Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társaság középpontjában fórum

Társaság középpontjában (beszélgetős fórum)


2015. máj. 20. 23:18

Szia!


En is szoktam estenkent ilyenekrol, regi baratokrol elmelkedni. Minden baratnom gyakorlatilag " elhagyott", es kulfoldre ment. Par honpig még sok rinya level, telozas, de aztan ez elmulik a szemelyes kontakt nelkul.

Most is van, vagy volt? Egy jo baratnom, de a ferj egy hot buta figura, es sajnos ha a pasit hazaeszi a penesz németbol, baratnom is bebutul, es nem beszel velem. Eleg furi. Ugy h estenkent mi is ulunk kettcsken, es vagyunk. Mondjuk nekunk van pár db pár baratunk, de ritkan tudunk talalkozni veluk.

A tarsasgba menes tenyleg jo otlet,az uj emberek,uj lehetosegek:)


Nalam annyi a jo, h rengeteget melozom, es igy le vagyok foglalva. A baratokra "szánandó" idöben is:))


Na, ezt most jol megmondtam:)

Joejt

2015. máj. 19. 11:47

[link]

találtam egy régi fórumot,amit egy olyan tag indított aki már nincs a hoxán,még korban is velem egy idős volt : )) mennyien vannak akik hasonló helyzetben vannak,csak a kommentelőkből is leszűrve...lehet mi egyszerűen ilyen "típusú"emberek vagyunk .A párom a legjobb barátom is,ugyanúgy tudok vele nagyokat röhögni meg hülyülni mint anno legjobb b.nőmmel,lehet a barátnőség átmeneti állapot vmi sokkal jobb felé :-))) pl ez a csaj akit a legelején említettem,neki évek óta nincs komoly kapcsolata,emlékszem régebben mindig megkaptam tőle hogy: nekem a pasik mindig fontosabbak,mint hogy a barátnőkkel lógjak bulizzak stb..hmm, kár , hogy kevesen szólnak a témához,lehet rossz cíímet adtam neki,pedig most lenne kedvem eszmefuttatáshoz hasonlókkal :)

15. pieta4
2015. máj. 19. 08:56

Vagy új embereket kellene szerezned pl új elfoglaltság révén vagy a barátoddal színesíteni a mindennapokat.

Milyen lehetőségeid vannak? Nagyvárosban élsz?

14. 2f7e180b49 (válaszként erre: 13. - Pieta4)
2015. máj. 19. 07:45
Felvettem a kapcsolatot egy régi nagyon jó b.nőmmel, már az elején tudtam, hogy úgysem lesz olyan mint régen,hát nem is lett..kb 2 éve ,hogy nem beszéltünk,de nekem azóta annyit változott az életem.Oké,ugyan olyan felhőtlenül,feszengés nélkül tudok vele beszélgetni,olyan jó ,hogy nem kell görcsölni mit mondjak,hogy mondjam...de azt vettem észre,hogy amennyire azt hittem hiányzik a társasága arra kellett rájöjjek,hogy igazából már más az élet felfogásom is és már v.hogy nem Ő az Én emberem ..
13. pieta4 (válaszként erre: 12. - 2f7e180b49)
2015. máj. 18. 18:24

Gimnazistaként én is csak néztem a ' menő ' csajokat a suliban, hogy milyen lazák, milyen könnyen megy nekik a barátkozás, nem görcsölnek stb.

De az a felszínről szólt.

Később én is találtam olyanokat akiknek a komolyabb, mélyebb társalgás és barátság számított.

12. 2f7e180b49 (válaszként erre: 11. - Pieta4)
2015. máj. 18. 09:04
igen, lényegében igaz.már magamat sem értem komolyan :D minek vágyunk arra amilyenek valójában nem is vagyunk :D mától mindent élvezni fogok amim van ahogy van,mert lényegében valahogy mégis csak Én alakítottam így !!
11. pieta4
2015. máj. 18. 08:11

Szerintem Te olyan beállítottságú vagy, hogy nem is élveznéd a nagy pörgést. Csak kipróbálnád néha, igaz?

Barátoddal szervezz több közös, mindennapoktól eltérő, spontán programot!

10. 2f7e180b49 (válaszként erre: 9. - Anya4005)
2015. máj. 18. 08:05
ez nagy igazság,én is tudom,el is ismerem, hogy múltban merengős típus vagyok :)2 éve "vagyok így" b.nő nélkül,eltűnődve elmerengve...sportolok egyébként sokat, rendszeresen futok, biciklizek, de a salakpályán inkább azt vettem észre,hogy olyan ellenségesek a csajok, azt nézik mibe vagy , hogy nézel ki,utálnak ha jól nézel ki...kinéznek ha nem nézel ki jól, mint sem hogy hozzád szólnának.Remélem idővel változni fog a dolog..nem erőltetem,élvezem most ezt ami van,aztán majd csak jön valaki : )) köszi a hozzászólást
9. anya4005 (válaszként erre: 7. - 2f7e180b49)
2015. máj. 13. 22:50

A legnagyobb jóindulattal írom:

Ha unatkozol,inkább menj sétálni,sportolni,ne egy közösségi oldalt bújj! Hidd el,akkor jönnek majd új barátok!

Igen,a régiek kikopnak,elmúlnak a nagy barátságok,de sosem a múltban kell merengni,inkább éld meg a jelent!

Nekem is volt egy időszak,amikor senkihez nem tudtam szólni a páromon kívűl,de rájöttem,hogy azért,mert igazán ki sem mozdúltam. Mióta eljárkálunk,sorra jönnek a kerti bulik,a szombat esti vacsorák,különböző programok. Még így is,hogy van 2 gyerek! Szóval,ne a neten lógj,hanem mozdúlj ki! Ja,és vidd a párod is magaddal! :-)

2015. máj. 13. 11:16

Sajnos előfordul, hogy a régi barátságok nem időtlenek, nem élik túl a változásokat. Ezért nem vagy hibás, de a régi barátaid sem azok. Lehet, hogy ha találkoznátok, nem lenne már mit mondanotok egymásnak.

Ritka az életre szóló barátság, úgyhogy ezért ne hibáztasd magad.

Viszont új barátokat mindig lehet találni. :)

2015. máj. 13. 07:58
A régi barátnők eltávolodtak,hiába próbáltam velük tartani a kapcsolatot ez vhogy nem talált viszonzásra,egy darabig próbálkoztam, hogy de fussunk már össze...stbstb ,de a másik oldalról nem találtam viszonzásra,tudjátok azaz érzés mikor csak Te vagy rajta vmin,te akarod igazán a másik nem,aztán hagyod a francba és ahogy telnek az évek magamban keresem a hibát,nem vagyok jó társaság? vagy miért? tudom mindenkinek változik az élete, a felfogása, hogy mi számít..vagy ki számít számára jónak...
2015. máj. 13. 06:57

Biztos megvan az oka ennek. Sok baráttal, haverral tartani a kapcsolatot idő és energiaigényes tevékenység. Folyton szervezni, hogy kivel, mikor, hol... Nem lehet, hogy ez neked inkább fárasztó, míg a barátnődnek nem? Amikor ő még pörög, te már inkább lennél egyedül vagy a barátoddal?

Nincs értelme az irigységnek, hiszen az emberek nem egyformák.

2015. máj. 13. 05:39
De van pasid. Ez már jó.
2015. máj. 12. 23:19
még nincs későőőőő
3. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - 2f7e180b49)
2015. máj. 12. 23:14

Örülj annak, ami van, hozd ki belőle a legjobbat és mindenki téged fog irigyelni, ami azért lényegesen jobb,mintha sajnálnának :)


Amúgy, biztos vagy te abban, hogy annak a lánynak, amit felrak az oldalára, igaz minden szava, fényképe?

Lehet otthon ül ő is és unatkozik, csak felrak olyan képeket, ahol ő van, mert nincs baráti társasága egyáltalán?

2015. máj. 12. 23:02

Valószínű nem. De azért , mert valaki (esetleg)felületes barátokkal veszi körül magát, nem biztos, hogy boldog is a bőrében. Lehet az ismerősöd, meg Téged irigyel, hogy bezzeg, kikötöttél egy rendes pasi mellett, ő meg még mindig töketlenkedik.


Egyébként a pároddal is lehetnek barátaid. Az irigység a legrosszabb tanácsadó.

2015. máj. 12. 22:36
Sziasztok! Ülök itt este egy bögre teával és azon gondolkodom 27évesen,hogy miért alakult ugy az életem,hogy igazán nincsenek barátaim...néztem egy régi bnőm az egyik közösségi oldalon és olyan irigység fogott el, haversrácokkal bnőkkel lóg erre arra élvezi az életet én meg bevagyok savanyodva, együtt élek a párommal es lényegében nincs szar életem,de ilyenkor olyan elégedetlen vagyok mindennel és sajnálom,hogy sose voltam ilyen "társaság középpontja"...vajon miért alakul ez igy?...csak én gondolkodok ilyen marhaságoon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook