Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tarkón lévő kopasz folt mitől lehet? fórum

Tarkón lévő kopasz folt mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 31. 13:38
A garatváladékban kimutatták a Streptococcus bacit:( pedig nem is beteg, semmi tünete nincs.
6. NataliaWeiss (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2011. márc. 25. 09:59

Kedden viszem kivizsgálásra, már kértem időpontot. Amúgy a háziorvos mondta, hogy örökölte vagy front jön. Mondjuk tény és való, hogy nálunk mindenki a családban nagyon fejfájós. Neki viszont 3 éves kora óta fáj a feje. Voltunk már vérvételen, stb. minden negatív lett. De most szerintem újra elmegyünk, mert csak akkor leszek nyugodt.

Mondták már mások, hogy talán az állatoktól. Van két tengerimalac, lehet, hogy alergiás rájuk, azért hullik a haja. Hát nem tudom. A malacok előtt tényleg nem volt ott neki a folt, az kb. most jött elő fél éve talán.

5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - NataliaWeiss)
2011. márc. 24. 16:22

milyen orvos szerint?

a körzeti gyerekorvos szerint? mióta ért hozzá?


pfff

a fejfájás miatt alapos kivizsgálás kell, az örökléséről én még nem hallottam!

Gyereknek meg egy pokol lehet, mindenképp ki kell vizsgáltatni


A bőrgyógyász pedig nézze meg a kopasz foltot, sok oka lehet, de kivizsgálást igényel

4. NataliaWeiss (válaszként erre: 3. - Salabakter)
2011. márc. 24. 15:38
Még csak 8 éves, de nagyon sokat fáj a feje is. Az orvos szerint örökölte, semmi egyéb.
2011. márc. 24. 15:28
Valami vitaminhiány.Nekem is volt egyszer,de minden kezelés nélkül elmúlt:)
2011. márc. 24. 15:20
Kisfiamnak nemrég vettük észre, hogy a tarkójánál, közvetlen az első csigolya felett a haja egy diónyi foltban eltűnt. Talán a kabát, sapka? De sohasem volt ilyen problémánk még:(
2011. márc. 24. 15:19
Tarkón lévő kopasz folt mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook