Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? fórum

Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2011. jan. 13. 17:38
A rossz alvással nem vagy egyedül...egész éjjel forgolódtam, ma meg egész nap fájt a torkom. Nem is tornáztam ma, nem is vok jól.
2011. jan. 13. 15:12

Szép napot Mindenkinek!


Szebbet mint az enyém.. Ma minden ellenem volt, rosszul aludtam az éjjel, a cégnél elromlott a kávéautomata, nem tudtam kávézni, pocsék volt a kajám, amit rendeltem, meg se ettem, még mindig beteg vagyok, álmos és fáradt..

Na de nem nyafogok, csak jöhetne már a tavasz, kezdek belefásulni a télbe..

Remélem Ti jobban vagytok! Mi újság felétek?

Greenlime, eltűntél! Remélem minden rendben.

Írjatok csajok!

2011. jan. 12. 13:26

Lányok!


Azt hiszem aki régről ismer, az emlékszik arra milyen depressziós is voltam az elején, mert nemhogy fogytam, hiztam....Ennek az egyik oka,hogy anyira elvoltm tunyulva, meg elvoltam szokva,hogy amikor elkezdtem tornázni, a szervezetnek izom kellet ahhoz,hogy erősödjön és bírja az edzést. A másik oka nyilván az volt,hogy nagyon sokéig nem diétáztam,hanem a tornátol vártam eredményt.

Tudom keresztül menntem ezen énis. Azonbnan mégis azt tanácsolom, nembaj ha az elején nem diétázunk,mert valszeg, a hirtelen torna+diéta(ami emiatt még éhesebbé tett) sztem már nem csinálnám, mert nem bírta a szervezetem.

Igy meg épített izmot, hozzászokott, és igy egyre jobban tudom csökkenteni a kaja mennyiséget.

És egyre ügyesebb vagyok a diétámban.


Ezt tudom nektek tanácsolni!!!! Torna, torna, és folyamatos, nem drasztikus diéta!

pl elején 1800kcakat ettem, mára már 1300-1400 a napi adagom!


Mégegyszer ismétlem, természetes ha elején erősödtök, hisz izomzat nélkül,hogy birnátok a tornát. De nyugi, mert a zsir is fog fogyni!!!!

pl én most elvileg 70-71kg vok, de mindenki 67-68 nak mond, sőt azok a ruhák is rámjönek amit 66-67kgosan hordtam. Az izom nehéz.... ezért is.


Boszimami! Mondtam én,hogy igy is fogyni fogsz XD Látod?!

Hajrá!

2011. jan. 12. 11:10

Sziasztok Lányok!


Kezdek visszatérni önmagamhoz.. :DD Tegnap voltam dokinál is, írt fel valami gyógyszert, már mára jobban is lettem.. Szóval, gondolom még pár nap és újra a régi leszek! És akkor végre már nekem sem fognak kimaradni az edzések..

Aminek nagyon örülök, hogy a diétát tartani tudom, illetve mint már mondtam nekem nem is a kajákkal, kaja-adagokkal van gondom, mert nem eszek sokat, hanem a nasikkal.. Nasifüggő vagyok.. De szilveszter óta ezügyben is elég jól állok.. Gyümit eszem helyette.. És újabb 1 kg lement, annak ellenére, hogy nem is tornáztam... Gondolom ez a nasimegvonás eredménye! Úgyhogy örülök, és az jó, mert ilyenkor mindig erőre kapok.. :DD

Mindenkinek kitartás! Nehéz, de fogjunk össze csajok!

Szép napot, írjatok!

565. szabcsi22 (válaszként erre: 563. - Reggi777)
2011. jan. 12. 08:09

Szia!

Én egy hónapja tornázok,az ünnepek alatt 2 kg jött fel ami rögtön el is tűnt,de egyébként én sem adtam le semmit mióta csinálom.Úgyhogy csak kitartás és nem szabad feladni!

564. v.csilla (válaszként erre: 563. - Reggi777)
2011. jan. 11. 18:28

Szia!

Használd egészséggel a trénert.


Én nem híztam az ünnepek alatt hála az égnek, de napi szinten trénereztem is. De azért nem fogyítam annyit mint 2 és fél hét alatt zoktam. Ennyi idő alatt 3-4 kg-tól szabadultam meg karácsony előtt, de most csak 1,5 kg-tól sikerült megszabadulnom. De ennek is örülök ám.


_Lehet az a gond a trénerezéseddel, hogy magas fokozaton használod, és így erősít, nem fogyszt.

Próbáld meg alacsony fokozaton tekerni.

2011. jan. 11. 18:20

Sziasztok!

Karácsonyra megkaptam a várva várt ellipszis trénert!!! :-) Netről rendeltük, pár nap alatt le is hozták, pont szilveszterre érkezett meg. Eleinte nagyon kemény volt, három percet alig bírtam. Most napi 30 percnél járok. Ha időm engedi, rögtön felpattanok. Imádom! :-)

Az ünnepek alatt sajnos 2 kg-al lettem nehezebb. :S Egy hete kemény diétába kezdtem. Pontosabban eddig is odafigyeltem az étkezésre, ugyanis egy év alatt 13 kg-tól szabadultam meg kemény megvonások árán. Mostantól azonban kiiktattam a tízórait, az uzsonnát, este sak gyümölcsöt eszem. Annyira zavar ez a felesleg!! :(

Na meg ugye ott a torna is, minden nap!! És eddig semmi változás. Egy hét alatt egy dekát sem adtam le! :( Normális ez?? Nektek is ilyen nehéz megszabadulni az ünnepek alatt felszedett klóktól? (már ha vannak..) Pedig annyira nem is zabáltam tele magam. És mégis..:(

Szerintetek segíteni fog a tréner??

2011. jan. 11. 13:30
Fene se tudja, nemtom. Amit kérdeztem arra még mindíg nem tudjátok a választ? Ha elfelejtek bevenni 1 szemet, akkor az mire hat ki?
2011. jan. 11. 12:43

Sziasztok!

Szeretném kikérni a véleményetek,kb 3 éve szedek fogamzásgátlót.Azelőtt folyamatosan 57 kg-on tartottam a súlyom bármennyit ettem.Most hogy szedem 62 kg és nem megy lentebb és vissza kell fognom magam hogy ne hízzak.Szerintetek a kettő nem függ össze?

560. szabcsi22 (válaszként erre: 556. - Moncsika1985)
2011. jan. 11. 12:40

Szia Moncsika!

Szerintem nem lesz semmi baj belőle,hogy nem vetted be,én is jártam már így.Ha most kezdted volna el szedni akkor más lenne a helyzet,de úgy gondolom így nem lesz gond belőle,persze nem vagyok orvos,ez csak egy vélemény.

2011. jan. 11. 11:44

Sziasztok!


Moncsika! szerintem próbáld meg azzal a krémmel, amit a testedre is veszel. Ha nem vállna be, akkor keress valami más kencét!!


Ki hogy halad??

2011. jan. 11. 11:38

Hülye kérdés lehet,de most hogy fogyok, sztem nem elég,hogy a testemre kenek bőrfeszesítőt.... a melleimre is kéne vmi...

Tudtok ajánlani vmit? Vagy kenjem azt amit a testemre is használok...? Nincs rá írva h mellre is jó. Vagy kérdezzem meg a gyógyszerészt?


Ha tudtok vmi nem túl drága krémet, vagy mitomén bármit érdekelne.

Köszi szépen

2011. jan. 10. 20:07

Sziasztok Csajok!


Boszimami! Első körben, nagyon boldog születésnapot kívánok Neked!!! :D


Örülök, hogy feldobtam a cikkel kissé a hangulatot!


Jó olvasni, hogy jól vagytok! Ma edzés volt. Kedvem nem volt hozzá, de ráálltam. Tudjátok, az első 5 perc a nehéz a többi már adott és jön magától! :D Szép estét!

2011. jan. 10. 18:20

HAli!


Boszimami, ha jól gondolom, így betegen olyan keveset eszel,hogy neked ha nme tornázol se vétkezel!!! Sőt így betegen ha a leveseket részíested előnybe azok mégugyse hízlalnak!!!! Pihenj, ugysem ez a pár nap kimaradás, és az a 20perc torna határozza meg az egészet!

Annak azért örülök, h bánnt a dolog, mert látszik,hogy igazán akarod, így én felmenntelek!

Ne félj majd ha lusta leszel, itt leszek, hogy akkor is bátorítsalak! Ne aggódj, de most pihengess!!!!


Kérdés, ami nem ide illik...tegnap elfelejtettem beveni a fogamzásgátlom...most ezaz 1 nap mire hat ki, ha már szedem régóta.

Köszike, puszi sajna már időm se volt pótolni, mert most vettem észre este, most meg már vehetném be lassan aa következőt.


Pápá

2011. jan. 10. 15:17

Hali-hali!


Köszi csajok!

Háát jöttem ma melózni, de tényleg minden erőmet össze kellett szednem.. Holnap elmegyek dokihoz, írjon fel valamit, mert ez így már nem állapot! Így nem tudom lesz-e ma torna, jó lenne legalább 20 percet tekerni, bár nem tudom van-e értelme.. így betegen..

Remélem mindenki más jól van és edzettek keményen!

Írjatok majd!

2011. jan. 9. 17:10

Drága Boszimami! Isten éltessen soká!!!!

AZrt mert mostanság nem sikerül a fogyid, nem a te hibád, és látod,akarod is csinállni, így ezt tekinsd egy jókis kényszerpihenőnek.

Sajnálo, hogy beteges vagy,majdcsak vége lesz a járványnak már! Kicsit pihen az izomzatod, annál jobbn fog esni a torna!


Greenlime, nagyon tetszett a cikk, igazság van benne.

Bár én a hónap végére leszeretnék dobni 5kg, és jó pár cm-t, mert lesz egy talim, amire akarok venni pár uj rucit is. :) Úgyhogy én most drasztikus fogyiba akarok kezdeni a torna mellé... sőt mégtöbb tornát is lehet beiktatok. Éheztetni persze nem akarok, de nagyon jólenne mondjuk ledobi heti 1,5 kg. 3 hétre az 4,5 kg volna.


Izguljatok!!!!

Ilyen motivációs füzetkét mingyárt csinálok énis. Teszek bee jó alakú csajokat is ,ajd! :) :)

2011. jan. 9. 14:21

Én ma bűnöztem!


Ebéd bableves volt, buktával és aranygaluskával.

552. v.csilla (válaszként erre: 551. - Boszimami)
2011. jan. 9. 14:21

Boszimami! Nagyon boldog szülinapot kívbánok neked!

És mielőbbi gyógyulást az egész családnak.

2011. jan. 9. 14:04

Hello Lányok!


Az utóbbi egy hónap, nem az én hónapom... Már megint beteg vgyok, sőt az egész család! Annyira unom már ezt, én egyáltalán nem vagyok ilyen beteges. Max, évi 1-2 nátha.. Így meg is visel ez a lassan egy hónapja tartó beteg leszek, meggyógyulok, visszaesek szisztéma..


Greenlime, jó hogy idemásoltad a cikket, nekem is van egy füzetem, hasonló gondolatokkal, képekkel meg mindenfélével, amivel tudom magam motiválni.Mert azt nagyon fontosnak tartom! Remélem mostmár tényleg meggyógyulok végre és akkor a tornát se kell kihagynom! Szerencsére a kaja most nem gond.. alig megy le pár falat a torkomon..

Mindenkinek szebb napot, legalábbis egészségesebbet, mint az enyém!


Ui: Mellesleg ma van a szülinapom, jó mi? Ilyen betegen..

2011. jan. 9. 13:08
Ezek jó gondolatok:-)
2011. jan. 9. 05:09

Sziasztok!

Az egy bűnti nap simán belefér! :D Persze bűntudat nélkül! :)


Nekem is volt tegnap edzés, nagyon jól esett...


Csajok, találtam egy kis cikket, ide bemásolom, szerintem témába vág! :)


Fogyókúra, mit ne ronts el!

5 alapszabály:


1. Ne remélj azonnali megoldást!

Ha rekordsebességgel akarsz lefogyni azért, mert valami szuper reklámot láttál, és pár kapszula sok-sok mínusz kilót ígér, sajnos nem fog menni. Hirtelen felindulásból sose fogj neki, mert először fejben kell eldönteni és rákészülni, hogy leadod a súlyfelesleged. Azonnali megoldás nem létezik, ráadásul minden egyéb energiabefektetés nélkül biztos, hogy nem fog sikerülni.


2. Ne hagyd ki a szervezeted felkészítését!

Ha valaki szeretne megszabadulni a súlyfeleslegtől, akkor nem is fogyókúráznia kell, hanem életmódot váltani. Ezt a döntést először komolyan el kell határozni, majd pedig fel kell készíteni a szervezetet. A túlsúlyosak ugyan általában sokat esznek, de az összetevők nincsenek egyensúlyban, ételeik főként szénhidrátot és zsírt tartalmaznak; a vitaminok és a fehérjék pedig nem megfelelő mennyiségben kerülnek be a szervezetükbe.


3. Drasztikusan ne vonj meg magadtól semmit!

A drasztikus fogyókúra sokszorosan megbosszulja magát! Ha például úgy döntesz, hogy egyáltalán nem eszel szénhidrátot, akkor néhány nap alatt viszonylag gyorsan megindul a súlycsökkenés, ám a szervezeted nem bírja sokáig a megvonást, "fellázad" és "követeli" a szénhidrátot. Ekkor habzsolni kezded a korábban megvont ételeket, és végül nem lesz sikerélményed, mert a leadott kilók azonnal visszaszaladnak.


4. Kerüld el a jojóeffektust!

A jojóeffektus épp a drasztikus megvonás miatt alakul ki, aminek egyik hátulütője, hogy kudarcélményt okoz, tehát lelkileg negatív irányba visz. Ám a másik, sokkal fontosabb hátránya, hogy a szervezetednek nagyon rosszat teszel. Felborítod a korábban megszokott rendszert, ettől a tested ide-oda kapkod.


5. Ne hagyd befejezetlenül a fogyókúrát!

A sikeres fogyókúra kulcsa, hogy ne csak lefogyni, hanem életmódot váltani is akarj, amelyben nagy szerepet kap a mozgás és a kiegyensúlyozott étrend. Akkor tudod hatékonyan leadni a fölösleget, ha először felkészíted a szervezeted, majd kevesebb szénhidrátot viszel be (de nem vonod meg teljesen!), végül pedig - ha elérted a kitűzött célt - nem kezded el azonnal habzsolni a fogyókúra során minimális mennyiségben fogyasztott ételeket, vagy a csökkentett szénhidráttartalmú étkek helyett a teljes szénhidráttartalmúakat. Fokozatosan kell visszaállítani a szervezetet, ám nem a korábbi, féktelen "dőzsölésre", hanem egészségesebb étkezési szokásokra!


Kellemes olvasás, és jó fogyit! :D

548. szabcsi22 (válaszként erre: 546. - Moncsika1985)
2011. jan. 8. 22:32
Gratulálok,ügyi vagy és csak így tovább!
2011. jan. 8. 20:01
Utóirat: sztem tartsatok 1 bűnnapt, amikor semmi se számít. Nekem ez bevált. Így nem érzem azt,hogy ha 1 napom elszurodik, ak nagy hibát vétettem és felkell adnom. Plusz nagyon jólesik... nekem bevált
2011. jan. 8. 19:07

Jaja igaz, pl tegnap reggeli helyett megettem 1 szelet rizses csokit, ami kb 100kcal volt,kb annyi mint a müzlis reggelim.

Meséljek vmi jóóóóóóóót? :)

Az otthoni mérleg 70k meg vmennyi dkg mutatott. XD Ha pár nap késéssel is , megha csak az otthoni mérlegen is de év elejére csak elértem a 70kg, amit szerettem volna XD

Anya szerint jól mér az otthoni mérleg, plusz oylan ruhák jönnek rám, amit 66-68kg osan hordtam. Szval...örülök neki.

Most a célom a szülinapom. Ha 3 hónap alatt lemennt csak edzéssel 5kg, akkor most ugyanolyan edzésse, és ezzel a diétával remélem,hogy márciusra elérhetem 8-10kg fogyást is.

Vhogy reménykedem abban,hogy az otthoni mérleg a helyes. XD demindenesetre marha jó érzés, h legalább az ennyit mutat, mikor azon is voltam vagy 77-78kg mikor indultam.

Pusziiiiiiiiiiiiiiii XD XD

545. szabcsi22 (válaszként erre: 544. - 75596a56f2)
2011. jan. 8. 17:48
Köszönöm szépen!
544. 75596a56f2 (válaszként erre: 543. - Szabcsi22)
2011. jan. 8. 17:35

Nagyon jó hozzáállás! Nagyon tetszik! :D

Látod? Ez egy jó kis irányelv! Hajrá! Ha kérdés van, csak szólj, illetve írj! :D

543. szabcsi22 (válaszként erre: 542. - 75596a56f2)
2011. jan. 8. 16:52
Most próbáltam ki a második programot a gépen,de még kevesebb kalóriát égettem el mint az elsővel,ma jön a harmadik.Végigmegyek mind a 12-n és meglátom melyikkel lehet elégetni a legtöbbet.Az édességet úgy döntöttem nem vonom meg magamtól,nem zabálom tele magam meg hat után nem e,de tudom hogy semmire se megyek azzal ha megvonom magamtól,mert úgysem bírom sokáig.Így biztos nehezebb lesz fogyni,de hátha idővel az is sikerül,hogy nem eszek annyit belőle.Nekem nem megy az,hogy egy kocka minden másnap,én ennek a sokszorosát megeszem,meg amíg másnak bűntudata volt hogy megevett 1 szaloncukrot egy nap addig én megettem 10-t:-( Majd alakul valahogy,mindenesetre a tornát nem hagyom abba.puszi
2011. jan. 8. 10:10

Sziasztok Csajok!


Bocsi Moncsika, hogy belevakkantok, de úgy fogyizz, hogy azért teljesen mindent ne vonj meg magadtól! Szerintem simán belefér, ha minden másnap egy kocka csokit megeszel! :D


Szurkolok Neked!


Kivel, mi újság?

Nekem, ma van edzés... még nem tudom melyik lesz a következő kísérleti alany, de majd agyalok rajta! átlagos szombat... némi takarítással, mosással, pihivel. Ma főznöm nem kell, majd holnap. Viszont holnap főzés, és hajfestés. Jó párosítás, mi? :D


Szép napot, Mindenkinek! Ha erre jártok, írjatok!


Szabcsi, hogy állsz a kísérletezéssel??

2011. jan. 7. 20:32

Sziasztok!


Ma nagyon örültem, mert rátaláltam vmi kis vékony szerű holnapra megnézem mi is az. Lényeg kenyeret helyetesítettem vele, 30kcal egy kis szelet. Nagyon jó.

Remélem tudom tartani ezt az egészet, mert így már tök rág óta nem eszek kenyeret. Reggelire ma elrontottam és 10kcal is megettem egy kis csokit. de egyébként, vacsikra is reggelikre is natur joghurt, müzli, ilyeneket eszem, délután meg nme felejtek el megenni egy kis almát vagy vmit! 1300kcal átse lépem.

Igaz fáj is afejem estére minden nap, de lefosom csak fogyjak már le 70kg alá végre, aztán az már nagyon jó.


A porrol nemtudom milyen eresménye lesz, de nem dárga, ártani se árt, sőt energikusabbak érzem magam. Aztán fene tudja, lehet azoktényleg csak csodára vártak.

A traineren ne keseredj el, mert én is 300-350kcal tolok le a 40perc alatt. De nem érdekel nekem az bemelegítés a talajtornához. Vmelyik aztán csak hat! XD


Köszi a bíztatást a munkával kapcsolatban, reméljük a legjobbakat!

2011. jan. 7. 15:10
Köszönöm,akkor én is elkezdek kísérletezni:-)puszi
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook