Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tapasztalt már valaki halál közeli élményt? fórum

Tapasztalt már valaki halál közeli élményt? (beszélgetős fórum)


13. luyzika (válaszként erre: 12. - Lolita63)
2011. jan. 19. 17:21
Nekünk mindjárt 4 éve lesz, hogy volt (jól leírtam...)... Az volt az "érdekes", hogy teljes filmszakadás... Hátulról belénkjöttek, arra még emlékszem, de a 2. csattanásra, hogy betoltak bennünket egy helyszínelőbe, arra már nem. Az 1. csattanás után összenéztünk apuskával, ez az utolsó, amire emlékszem. Aztán csak arra, hogy szembenézek a légzsákkal, hogy benne vagyunk a helyszínelőkocsiban... Sokat hallottam - mint itt is -, hogy lepereg az ember élete... Nálam ez teljes filmszakadás. Pillanatok, vagy percek voltak, nem tudom...
2010. dec. 10. 19:55

Mikor az autóbalesetünk volt. 5 éve:(

Lebegés ,repülés,hirtelen lepörgött az életem...

Mikor magamhoz tértem,csodálkoztam,hogy élek...

2010. dec. 10. 18:52
Én is tapasztaltam mind a 2 szívrohamomnál .Borzasztó volt ara emlékszem rettentően féltem ürességet éreztem .
2010. dec. 10. 16:22

Én tapasztaltam ilyet, ha az volt.Elég nagy sebességgel lefejeltem az aszfaltot.Arra emlékszem hogy lebegek és nagyon boldognak érzem magam.Egy sötét alagút végén nagy fény,ott áll valaki és

hivogat és kellemes érzés tölt el.Elindultam felé,de közben a másik irányból hallottam ahogy a fiam hivogat,ő ébreszgetett mert feküdtem a földön mint egy darab fa.Megfordultam visszafelé,abban a pillanatban kirepültem a sötétségből és magamhoz tértem.Röviden ennyi.

2010. dec. 10. 15:24
na, ja...
2010. dec. 10. 15:24
mostanában sokat gondolok erre , elég sok ilyen impulzus ért nekem a leghátborzongatóbb egy közeli hozzátartozóm halála volt...2 héttel a balesete előtt ugy ébredt fel hogy pontos leirást adott arról hopgy halt meg álmában... rá két hétre pont az történt...mikor jött a hir az autóbalesetről...le sem esett mit mondott korábban utána állt össze a kép...utána párszor megjelent álmomban és mondta hogy neki most jó aztán olyan is volt hogy testvéremmel egy éjszaka álmodtuk ugyan azt hogy beszélt hozzánk
2010. dec. 10. 15:08

A második szülésemnél majdnem elvéreztem. Nem sok mindenre emlékszem. Szülés után átvittek a gyerekágyra. Többször szóltam a nővérnek, hogy nagyon vérzek, de senki sem foglalkozott velem, azt mondták, ez normális, ne nyafogjak már, nem néztek meg.

Éreztem, hogy elhagy az erőm, el-elvesztettem a tudatom, majd egy utolsó lendülettel rácsaptam a jelzőgombra.

Utána csak arra emlékszem, hogy három orvos átemel egy hordágyra. Hátranéztem, vissza a kórházi ágyra, ahol feküdtem. Még soha annyi vért nem láttam...

Megint elájultam. Lebegtem, fura szagokat éreztem, zsongást...láttam magam, ahogy betolnap a műtőbe...másra nem emlékszem. Négy órás műtétem volt, a szobatársaim meglepődtek, amikor visszahoztak és éltem, virultam. Nekik azt mondták, nem biztos, hogy megmaradok...

6. pteri (válaszként erre: 5. - 0fa2c26226)
2010. dec. 10. 13:50
Hogyan?
2010. dec. 10. 13:40
Én igen.
4. ce91523917 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2010. dec. 10. 13:38
Gondolom személyesen, Te magad. Vagy ismerőse, barátja rokona...
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - 15c8f5cff8)
2010. dec. 10. 13:35
Hogy-hogy személyesen ismerőse kapcsán ?
2010. dec. 10. 13:30
Biciklivel voltam, elgázolt egy kisteherautó a zebrán. Ez annak számít?:)
2010. dec. 10. 13:28
személyesen ismerőse kapcsán ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook