Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tápszer gondok... fórum

Tápszer gondok... (beszélgetős fórum)


14. Roni24 (válaszként erre: 1. - Kingi7)
2009. okt. 4. 17:15

Szia!


Mindenképpen váltsatok tápszert, nem kell kutyulgatni, csak keressétek meg, amit bevesz a pocija! Az én lányom a Bebát hányta ki, nála a Mildibé vált be! A fiam Bebán "nőtt fel", egyszer próbáltam neki Humana-t adni, mikor a Bebából készlethiány volt, és nem ette meg! Annyiféle tápszer van, keressétek meg amit szeret, és nem bántja a pociját! :)

13. dee
2009. okt. 4. 16:25

Én semmi esetre nem keverném a két tápszert.

Inkább beszélj az orvossal vagy vidd el a legközelebbi gyermekkórházba.

2009. okt. 4. 16:12
ez is egy milupa termék.A fiam nagyon szerette.Ő is a kezdetektől tápszeres volt.Mondjuk én elvittem magán gyerekorvoshoz aki felírta ezt nekünk.A hivatalos gyerekorvosa mindig tejes tápot írt fel amit nem is tudtam.két éves koráig kapott szegénykém tejes tápszert.Nálunk biztos ez hozta ki az allergiát.
11. kingi7 (válaszként erre: 9. - De48e78bc5)
2009. okt. 4. 16:08

milyen az az aptamil?

Normálisan keverem be...eddig nem volt gondja..

Esetleg még arra gondolok, hogy hallottam olyat, ha a baba valami hasmenést beharap a laktáz lecsökken a belében és ezért a laktózt nem tudja megemészteni, ekkor szokták adni a laktózmentes tápot, hogy utánatermelődjön...

10. de48e78bc5 (válaszként erre: 7. - Kingi7)
2009. okt. 4. 16:04
A neki megfelelő adagot kapja a kicsi?Mert én elkövettem az elején olyan hibát hogy többet kevertem be és ezután sugárban kihányta a babám
9. de48e78bc5 (válaszként erre: 7. - Kingi7)
2009. okt. 4. 16:02
Nem tudom melyik lehet a kettő közül,de biztos,hogy nem tesz jót a picúr emésztésének.Mi a milupa aptamil HA T-t kaptuk legutoljára és az egyetlen volt ami bevált.
8. kingi7 (válaszként erre: 6. - Kathlee)
2009. okt. 4. 15:59
hát én kevertem... nem mondta a doki, hogy nem, hanem azt mondta, ha bevált... meg hogy probálgassak
2009. okt. 4. 15:58

A közelemben még kismama sincs :( Ez effektív tejallergia? Vagy intolencia, ami megszűnik?

vagy mi a csoda? Hiába bújom a netet...

2009. okt. 4. 15:56

Szia!


Én sem gondolom, hogy a fogzástól hányna!

Mi mi is milumil Ha-t ettünk, semmi problémánk nem volt vele... De, miért nem ír fel másikat a dokitok? Nem is tudtam, hogy lehet keverni őket.

2009. okt. 4. 15:54
Nálunk is voltak tápszer gondok.A gyerkőc tejallergiás lett.
2009. okt. 4. 15:52
Szia! Ez semmiképp nem normális,mindenképp kérjél másik tápszert. A fogzástól nem valószínű a hányás.
2009. okt. 4. 15:51
Nincs a közelben kismama aki adna el tejet nektek?
2009. okt. 4. 15:51
Apropó..fogzás már megindulhat, attól lehet ilyen?
2009. okt. 4. 15:49

2,5 hónapos a kislányom, sajnos nem sok tejcsit kapott, csak 1 hónapig kiegészítésként... mellette milupa milumil Ha 1-et. Jól működött kb 1,5 hónapos koráig, akkor elkezdett menni a hasa, majd kevertük fele fele arányban a nutrilon low lactose féle tápszerrel. Kiválló volt, napi egy időzitett széklet, szépen és rendesen evett 120-150ml-ket.

Sajnos elfogyott a tápszer, megszünt "helyette" milupa laktózmentes tápszert kaptunk, ami" állítólag" pont olyan... nos, keverve folyamatosan hányt túrósat 30-50-80ml ket eszik, majd simán csak ezt adtuk neki, mivel a ha 1-től ment a pocija. Nem javult a helyzet, a védőnő tanácsa próbálkozzunk...biztató...


Valakinek hasionló gondja, ötlete???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook