Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tapasztalatokat várnék Opel Insignia-val kapcsolatban! fórum

Tapasztalatokat várnék Opel Insignia-val kapcsolatban! (beszélgetős fórum)

2013. nov. 14. 15:15

Az Opelek jók. Egy kollégának van.

Az Insignia nagyon szép, jó vezetni, de hátul már egy normál felnőttnek kicsi a hely szerintem (legalábbis én utálok benne hátul ülni).

Családi autónak szerintem nem valami ideális, mármint ha a család alatt a kisgyerek is értendő.

Ennyi pénzből én tuti valami kombit vennék - pl. skoda fábia kombi 5 ajtós már újonnan is majdnem vehető ennyiért.

A helyetekben szétnéznék márkakereskedésekben - nagyon sok helyen a korábbi modellek 0km-esen listaár alatt elvihetőek, mert már kijött a ráncfelvarrott modell. (lásd pl. most a toyotának kijött az új auris, a "régieket" akár másfél millával olcsóbbért odaadják - tapasztalat, haverom most vett így kocsit, igaz, mitsubitchit!)

2013. nov. 14. 10:58

Sziasztok!


Most akarunk családi autót venni,lecserélni a mostanit.

Már hónapok óta nézelődünk és ez a típus tetszik a legjobban.Állítólag jó autó de ha valakinek van vele tapasztalata örülnék ha megosztaná.

Egy dolog miatt vacilálunk:

3,300.000-ig mehetünk árban és párom attól fél,hogy a 4.000.000 alatti nem jó valami miatt.Mindennel felszereltet néztünk,navi,ülés fűtés stb..nem autómata váltós és a legjobb lenne a benzines.Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook