Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tapasztalatokat várok! Ha vannak köztünk telefonos utazásszervezők, írjatok! fórum

Tapasztalatokat várok! Ha vannak köztünk telefonos utazásszervezők, írjatok! (beszélgetős fórum)

6. Nőci1 (válaszként erre: 1. - Peternicsne)
2009. febr. 12. 19:53
Te hol voltál? Nem a Blaha környékén?
5. Nőci1 (válaszként erre: 3. - Eusebia)
2009. febr. 12. 19:52
Szerintetek ki számít jónak? Ki tud jól meggyőzőén beszélni? Érdekelne! nekem is ilyen munkám,lesz szeretnék jó lenni sok emberrel beszélni ,meggyőzni menjen pihenni!Kicsit félek!
2009. febr. 12. 15:51

A nevét sajnos nem tudom,nem találtam meg a hirdetést.Az lenne a feladat,hogy egy számítógépekkel teli helységben,megadott lista alapján fel kell hívni különböző telefonszámokat és a vonal túloldalán lévő feleknek úgymond el kell adni egy 3-4 napos wellness hétvégét kedvezményes áron.4-6-8órába,mellékállásba vagy vállalkozóival is lehet csinálni,de akár otthon is .Akkor csak heti egy alkalommal kell bemenni az irodába megbeszélésre.A 4 órás munkaidőre 2000,-alapfizetést adnak+1000,-a jutalék.Később az alap csökken a jutalék nő.És meg van adva az is,hogy havonta mennyi embert kell(ene) úgymond meggyőzni!

Szerintetek?

2009. febr. 12. 14:19
én utazásközvetítő irodában dolgozom ,így van némi rálátásom a partnerirodák működési rendjére ..hátha tudok segíteni. :D
2009. febr. 12. 14:10
Attól függ melyik cégről van szó...
2009. febr. 12. 14:00
Ma voltam egy állásinterjún ,egy utazásszervező cég keres telefonos munkatársakat.Ha van ezzel kapcsolatban bármilyen tapasztalatotok írjatok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook