Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? fórum

Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
629. v.csilla (válaszként erre: 628. - 1986Anita)
2011. febr. 6. 18:16

Lehet egy kis zsírozás, olajozás kellene a tréner mozgó alkatrészeire.

De az is lehet, hogy elkezdett kopni rajta valami.

Nézesd át a pároddal.

2011. febr. 6. 16:40
Valamiért elkezdett kopogni a trénerem belseje... Szerintetek mitől lehet? Olyan, mintha beleérne valami a kerékbe... :-( De csak néha jön elő, most például lenyomtam 30 percet, kb 5-10 percenként egy kis kattogás volt, és úgy a 28. percnél már úgy zakatolt mint egy gőzmozdony ... :-( :-( :-(
2011. febr. 6. 15:58

Sziasztok!


Jól eltűnntem.........vissza se tudom már olvasni...rólam annyit,hogy összekuszálódott az életem, így 2hete nem tornáztam, nem diétáztam.

De most tényleg ez a legkevesebb gondom.

Hízni nem híztam,mert enni alig tudok.

Komoly dolog előtt áll az életem. Remélem,hogy hamarosan minden rendeződik,és ismét itt lehetek veletek, és befejezhetem a fogyim, amit nem adtam fel,és befogok fejezni!


Fontos kérdés:Miskolc környékén lakik valaki aki tudna bármilyen munkát, S.O.S.-ben? Fizikai munka,gyári munka is jó! Illetve még Budapesten is jó lenne a munka!


Előre is köszi, nagyon nagy bajban vagyok lányok, ha bármit tudtok írjatok priviben!Bármilyen munkát vállalok,mert nincs hová mennem!


Köszi, és puszi benézek még a jövö7en, hátha tudtok valamit!


Sok sikert nektek!

2011. febr. 5. 06:21

Sziasztok Csajok!


Na, hát engem becsülettel leterített megint a nátha! De sebaj, azért nyomom az ellipszis tréneren, és 300 kcal alá nem vagyok hajlandó adni. Igaz érzem is rendesen, mert jobban meg kell dolgoznom az edzéseken, a nátha miatt, az valóban legyengít, de ezt inkább külön kihívásnak veszem. Sőt, amióta beteg vagyok edzeni sincs úgy kedvem, de csak addig, amíg az első 10 perc el nem telik, aztán már belejövök én is. :D


Boszimami! A hullahopp karikáról ilyen formában nem hallottam... Uccsssóó nekem gyermekkoromban volt, egész jól elvoltam vele, aztán valahogy leszoktam róla. :( lehet, hogy öreg hiba volt... :D

Mindegy!

Ellipszisezés után javaslom én is a tornát, mert erőnek kell lenni hozzá, és a torna már olyas forma, amit saját tempódban kivitelezhetsz meg! :D Szóval, hajrá! Amennyi jól esik, de csak a tréner után!!!


Boszimamai jelezz, ha ideért a karikád, kíváncsi vagyok a rizsszemek begyömöszkölésére! :D


Azta! Bence! Neked is jó ötleteid vannak! Már csak azt kellene tudni, hogy melyik a nehezebb: só, vagy rizs.

Mert hát akkor a könnyebb fokozat lenne mondjuk PL.: rizs, aztán rizs sóval, és végül csak só!

Ez már a karikán is kapásból 3-om fokozat!

Hajrá Csajok!!! Irjatok!


Ma egyébként újra edzésem van!!!

Irjatok, kivel mi van!!!

2011. febr. 4. 16:45

Sziasztok!!

Ki hogy van? Mennek lefelé a kilók?

Na, én vettem magamnak egy műanyag karikát 90 cm- átmérőjűt.

Nem mondom, nehezen rázódtam bele újra, de most már aránylag jól megy:)

Én sóval töltöttem meg, az is elég "nehézzé" teszi szerintem...

2011. febr. 4. 15:14

Hello-hello!


Hova tűnt már megint mindenki?

Néha úgy "kihal" (már bocs) ez a fórum... :((


Azért remélem jól vagytok és tornázgattok.. Írhatnátok, hogy kivel mi újság, hogy telnek napjaitok stb..

Én ma nem vagyok vmi jól.. Melegfront jön állítólag.. Gondolom ezért vagyok ma ilyen bágyadt, fejfájós, stb.. Mióta az eszemet tudom frontérzékeny vagyok.. Meló se nagyon van, mégis bent kell ülnöm estig.. Sajna!

Még nem érkezett meg a karikám sem.. Gondolom már csak jövőhéten ér ide..

Szép hétvégét mindenkinek! Vigyázzatok magatokra és mozgásra fel!


Pussz!

623. Boszimami (válaszként erre: 621. - 1986Anita)
2011. febr. 3. 12:00

Szerintem utána tornázzál.. Én is úgy szoktam, hogy trénerezés után még csinálok hasizomgyakorlatokat..

Többiek? Ki hogy szokta?

2011. febr. 3. 11:58

Hello Mindenkinek!


Édes vagy Greenlime! :DD De ne aggódj, nem maradtál le nagyon. A karika az hullahopp karika, és azért fa mert az nehezebb így könnyebb tekerni és állítólag jobban fogyaszt.. A rizs meg úgy jön be a képbe, hogy a műanyag karikát állítólag meg lehet tölteni vele és akkor nem kell fából készültet venni drágán.. És mindez úgy került ebbe a fórumba, hogy megjegyeztem, hogy lehet veszek egyet, mert mostanában nagyon stagnálgatok így próbálok változtatni, ill. változatosabbá tenni a mozgást.. Hát röviden ennyi!

Mellesleg meg is rendeltem, még át kell utalnom és utána küldik, most nagyon lelkes vagyok, alig várom hogy megérkezzen.


Egyébként kivel mi újság, írjatok, további szép napot!

2011. febr. 3. 07:58
Szerintetek ha tornázásba akarok kezdeni, akkor trénerezés előtt, vagy után tegyem???
2011. febr. 2. 19:36

Sziasztok Csajok!


Millió gratula a sok pozitív eredményhez! Ügyik vagytok nagyon!


Azt hiszem, én lemaradtam mert mienk is Boszimami az a fakarika?? Mire jó az?? És már végképp nem értem, hogy hogy jön hozzá a rizs???? :ooo


Egyébként továbbra is minden másnap nyomom, egyelőre megint olyan időszakom van, amikor képtelenség más edzésprogramra váltanom, úgy, hogy maradok a réginél még fél évig. :s

619. v.csilla (válaszként erre: 618. - Szabcsi22)
2011. febr. 1. 14:20
Széles ragasztószalaggal szépen körberagasztod.
2011. jan. 31. 20:47
Ügyesek vagytok,gratulálok nektek!Legalább van akinek sikerül:-)Én most mértem magam,híztam:-(Nem lehet az,hogy kevesebbet kellene tornáznom,mert így nem fogyok csak izmosodok?Vagy ez hülyeség?Hetente 5x tornázok másfél órát.Ez a karika jó ötlet,nekem van egy műanyag,könnyen szét is lehet szedni,lehet megtöltöm valamivel,csak hogy fogom biztonságosan összerakni azt még nem tudom.
617. v.csilla (válaszként erre: 616. - Boszimami)
2011. jan. 31. 14:27

Ügyes vagy! CSak így tovább.

Én is meglepődtem, mert 1 kg ment le 1 hét alatt, de cm-ben meg mindenhonnan 1 cm.

2011. jan. 31. 13:34

Hello Mindenki!


Jobbulást Greenlime! Ne keseregj ezen, hogy minden másnap tornázol.. Szeretnék én is ilyesmiről beszámolni, de jelenleg csak azt mondhatom, hogy ha egy héten már 3 edzés összejön boldog vagyok..

Na de nem panaszkodom, leírtam már, hogy csak este tudok tornázni, ha a lánykám alszik.. Többek közt ezért akarok karikát venni, vennék neki is egy kicsit, és akkor együtt karikáznánk.. :DD És ha már itt tartunk, fa karikát szeretnék venni, tény hogy drágább, de egyszer kell megvenni.. Igaz, olvastam trükköket, hogy a műanyag karikát is meg lehet tölteni rizzsel, meg sóval, de nem tudom, hogy ha szétszedném, utána össze tudnám-e rakni..


Ja, egyébként, hogy dicsekedjek, két számmal kisebb farmert kellett vennem a hétvégén.. Szóval, ha kilókban nem is látszik, mert még mindig -4 kilónál állok, kezdek alakulni.. :DD


Mindenkinek további szép napot! Írjatok!

615. 4b138bec0c (válaszként erre: 613. - Boszimami)
2011. jan. 29. 19:06

Sziasztok!

Köszönöm válaszod, majd akkor erre is figyelnem kell...

Néztem a neten a fa karika azért jóval drágább:(

Te milyet veszel/vettél?!

2011. jan. 29. 16:14

Sziasztok Csajok!


Én is vagyok. Olvasgattalak Titeket! Továbbra is edzek, még mindig a minden második napi edzéssel... egyszerűen nem jutok oda, hogy változtassak rajta, de be kell valljam, így nekem nagyon jó! :D

Kicsit kerülget a nátha is, de azért hősiesen nyomom tovább!

Kivel mi újság???

613. Boszimami (válaszként erre: 612. - 4b138bec0c)
2011. jan. 29. 12:33

Hello Bence!


Azt olvastam mindenfelé, hogy akkor megfelelő a karika mérete, ha a tested közepéhez tartva, át tudod fordítani a fejed felett.. Felnőtteknek, 80 cm-es, 90 cm-es, gyerekeknek 60-70 cm-es. Minél nagyobb a karika annál könnyebb, mert nem kell olyan gyorsan tekerni.. Ha jól emlékszem így írták.. De ha rákeresel a neten a hullahopp karikára, sok oldalt feldob és ott megtatélhatod a választ is a kérdésedre..

612. 4b138bec0c (válaszként erre: 611. - Boszimami)
2011. jan. 28. 15:58

Sziasztok!!

Honnan lehet tudni, hogy kinek milyen átmérőjű karika kell?!

Mert, hogy abból is van több méret...

Állítólag a fa a legjobb, mert az nehezebb, mint a műa.

Én is vennék, de nem tudom, milyet kell? Asszem magasság is fontos.

2011. jan. 28. 15:54

Sziasztok!


Olvasgatok mindennap, csak annyia sok volt a melóm a héten, hogy nem volt időm írni..


Szabcsi! Ne keseredj el, egy hónapja én is lergadtam.. De most veszek egy hullahopp karikát megy egy ugrókötlet és azokat is bevetem.. Meglátjuk.. Ha így nem megy, változtatok.. Vélemény?

Update-hez sok sikert! És írj mire jutottál.

Mindenkinek szép estét!

2011. jan. 28. 09:45

Sziasztok!

Még mindig semmi fogyás,úgy érzem még hízok,nemhogy fogyok.Most arra gondoltam lehet kipróbálom az update kódos étkezést.Már letöltöttem minek mennyi a kódja,kipróbálom,nem vesztek vele semmit.Kivel mi újság?Hogy haladtok?

609. CsaniBazsi (válaszként erre: 608. - Szabcsi22)
2011. jan. 26. 20:06
A pulzusodat kell figyelned, hogy milyen zónában mozog. A maximális terhelhető pulzusodat a 220-ból kivonod az életkorodat tudod kiszámolni. Tehát ez a 100 %. A zsírégető zóna 65-75% között van. Ezt kiszámolod és megkapod, hogy a pulzusodat milyen határok között tartsd. Ha itt tartod, és így edzel, nem lesz izomlázad. Ehhez viszont szükséges egy pulzusmérő óra. Egy egyszerű órát kb. 5000 Ft-tól lehet kapni.
2011. jan. 26. 18:05
Köszönöm mindenkinek!Nekem is megvan 1 óra 20 perc napi edzés..
2011. jan. 26. 14:07
Mint minden fitness edző elmondja, hogy min. 20 perc kardio edzés után kezd csak el égni a zsír, vagyis indul be a fogyás.
606. CsaniBazsi (válaszként erre: 604. - Szabcsi22)
2011. jan. 26. 13:42

Kedves Szabcsi22!

Ha fogyni akarsz a megfelelő pulzustartományban kell rendszeresen mozognod. (kardio edzés)Ha beindul a szervezeted, nagyon látványos lesz a változás rövid időn belül, a siker nem marad el! Kitartás, ne add fel!:)

605. v.csilla (válaszként erre: 604. - Szabcsi22)
2011. jan. 26. 10:58

Ne add fel! Neked is sikerülni fog, csak bízz magadban!

Mindenkinek más és más diéta, edzés terv hoz sikert. Lehet Te még nem találtál rá.

Én tudom magamról, hogy ha éhen halnék sem tudnék fogyni mozgás nélkül.

De sokan sima diétával is szép és látványos eredményeket tudnak elérni.

2011. jan. 26. 08:14
Üdvözöllek köztünk Csanibazsi!Nagyon szép eredményt értetek el,gratulálok!Ezek szerint mindenki tud fogyni csak én nem???Pedig tényleg kitartóan edzek:-(
2011. jan. 25. 20:55

Hello Fiúk, Szia Lányok!

Már régen elmentettem a linket, figyeltem is, de most szántam rá magam, hogy a tapasztalatomat megosszam Veletek. 3 éve vettük az elipszis trénert, Metroban 60 ezer volt az ára, Royal Beach a márkája. Havonta megszoktuk egy kicsit "zsírozni" akkor nem nyekereg. A férjem tavaly 3 hónap alatt 10 kg-ot adott le úgy, hogy kizárólag a tréneren edzett az esti órákban tette, egy-egy film nézése közben. Egy héten legalább 4-szer edzett,pulzusmérő órával. A sziluett átalakulása fantasztikus volt. 10 évet fiatalodott. Nagyon kitartó volt.Az étrendjében a változás a kolbász és a fehér kenyér mellőzése volt.Nem éhezett!A vacsival lehet egy kicsit spórolósabban bánni. Az én sikerélményem nem ennyire látványos, de nem ez számít. Tavaly ezen kezdtem, a tavasz közeledtével a futásra váltottam, ez sokkal hatékonyabb volt mint a tréneren edzés.Vettem én is egy pulzusmérő órát, és apránként kezdtem a futáshoz. Letöltöttem egy edzésprogramot a netről, és az alapján róttam a köröket. 6 hét alatt 6 km futásra voltam képes, minden izomláz nélkül. A figyelmetekbe ajánlom a Dömötör Edit: Pulzuskontroll című könyvét. Nagyon sok mindent megtudhattok belőle egy profi edző tanácsaival. Vannak nálunk is punnyadások, de a tréneren könnyű újrakezdeni. Ami jó, hogy itthon a család körében tudunk edzeni.3 gyerekünk van, nem egyszerű beilleszteni a mozgást, de nem lehetetlen. A nyári csúcsformám az 58 kg volt. A téli 60-64 kg között mozog. Akarat kérdése az egész.Szóval sok sikert és akaratot Mindenkinek!!!:)

2011. jan. 23. 20:05

Hali!


Én 40percet eliptikusozom, és elérem a 350kcal,függ, milyen gyorsan tekerem, de ált egyformán tornázom minden nap igy 40perc, 350kcal nekem kb.

A bázis port énis iszom, én indítottam is itt egy forumot, ezzel kapcsolatban,hogy kinek hogyan hat, mert én 1 hónapja iszom, viszont mivel már benne vagyok a tornában, diétában, igy én a hatását konkrétan nem érzem.

Lila sok sikert, és üdvözlünk közöttünk, kivánok sok sok minusz kg neked!!!!

Gyerekek , nekem ajövöhetem felfog pörögni ha mindn igaz elutazom, így én egy hétre felhagyom a tornával valszeg, meg a diéta sem lesz olyan, de meglátjuk majd.


Legyetek jók!! Sok sikert puszi

2011. jan. 23. 09:12

Sziasztok!

Én most a km számlálót néztem,és 11 km mutatott 40 perc után!Szerintem az elég jó!Ahhoz viszonyítom,hogy mikor terembe jártam nem tudtam lefutni 6 km csak nehézséggel,és még ezután jön 30 perc taposó,az is biztos van pár km!

Mindenkinek jó edzést!Ma nekem kimarad,szerintem két nap pihi kell egy héten,vagy nem?

2011. jan. 22. 19:55

Sziasztok! szeretnék csatlakozni a fórumhoz, már kb. 2 hónapja olvasom az oldalt. karácsonyra kaptam a trénerem, (kettler, 22 kg-os lendkerekes, szerintem nagyon jó tréner)és lassan - fokozatossan kezdtem el az edzést. Elöször csak 5 percet birtam, ma már 22 percig tudok edzeni. Kb. két hete kezdtem diétázni is, nekem évvekkel ezelött nagyon bevált, hogy kenyeret -á rizst - krumplit semmilyen formában nem eszek meg.

Persze akkor még nem volt pm betegségem és az anyagcserém is jó volt.

Elkezdtem innni a bázis port is, más oldalakon is jókat olvastam, én úgy veszem észre, hogy az anyagcserét pörgeti (többet járok wc-re).

Olvastam a hozzászólásokban, hogy kinek mennyit mutat a kijelző, de szerintem, ha a neten utána olvastok a többszáz kalória elégetés túlzás 20 perc után, nekem a gépem 100 - 120 ir ki és szerintem ez reális.

Hát most ennyi,megyek trénerezni

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook