Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalatok a Dr. Norvegia Omega3, Multi-Tabs Omega3 Kidről fórum

Tapasztalatok a Dr. Norvegia Omega3, Multi-Tabs Omega3 Kidről (beszélgetős fórum)


7. biromoni (válaszként erre: 4. - Jucusmucus)
2011. máj. 11. 09:41

Én is kérdezném:ez mennyibe kerül?

Mert való igaz,hogy a "márkát" kell megfizetnünk::((

2011. máj. 11. 09:39
Köszönöm szépen a hsz-okat:)
5. e417245f24 (válaszként erre: 4. - Jucusmucus)
2011. máj. 10. 12:50
Ez a fajta mennyibe került?
4. jucusmucus (válaszként erre: 2. - Biromoni)
2011. máj. 10. 12:26

Szia !

Lányom 14 éves. a II. félévben rá tudtam venni, hogy hajlandó legyen szedni az omega3-at. azóta könnyebben megy a tanulás, jobbak az eredményei, úgyhogy tuti van benne valami. Ráadásul én a DM-est vettem neki.

Próbáljátok ki, nem sokat vesztetek vele.

2011. máj. 10. 09:12
Mi szedtük.A fiaimnak pszichésen is jót tett,mert úgy adtam oda nekik,hogy okosító vitamin,így bátrabban mentek suliba :).Állítólag úgy a leghatásosabb,ha 2 éves kortól évente 2-2- hónapi kúra szerűen szedi a gyerek,közbeiktatott szünetekkel.Nem tudom,én össze-vissza adtam.Volt,hogy 1 hónapig szedte,3 hónapig semmit.Hátránya biztos nincs,maximum az ára...Mi csak a Multi Tabsos Omegát próbáltuk,de gondolom,nem ettől kitűnő tanulók :D
2011. máj. 10. 08:26

Sziasztok!

Várom mindenki tapasztalatát aki már kipróbálta,ill használja a halolajas vitaminokat.

ki szeretnénk próbálni.

Kisfiam 8 éves.

Azt hallottam,hogy segíti az idegrendszer fejlődését stb...

Köszönöm előre is a válaszokat.

2011. máj. 10. 08:24
Tapasztalatok a DR Norvégia omega3, Multi tabs O3.kidről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook