Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztalt anyukák segítsetek! fórum

Tapasztalt anyukák segítsetek! (beszélgetős fórum)

2011. máj. 24. 18:52

Most ne dobáljatok meg, de mégis hol itt a probléma? Egy 21 hónapos baba már mindenfélét eszik és egyáltalán nem baj, ha nem szopizik 6-7 alkalommal. Főleg, ha jön a kistestvér, akkor itt lenne az ideje elválasztani.

És attól még ugyanúgy szüksége van Rád.

2011. máj. 23. 12:43
köszönöm a véleményeket és kicsit megilyedtem hogy már nincs rám annyira szügsége
5. cel
2011. máj. 23. 12:32
valószínűleg a tej ízével,összetételével van probléma és erre reagál negatívan a baba. A tesztet pedig nem árt megismételni, ha esélyt látsz a várandóságra.
4. gne2 (válaszként erre: 1. - 93f84765e4)
2011. máj. 23. 12:31
Lehet, hogy csak átmeneti a dolog, de az is lehet, hogy nincs már rá annyira szüksége, elválasztja magát. 21 hónaposan már sok mindent csinál, érdekli a világ, eszik-iszik mindenfélét, nem lesz semmi baja, ha nem szopizik naponta 6-7 alkalommal. :)
2011. máj. 23. 12:31
Lehet hogy csak a hormonváltozás, plusz elég nagy a gyerkőc, lehet már magától leválasztódik. De ha megnyugtat, inkább menj dokihoz, biztos ami biztos
2011. máj. 23. 12:29
semmi. késik a mensi, az lehet terhesség vagy hormonzavarodás, és ezt ő megérzi a tej izén. nem olyan finom igy neki, hogy anya meg van borulva hormonilag:) nyugi:) szép napot
2011. máj. 23. 12:26

a második fiam 21 hos.mindene volt a cicizés még naponta 6-7 szer szopott.

pár napja viszont nem igazán akar szopni csak naponta 3-4 szer és ha kinálom akkor sokszor elutasitja és tőle ez több mint szokatlan.pár napja megy a hasa is.ami még hozzá függő lehet hogy 10 napja késik a mensesem.arra gondoltam hogy talán azért nem akar szopni mert érzi a tejen hogy terhes vagyok mert hallottam már ilyenről de most jön a csavar ma csináltam egy tesztet negativ lett.

na akkor most mi van.....?

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook