Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? fórum

Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? (beszélgetős fórum)


29. NOA
2008. aug. 5. 12:04

Nekem is van de igen unalmas tekerni és fél óra alatt égetek el 3oo kcalt.


Mi lenne ha virtuálisan tekernénk néha? Igy legalább nem fogasként használnánk?

Ma délután ráérek..ki jön tekerini?:)

2008. aug. 5. 05:53

Lessz ami lessz alapon vettem egyet használtan.

Tegnap már 10 percet tekertem. Remélem nem ruhafogasként végzi. Majd írogatom, hogy mit tapasztalok.

2008. aug. 4. 20:49
Mindenképpen ajánlom! Igaz nekem 1 hónap után még semmi nem látszódott, de 3 hónap után-bár kg-ban nem mérhető- de jelentős változáson estem át.
2008. aug. 4. 06:59
Pár vélemény még jó lenne, most készülök venni! Nem tudom jó döntés lesz-e?
2008. jún. 3. 11:49

Van akinek sikerült ettől fogyni?

Várok egyéb tapasztalatot :)

2008. jún. 3. 11:48

Sziasztok!

Én 3 hónapja használom az elipszis trénert, de nem fogytam tőle 1 kg-ot sem, viszont a nagyon jó alakformáló. Azért vettem, mert elégedetlen voltam az alakommal (naribőr, meg kicsit puhos). Mellette rengeteget iszom, legalábbis próbálok.

Mondhatni, hogy elégedett vagyok, mert tényleg szépen formál.

Én heti 3x45 percet tekerek rajta.

Kezdetben 10 perccel indítottam és még úgy is izomlázam volt a hasamban hátamban combomban.

23. cukilany (válaszként erre: 22. - Felis83)
2008. máj. 26. 10:47
22. felis83 (válaszként erre: 21. - Cukilany)
2008. máj. 26. 09:09
engem érdekelne az alink, de sehol nem találom...be tudnád mégegyszer illeszten...?
21. cukilany (válaszként erre: 19. - Menyó)
2008. ápr. 17. 17:54
Én már valahol lejebb írtam elipszisről, be is illesztettem egy linket, amit nálam okosobbak írtak. Nem normális, de gyakori...
2008. ápr. 17. 17:50
Elipszis tréner felér: egy jó bringázással, síeléssel és görkorizással egyszerre. Szerintem.
19. Menyó
2008. ápr. 17. 08:53

Vasárnap vettünk a Hervisből 100eFt-ról 59eFt-ra leakciózott ellipszis trénert, vagyis mivel a kiállítási darabot vettük meg, - mert ez volt az utolsó - kaptunk még 10% kedvezményt. Bár még csak 3 napja van nálunk, nagyon meg vagyunk vele elégedve. :)

A 15 perces etap után még beiktatok néhány felülést, a lábammal meg tárogatást és emelgetést végzek. Nagyon kifáraszt, de izomlázam nincs. Ez normális?

18. tandori (válaszként erre: 16. - Slöj)
2008. márc. 27. 10:09
Szegeden hol lehet kapni ennyirért? Engem is érdekelne és nem vagyok messze onnan...
17. anehrita (válaszként erre: 16. - Slöj)
2008. márc. 27. 09:39

Szia Slöj!

A sógornőmnek 30e forintos van, még nem használta sokat, de már kattog. Gondolom ki kell fogni. Én nem mertem megvenni az olcsóbbat, de én 100 kiló fölött vagyok. Úgy láttam, hogy Te vékony vagy, alattad nem hiszem, hogy olyan könnyen tönkre megy:)

16. slöj
2008. márc. 27. 08:43

Sziasztok csajok,


Én is szeretnék már régóta, de az olcsóbb 25 000 forintosat nem mertem megvenni, mert azt gondoltam, hogy gagyi. Hervisben volt akció Kaposváron a 80 ezres volt 30 ezer-ért. Egy nappal később mentem, még mindig eszem magam miatta. Azt mondták, hogy most Szegeden és Miskolcon van ennyiért. Az meg túl messze van. Sajnos. Már úgy beleéltem magam! Szerintetek az olcsóbb kategóriás is jó??

2008. márc. 25. 14:28
Sziasztok! Én már használom és jónak tartom. A súlyom miatt egyenlőre csak a legalacsonyabb fokozaton, de fél óra alatt így is ki lehet rajta fáradni, ha jól megtekered. Ha nincs is hozzá kedvem, de mégis ráállok, nem tudom abbahagyni.
2008. márc. 24. 18:13

Éppen most nézegetem, mert veszek s van

1.200 000FT-os is:)

13. b3a5cf6a61 (válaszként erre: 12. - Zsuzsa88)
2008. jan. 24. 16:53

Szerintem neked nem a kerékpározástól vastag a combod... Nézd meg a kerékpárversenyek résztvevőit, azok is mind "véznák" :)

Nekem sincsenek cérna vékonyságú lábaim, pedig kocogok, túrázok, nordic-walkingozok, sífutok, ellipszisezek. Ilyen az alkatom. Viszont nem lötyögök, nem vagyok puhos, úgyhogy ez van, ezt kell szeretnem :)

Próbálkozz kitörésekkel, gugolásokkal, kimondott fenkéformáló gyakorlatokkal. Gyanítom sokat találhatsz a neten is, de ha előveszel egy tornakazettát, az is megteszi.

12. Zsuzsa88 (válaszként erre: 8. - 3a0842d373)
2008. jan. 24. 15:15
Szerintem a szobakerékpár azért nem jó,mert attól erősen izmosodik az ember combja... Én mindenhová bijaccal megyek, napi majdnem 1h kerékpározás megvan, de az a gond, hogy nekem vastagok a combjaim, és löttyedt a fenekem. Namármost, ha a fenekemet leadom, elég idiótán néznék ki vastag combokkal, fenék nélkül :D Nekem olyan gép kellene, ami nem izmosít, hanem elégeti a zsírt, és így a combomról leadnám a zsírt, emellett pedig tornáznék, hogy izmosabb, feszesebb legyen a popóm... vagy valakinek van valami 5lete zsírégető talajgyakorlatok terén?
11. 3a0842d373 (válaszként erre: 9. - B3a5cf6a61)
2008. jan. 22. 17:15

Kaptam a gépet, nem tudom, mennyi lehetett, de saccra nem a T*sco-gazdaságos kategória, kb. 60ezerre lőttem be a hasonló tudású új árát.

Nekem a bicikli nyereggel voltak gondjaim, de néha (nagyon néha) arra is rápattanok :)

10. b3a5cf6a61 (válaszként erre: 7. - Zsuzsa88)
2008. jan. 22. 15:00
Igen, naggyából jól írtad le :) Bár most hétvégén voltam négy napig sífutni, és meg kell állapítanom, hogy az ellipszis trénernek nem sok köze van hozzá :)
9. b3a5cf6a61 (válaszként erre: 8. - 3a0842d373)
2008. jan. 22. 14:59

Én pont úgy tapasztaltam, hogy a szobacanga volt a kényelmesebb. Nekem úgy tűnik, hogy az ellipszis kb. olyan, mintha a cangán állva tekernék.

A karok miatt pedig kevésbé tűnik monotonnak :)

Egyébként én 40 és 60 perc között szoktam használni, attól függően, hogy milyen a kedvem, és aznap mozogtam-e már valamit (kutyával szoktam kocogni).


Mennyibe kerül? Én használtam vettem 28e-ért, de kb. ennyitől indulnak az árak üzletben is. A határ a csillagos ég.

2008. jan. 22. 14:01

Szeretem, megizzaszt, nagyon jó a nyirokkeringés serkentésére, a 4. perc után érzem, hogy elillan belőlem a feszültség. Jól indul tőle a napom.

10 perccel kezdtem, fokozatosan emeltem az időtartamot és a fokozatot 30 percre illetve 1-esről kettesre, majd levezetésként vissza egyesre. Remélem hamarosan menni fog a napi 2*30 perc. Közben 5percenként tárogatok 1-1 percet a L*g M*gic nevű belsőcomb-kezelőn.


És nektek hogyan megy? Hogy csináljátok?


Állóképességem, vitalitásom növekedett, súlyom csökkent. Szóval én újra megvenném a gépet.


És nem töri fel a fenekemet, minta szobabicikli, bár tény, hogy az melósabb. Jobban felviszi a pulzust, ami kardio-szempontból ugye kívánatos.

7. Zsuzsa88 (válaszként erre: 5. - B3a5cf6a61)
2008. jan. 22. 13:51
Ilyen nekem is kell!! :) Milyen az az ellipszis tréner? Az az, amelyikkel olyan, mintha síelnél, de a lábaid ellipszis alakban "lépkednek"? Mennyibe kerül egy ilyen gép?
2008. jan. 22. 13:45

Egyszer már linkeltem, nézzétek meg, érdekes a cikk!


Egy mondat belőle:

"...Az elliptikus gép nagyon "hamis", mert három módon is átver minket..."

2008. jan. 22. 13:29

Szia!

Nekem is van, én is imádom. Szinte minden izmot megmozgat, de a legjobban a combot, feneket. Természetsen dolgozik a kar, váll, hát is elég rendesen.

4. RLindi (válaszként erre: 3. - Talentum)
2008. jan. 22. 13:05
Melyik izmokat érzed,h.megmozgatja (s melyiket a legjobban)
3. Talentum (válaszként erre: 2. - RLindi)
2008. jan. 22. 13:04
Szerintem nagyon jó, imádom. Néha erősítek, néha meg izzadok rajta.
2008. jan. 22. 13:02
Akinek van tapasztalata az eliszis trénerrel megosztaná velem? Mennyire hatékony?
2008. jan. 22. 13:02
Tapasztalatok az elipszis trénerrel..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook