Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalt anyukák tanácsát kérném! fórum

Tapasztalt anyukák tanácsát kérném! (beszélgetős fórum)


7. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2016. júl. 31. 16:03

Tapasztaltam. 3-4 nap után semmi baja nem volt a gyereknek. 3 napos láznak mondják, de ez mindig utólag derül ki, hogy csak ennyi volt. Addig az ember teljesen tanácstalan, mert semmi egyéb tünet nincs.


Remélem, hogy nálatok sem lesz belőle betegség!

2016. júl. 30. 15:31
Köszi;-)
2016. júl. 30. 15:25
drukkolok :)
4. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 3. - Jozsi.38)
2016. júl. 30. 15:13

Remélem így lesz!

Kb 30percet tartott nala ez a kis láz..alvas utan..most meg mar itt ugat mert kutyasat jatszik a nővérével

2016. júl. 30. 15:03
holnap szerintem ne menjetek strandra, tartsd megfigyelés alatt a gyereket. Hétfőre pakolja be mindenféle gyógyszert, hányáscsillapítót, lázcsillapítót, hasmenés ellen valamit, de valószínűleg elmúlik magától addigra
2016. júl. 30. 15:01
folyt...most néztem..semmi láza..magától elmúlt..
2016. júl. 30. 15:00

Sziasztok!


Én,mint tapasztalt anyuka kérnék tőletek tanácsot,mert nem igazán tudom mit kezdjek a kisfiammal..

Csütörtök délután még 6 órakkor bolondozok a 3évesemmel amikor is 7órakkor azt veszem észre,hogy fekszik az ágyban,ami tőle szokatlan.

Megfogom a fejét melegnek érzem 38.6 a hője..Adtam neki Ibuprofent..este 8ra levitte..közben panaszkodik fáj a hasa,de már sírt is.

F9kor hányt egyet.

Utána leraktam aludni,erre F11kor is hányt egyet.Visszaraktam aludni legközelebb reggel 6kor lett láza..erre adtam ibuprofent.Elmúlt.

Olyannyira,hogy úgy kelt péntek reggel 8kor,hogy kéri a maci kávét és kb mintha semmi baja nem lenne..Konkrétan délután 3ig szaladgált,játszott..se hányás se láz.

Délután 3kor megint 38,5 lett a láza..erre jött a gyógyszer..és innentől semmi..ma délután 2ig amikor is megint 38.2..

Erre nem adok gyógyszert de most is itt rohangál..ha nem érezném h kicsit meleg nem is látnám rajta..

érthetetlen.

Volt már lázas..pár napig aztán meggyógyul de ez,hogy 12óránként ennyi kis láz ezt nem igazán tudom micsoda..hányás elmúlt.Étvágya,kedve jó.


Szerintetek ez vírus?

Az gáz,hogy teljesen megvagyok lőve,amiatt mert idén egyszer voltunk 3napra Gyulán..az is úgy végződött,hogy elütöttünk egy őzikét:-((

Jöttünk is haza..és végre most sikerült páromnak kivenni újabb 3napot.Hétfőn mennénk Debrecenben.Ki van már fizetve az előleg..Na de így???

Gondoltam lemegyünk ha ennél rosszabb nem lesz és fürdőbe majd felváltva megyünk,h a kicsit ne vigyük magunkkal..Vagy ne menjünk?Szerintetek?

Holnap elakartunk menni strandolni mert idén még ott se voltunk hát ezek után azt se tudom,ha reggel nincs láza akkor elmehetek e vele?

Most is itt rohangál,ordibál..Volt már valakinél hasonló a gyerkőccel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook