.

a net mint olyan, mára egy nagy baráttá változott.

itt mindíg van valaki, itt mindíg lehet beszélgetni, szinte bármikor, itt mindíg lehet társat , partnert találni. szinte bármire!!!!!!!!

és éppen ebben van a gond szerintem.

magam is azt vettem észre, hogy nem mentem sehova, csak pizsamában, vagy abban sem,!!! lévén egyedül voltam otthon!!

írogattam, aztán részemmé vált.

hazaértem, net!!! aztán egész nap net.

és ez kialakít az emberben egyfajta eltunyulási dologot. nem mész a kapcsolatok után, mert úgyis jönnek. nem fektetsz bele akkora energiát mint kéne.

példaként mondom a saját történetemet. annak idején képes voltam 1,5 hónapig busszal járni, csak azért hogy az imádott nővel kontaktba, kerüljünk.

ma ez úgy megy hogy 3 levél, aztán találkozás.

jó esetben, másnap!!!!

rossz esetben aznap!

ez magával hordozza azt is, hogy felgyorsul minden. a nemi közeledés is. nincs meg az a szeretet teljes aura, ami csodálatos a kialakulása közben, és ami megalapoz egy kapcsolatot.

a gyors szex után, álltalában gyors lelépés is történik. nem baj alapon, majd úgyis jön más, szlógennel.

és itt a gond.

erre rá lehet szokni.!!!

aztán mikor évek tellnek ek így, akkor rájön az ember hogy lelkileg ki van üresedve, és nem kíván mást, minthogy kilegítsék testileg, aztán mindenki menjen haza.!!!!!!!!!!!!

persze van kivétel is, van akinek összejön, de ők a kevesek. igazán szurkolok nekik, hogy a kezdeti elmaradt stádiumokat, át tudják ugorni.

én tehát nem támogatom ezt, és ellene vagyok.

és nem vagyok egyedül.

a cél ma világunkban, az hogy egy kiüresedett fogyasztóközpontú emberfajta jöjjön létre, akit lehet egyik helyről a másikra dobálni, akár munka, akár egyéb okból.

ezt csak azzal lehet megtenni, akinek felszínessek, és gyengék a kapcsolatai.

2007. máj. 8. 00:21
lerázni
2007. máj. 8. 00:20
Én is cseten ismertem meg a férjem, 3 évvel ezelőtt. Ma már ez teljesen elfogadott formája az ismerkedésnek, csak épp koncentráltabban fordulnak elő a hülyék is sajna.De hát meg kell tanulni lerátni és kikerülni őket. Pár randi és gyakorlott lesz az ember. :)
2007. máj. 7. 23:34
sziasztok...en a love.hu ismerkedtem meg egy lannyal,azota 1 honap telt el,megismertem a csaladjat,szeretjuk egymast,es koltozunk is ossze.35 leszek o pedig 29.belevagunk a lecsoba..ez mar szerelem...keves az idonk,de tudjuk hogy mit csinalunk....tok jo minden es mindenki szurkol nekunk .koszonjuk ...sziasztok.zolee
2006. dec. 7. 17:16

Sziasztok!


Az lenne a kerdesem, hogy ti hol ismerkedtek, ha komoly kapcsolatot szeretnetek es nem vagytok mar tinik? Keresgeltek-e egyaltalan vagy majd ugy is jon ha jonnie kell alapon kivartok?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook