Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? fórum

Tapasztalatok az ellipszis trénerrel. Mennyire hatékony? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
719. szabcsi22 (válaszként erre: 718. - Lia76)
2011. ápr. 28. 07:33

Szia!

Én majdnem 4 hónapig stagnáltam,most járok az 5. hónapnál és 2 kg mínusznál,ami biztosan visszajött a húsvét alatt,de folytatom,nem szabad feladni!

2011. ápr. 26. 19:53

szia


tudod én már 12kg minusszal járok. mikor elkezdtem nekem is stagnálás volt. mivel elvoltam lustulva elsőnek izmot épitettem ahhoz hogy elbirja a szervezetem ezt az egészet

de én utánaolvastam ennek é s nem kell elkeseredj. mert igy hájat fogsz leadni, ha minden helyreáll. izom kell. sőt ha van izmod, akkor több kcal ehetsz mert az izom ha semmit sm csinálsz alapjáraton több kcalt égetsz el

igy magyarázták


szval fel a fejjel nehagyd abba, nekem az első 2 hónap stagnálás volt hidd el


Kitartááááást :D

2011. ápr. 17. 22:34
jujj csajok, ahogy alig bezsélünk, én alig edzem..... Ne hagyjuk el ezt a forumot!!! Van még hátra 7 kg pluszom XD
716. szabcsi22 (válaszként erre: 715. - Moncsika1985)
2011. ápr. 10. 07:53

Akkor várom az eredményt!Képzeld!Én most egy masszírozó gépet vettem,állítólag jó,na majd meglátom!

Van valakinek esetleg valami tapasztalata?

2011. ápr. 8. 19:53

Hali!

Szabics, ezt örömmel olvasom.... gz

Beindul ez.. Én Bio+CLa kezdtem ezt szedni, meglátjuk mit mutat.

2011. ápr. 7. 13:27

Sziasztok!

Nagyon eltűnt mindenki!Én szedem a béltisztítót és szerintem nekem jó,ha nem is fogyókúra szempontjából, és végre 4 hónap után lement 2 kg is:-)Remélem ezután beindul még 4-et szeretnék leadni!

Szép napot mindenkinek!

2011. márc. 28. 16:21

Sziasztok!


Vagyogatok Én is, tornázok, igaz a mult héten csak eliptiksoztam.

Nagyon nyomom az angolt, munka keresés ilyesmi.... eredménytelenül...

A kg-im, azok még felfelé nem menntek, de nagyon lefelé sem....68kg mutat az itteni mérleg... nemtom mikor irtam utoljára, mennyi voltam...szal most ennyi vagyok, de tudjátok, ez a mérleg csal +3-4kg-t.


Mostanság rászoktam a tejre nagyon, főleg, mert a Coopos müzli elfogyott, a cerbonás meg drága....kisebb is. Szal ha tehetem legtöbbször 1 bögre tejjel potolom a vacsim. Remélem a tej nme hízlal, de csak jobb mint ha vmi kenyereset ennék.


Elfogy ahéten a szűzteám, és filozok kéne vmi jó kis zsírégető kapszula helyette. Mai szintén rendbe tarja az emésztésem...


Kb ennyi, majd jelentkezem


Szabcsi!Kíváncsi leszk, elvileg hatnia kéne az ilyen tiszító kuráknak...

712. szabcsi22 (válaszként erre: 710. - V.csilla)
2011. márc. 27. 08:49
Remélem egy -két hét múlva pozitív eredményekről fogok beszámolni.Nem tudja valaki kell ilyenkor komoly diétát tartani?
711. v.csilla (válaszként erre: 709. - Micilivi)
2011. márc. 26. 15:23

Diéta? Nem eszek össze vissza semmit, kerülöm a kenyérfélét, sok zöldség, gyümölcs és tejtermék. És mákom van, mert a csoki illatát is utálom.


Tornázni minden nap tornázok. Tréner és 20 perc hasizom.

710. v.csilla (válaszként erre: 708. - Szabcsi22)
2011. márc. 26. 15:21

Köszönöm szépen!


Kíváncsi vagyok, milyen véleményed lesz a bogyóról.

NEkem sem a szűztea sem a mályva tea kapszulás kiadása nem hozott eredményt. Szó szerint semmit.

709. micilivi (válaszként erre: 706. - V.csilla)
2011. márc. 26. 14:49

Szia!

Milyen diétával sikerült lefogyni? Na és persze a másik fontos kérdés, hogy egy héten hányszor edzettél? Olyan jó olvasni, hogy vannak ilyen pozitív eredmények. Én "csak" 10-15 kg-tól szeretnék megszabadulni...

708. szabcsi22 (válaszként erre: 706. - V.csilla)
2011. márc. 26. 08:32

Szia!

Én egy béltisztítót vettem aminek scitec colon cleanse a neve,és kétezer ft volt 100 szem.Szerintem az emésztésemmel lehetnek gondok ezért akarom kipróbálni,ma el is kezdem.Te már nagyon szép eredményt értél el,gratulálok hozzá és kívánom hogy még az az 5 kg is sikerüljön,de ez már így is csúcs!

2011. márc. 25. 21:45

Szabcsi!

Szerintem ne értana egy orvosi vizsgálat, ha kitartó edzés mellett nem fogysz semmit. Lehet baj van a pajzsmirigyeddel, és ha azt kezelik pillanatok alatt elkezd leugrani rólad a kilók.

706. v.csilla (válaszként erre: 704. - Szabcsi22)
2011. márc. 25. 21:43

Szia!

Milyen kapszulát vettél?


Én mályva teát szoktam inni, az béltisztító hatású. De elég brutál hatása van. DDD


Én kitartóan edzek, diétázok (na jó itt volt néha mostanában bűnözés, hisz kisfiam szülinapi tortáját csak nem hagyom ki) és 30 dkg híján 35 kg-tól szabadultam meg. Már elértem azt a súlyt amivel terhes lettem, de még 5 kg szeretnék leadni a szülinapomig, május közepéig.

2011. márc. 25. 08:06

Sziasztok,hát én nagyon trehány voltam az elmúlt két hétben, elöször a gépem lett rossz, utána pedig én lettem lusta, most meg a női napomat élem, amikor egyébként is nehezebben megy.

De viszont hizni nem hisztam, most újult erővel állok neki, de lehet, hogy jót is tett ez a kis pihenő az izmaimnak. Én úgy is csak egy héten egyszer pihentem, amikor rendesen csináltam.

704. szabcsi22 (válaszként erre: 703. - 75596a56f2)
2011. márc. 25. 07:29
Diétát nem tartok,de alapból nem eszek sokat szerintem.Ilyen béltisztító méregtelenítő kúrát akarok most csinálni,végre megvettem a kapszulát is.Remélem ez segíteni fog.Aztán majd leírom a tapasztalatokat!
2011. márc. 25. 05:45

Sziasztok!

Szabcsi, hogy hogy nem fogytál??? Valami diétát betartasz? És milyen tisztítókúrát tervezel???


Szép napot, mindenkinek!

702. szabcsi22 (válaszként erre: 701. - Vcsk)
2011. márc. 24. 16:35
Én már több mint 3 hónapja trénerezem,meg mást is csinálok,de egy dkg-t sem fogytam.De másoknak nagyon eredményes a fogyás a géppel!Én most a tisztítókúrát fogom kipróbálni,ha végre eldöntöm,hogy milyet vegyek és hátha beindul a fogyás!
701. vcsk (válaszként erre: 700. - Szabcsi22)
2011. márc. 24. 14:44
Jaja, pedig épp most akartam csatlakozni a csapathoz, ma érkezett meg a gépem...
2011. márc. 21. 10:12
Nagyon eltűnt mindenki!
699. vcsk
2011. márc. 18. 21:51

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a golden sport márkájú ellipszistrénekkel? Milyenek?

2011. márc. 14. 16:48

Micilivi!

A naplómat az adatlapomon az interaktivitásnál tudod megnézni, ma ujra elkezdem megint vezetni!


Szabcsi!

Akkor viszont ajánlom a szűzteát, mert sokan azt mondják ezek a kapszulák egészségtelenek, de ha eleve problémánk van, akkor csak kezeljükazt. Ráadásul patikában kapható, és nincs benne semmi káros én szerintem.

De mondom most ezt a herbal zsírégetőt kértem le a patikába azis növényalpu, és azis segiti az emésztést!Kiprobálom állitolag az jól fogyaszt.


Szabcsi ajánlom tényleg hogy vmit kezdj el szedni ami rendbe teszi az anyagcseréd, és minden nap tudj wc ézni.


De aztse felejcsétek el, hogyha étkezés után 1 órán belül edzetek, akkor én ugy halottam és sztem igaz is hogy akkor a kaját eésztitek fel a gyomrotokba, és igy nem lesz székletetek. Igaz akkor is fogsz mert raktározni nem tudsz, meg ilyenek, de én betartom az 1 óra pihit kaja után.


Remélem segíthettem.

697. szabcsi22 (válaszként erre: 695. - Moncsika1985)
2011. márc. 13. 11:34
Hát én is reménykedek benne hogy használni fog,ezt mindenképpen kipróbálom (méregtelenítés,tisztítás),mert 3 hónap alatt semmit nem fogytam:-(De úgy gondolom az anyagcserém nagyon rossz,ezért reménykedek,hogy segíteni fog a fogyásba ha megcsinálom!
2011. márc. 12. 20:41

Szia Moncsika!


Mindenképpen az edzésben gondolkodom én is. Hogyan tudom a naplót olvasni? Nem vagyok még járatos a hoxa-n.

Köszönöm, hogy írtál.

2011. márc. 12. 19:02

Hali!


Megprobálok ismét aktívkodni!

Szabcsi... Az az igazság én a szűztea+Cla kapszulát szedem, főleg, mert az anyagcserém tette rendbe mert az addig sem volt jó, de van benne L-karitin meg ilyenek amik tán a fogyást segitik. Látod fogytam, de lassan, ugy gondolom.

Én most olvastam a Herbal zsírégetőröl, mert volt egycsaj állitolag aki hasonló módszerekkel fogyott, hasonló ütemben, de ezzel tán megduplázta a sulyleadást.

Ugyhogy most rendeltettem le a gyóygszertárba, ha kapnak valszeg kiprobálom azt.


Miciivi: hát elvileg én ennyi idő alatt dobtam le a 10kg-mat, edzéssel, és nem vmi jófajta diétával. Olvass bele a naplómba, amit régebben szorgosan vezettem, illetve a módszereimbe.


Esetleg ha ismeri vki ezt aHerbal zsírégetőt... jólenne tudni vajon szedhetném e a Szűztea kapszula mellé.

2011. márc. 12. 11:51

Sziasztok!

Segítsetek nekem! Szeretnék tanácsot kérni. Van 5 hónapom 10-12 kg leadásához (akkor lesz az esküvőnk).Hogyan kezdjek hozzá? Az elipszis használt valakinek?

Előre is köszi

693. szabcsi22 (válaszként erre: 691. - 9d0e66b615)
2011. márc. 11. 22:29
Ez nekem azért nem jó,mert a gyomrom elég ,, kényes" és rosszul tudok lenni sok dologtól.Ezért akarok inkább kapszulát,mert nem bírnám meginni,sőt még a teát sem.A zöld teával próbálkoztam és attól is mikor megittam egy kortyot egy délelőtt rosszul voltam tőle.Sajnos ez van,de hátha másnak segít!Azért köszi a tanácsot:-)
2011. márc. 11. 20:17

Sziasztok


nemtudom emlékeztek e rám. nem hagytam abba, csak nem tudtam ugy csinállni ahogy kéne, fel nem szedtem, de nagyon le sem adtam semmit.

Emlékeztek 2 mérlegen mérem magam, egyik 70 a másik 66kg mutat. Elvileg a 66kg-os mérleg a jó.

Még 7-8kg és megleszek elégedve, nagyon várom, csak nehéz.Rólam ennyit.


Remélem ti jobban haladtok!


Puszi nektek

2011. márc. 11. 11:01
Szabcsi, én méregtelenítettem, de nem ilyen patikai fars készítményekkel. 2 db Céklát préselek,2 almát és egy fél citrom levét, ezt reggel éhgyomorra és és a többit napközben kell meginni, reggel 1 dl. Elöször fura volt az ize, de most nem tudok már meglenni nélküle, ha nincsen présed, tudsz venni a herbáriákban is cékla lét. Én a mai napig is iszom, mert utána olvasgattam és egy csomó jó tulajdonsága van és a fogyókúrát igen erősen befolyásolja
690. szabcsi22 (válaszként erre: 689. - 75596a56f2)
2011. márc. 11. 08:24
Most találnom kellene valami jó kapszulát,mert ami eddig van az rettentő drága,teát meg nem szeretnék.Nem tudjátok,mennyire megbízhatóak ezek az online patikák?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook