Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok a KiloNit-tel kapcsolatban fórum

Tapasztalatok a KiloNit-tel kapcsolatban (beszélgetős fórum)


11. szabot.88 (válaszként erre: 10. - Haag)
2009. máj. 10. 07:46
Gratulálok, de akkor még én sem tudtam hosszú éveken át, mert alattomos betegség, nekem legalábbis egy véletlen vérvételnél derült ki.
10. haag
2009. máj. 9. 18:08

én évekkel ezelőtt szedtem és én csak jót tudok róla mondani!Én sokszor próbálkoztam sok mindennel de soha semelyik nem vált be vagy csak rövid ideig tartott a leadott súly.Aztán kipróbáltam a kilo nit-et és én közel 40 kilót fogytam és már évek óta tartom.Semmi bajom nem lett tőle sőt a Tesóm és pár kolléganőm is kipróbálta ők nem ilyen sokat de adtak le Ők is bőven és mindegyik teljesen egészséges.

Hát ebben is igaz kinek a pap linek a papné válik be.:)

2008. nov. 29. 08:17
Valamikor én is szedtem, persze egy darabig sikeres, de azóta én is pm. beteg vagyok!:(((
8. 70d2828e34 (válaszként erre: 7. - 497f15547f)
2007. nov. 9. 09:11
Ezt jó tudni.. köszönöm.
2007. okt. 25. 19:34

Sziasztok!

Én nagyon régen, amikor megjelent megvettem. Egy gyógyszerész ügyfelem hívta fel a figyelmemet,hogy ne szedjem a benne jód miatt. Valóban ahogyan Árvagalamb is írta tönkre teszi a pajzsmirigyet!

2007. okt. 25. 19:16
Mi az a KiloNit? Egy módszer, vagy fogyasztószer?
2007. máj. 29. 10:08
Régen Anyám is kipróbálta és tönkre vágta a pajzsmirigyét (tele van jóddal)
2007. jan. 12. 09:58
Annó kipróbáltam, ez is csak annak használ aki árulja.
2007. jan. 12. 09:49

Az EGYETLEN módja a fogyásnak, hogy több kalóriát égetünk el, mint amit beviszünk. Más nem létezik.

A fogyasztószerek az ember lustaságát lovagolják meg, mert milyen szép is lenne, ha egy tablettától le tudnánk fogyni. Én is próbáltam már egy-két dolgot, de nagyon hamar rájöttem, hogy diéta+mozgás és kitartás kell "csak".

2006. nov. 14. 20:10
Nem akarlak elkeseríteni, de ez is csak pénztárcafogyasztó szer. Nekem semmit nem használt. Bár lehet, hogy neked beválik, mert mindenkinek más a szervezete.
2006. nov. 14. 15:09

Drogériákban lehet kapni FORINTért a KiloNit elnevezésű készítményt, amely természetes összetevőivel garantálja a biztos fogyást, mindenféle mellékhatások nélkül az alábbiak szerint:

"csökkenti az éhségérzetet, fokozza a sejtek életműködését, az anyagcserét, csökkenti a zsírszövet által megkötött folyadék mennyiségét"


Persze erről is hallottam, olvastam hideget - meleget. Most érdekelne a Ti véleményetek, vagyis mindazoké, akik próbálták, vagy jelenleg is alkalmazzák a készítményt.


Utóiratban megjegyezném, hogy vannak "bizonyos helyek" (nem szeretném megnevezni), ahol kifejezetten ezt a készítményt "etetik meg" a "páciensekkel" az elhízás elkerülése végett.


Várom tehát a reakciókat.


Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook