Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tápszer csőrös pohárból? fórum

Tápszer csőrös pohárból? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 18. 08:07

Szia!

Az én lányom is 8 hónapos, aventes cumisüvegből adtam neki a tápszert, sírt nagyon, nem tudtam mi a baja, mire rájöttem, hogy nem jött neki elég gyorsan. Vettem másik cumisüveget, amiből sokkal jobban jön, és eszi rendesen, mint régen.

2012. máj. 18. 06:18
Köszönöm a válaszokat! Majd megpróbálom! Most 8 hónapos és már nincs türelme enni,gondoltam abból gyorsabb lenne!
2012. máj. 17. 15:23
Az enyém reggel-este abból iszik tejet. Lényegesen nehezebb kisuvickolni, de a cumisüveg már nem elég gyors.
2012. máj. 17. 15:09
Az én gyerekeim a tejes dolgokat csak cumis üvegből itták. Csőrösből mindent megittak, csak azt nem. Viszont sokkal praktikusabb a csőrös pohár szerintem. Az a lényeg, hogy a gyereknek hogy jó!
2012. máj. 17. 15:06

Én egyszer voltam kénytelen tápszert csőrös pohárból adni, mert csak éjszakai tápszert kaptunk, az pedig nem ment át a 3 lyukú Avent cumin...

Nagyon nehezen itta meg, egy csomószor megállt közben, mert abból a pohárból(Avent)addig csak vizet ivott, de nagy nehezen legyűrte.

Szerintem nyugodtan adhatsz neki csőrösből bármit.

2012. máj. 17. 15:03
Én párszor adtam. Mert előzőleg gyógyszert kapott a cumisüveges tápijába, vagy csak gyümilébe(Zinnat, aminek irdatlan íze van), és semmit nem fogadott el, amit abba a cumisüvegbe tettem . Kb 1,5-2 hétig tartott ez az időszak, aztán elfogadta cumisüvegből is megint.
2012. máj. 17. 15:03

Ha meg tudja belőle inni, miért ne?

Mennyivel másabb ha pl. kakaó van benne, nem tápi? A lényeg ugyanaz szerintem.

2. 0a84e34983 (válaszként erre: 1. - A fodrász)
2012. máj. 17. 15:03
Az én kisfiam soha semmit nem ivott meg cumis üvegből.A tápszert cseppmentes itatópohárból adom neki,aminek nem műanyag az itató része mint a csőrös pohárnak,hanem olyan anyagú mint a cumisüveg.
2012. máj. 17. 14:55
Ti adnátok ill. adtátok a babának csőrös pohárból a tászert?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook