Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tapasztalatok a budapesti nyelviskolákról fórum

Tapasztalatok a budapesti nyelviskolákról (beszélgetős fórum)


2011. jún. 22. 13:25
Nem írtad ugyan, de ez is tapasztalat, lányom Telc középfokú angol nyelvvizsgát tett márciusban, hozzájuk járt 5 hetes 60 órás előkészítőre (48 ezer forint),a Bródy Sándor utcába és nem volt olyan feladattípus a vizsgán, amivel ne foglalkoztak volna a tanfolyamon. Náluk a tanár is nagyon jó volt.
2011. jún. 22. 09:29
Danubius nyelvi intézet. Én ezt ajánlom
2011. jún. 21. 22:30

Én az IH-ba jártam, nagyon jó de drága.

A szóbeli középfokúm azért sikerült mert odajártam intenzív kurzusra

2011. jún. 21. 22:17
Én a Cosmopolitanba jártam egy három hónapos szuper intenzív kurzusra. Nekem nagyon jó volt. 10 fős csoportok vannak. Két hónapon keresztül majdnem ugyan az a 10 ember volt (2 elment és jött két új). A tanár is nagyon jó volt, árban is jó.
2011. jún. 21. 21:59
A Bonusba járt a párom német nyelvtanfolyamra, és nagyon meg volt elégedve a tanár felkészültségével, és az órákkal is! Az olcsóbb nyelviskolák közé tartozik. Ajánlani tudja, mert max 10-12 fős csoportok vannak, de számítani lehet rá, hogy év közben jönnek-mennek az emberek.
2011. jún. 21. 21:55
Érdekelne a tapasztalataitok az alábbi nyelviskolákról:Ring,Pelegrinus,Bonus,Relaxa,Behappy,Babilon,Shetland,Cosmopolitan Lingua,Tower,Manhattan,London stúdió. Árban s helyileg is könnyen megközelíthetőek számomra. Melyikbe érdemes menni,s melyikbe ne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook