Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalatok a debreceni Aranykéz allergológia magánrendelővel kapcsolatban? fórum

Tapasztalatok a debreceni Aranykéz allergológia magánrendelővel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 16. 09:06

Sziasztok!


Pár hónapja piros foltok jelentek meg a testemen, orvos nem látta mert addigra elmúlt, plusz bedagadt a szemem, szám, arcom. Akkor kaptam gyógyszer napi tabl.+kalcium pezsgőtab. Elmúlt. Hogy mitől volt rejtély, soha semmilyen allergiám nem volt, nem tudjuk ez mitől lett. AZtán tünetmentes voltam, úgyanúgy ettem, ittam mindent ugyanazokat a kozmetikumokat használtam és most 1 hete újra kijöttek a piros foltok, valószínű csalánkiütés. Most sem tudjuk mi okozza. Allergológiai intézetek már az időpont egyeztetésnél elmondják szerintük nem hozzájuk tartozik....Találtam ezt az Aranykéz allergológia magánrendelőt, kíváncsi lennék tapasztalatokra, árakra, hogy megéri-e oda mennem, vagy tartsak ki a állami intézeteknél?

Köszönöm!!

2010. nov. 16. 09:02
Tapasztalatok a debreceni Aranykéz allergológia magánrendelővel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook