Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanulmányaimhoz szeretném tudni, lenne-e igény olyan zártkörű klubra, ahová volt, de gyógyult, gyógyuló szenvedélybetegek csatlakoznának? fórum

Tanulmányaimhoz szeretném tudni, lenne-e igény olyan zártkörű klubra, ahová volt, de gyógyult, gyógyuló szenvedélybetegek csatlakoznának? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. okt. 12. 15:36

persze, megköszönöm, mint írtam, privátban is meg lehet írni...


Az egész történet érdekel.


DE ITT ÚJRA LEÍROM, MERT A SZAVAZÁSBAN BIZTOSAN VAN ROSSZINDULATÚ NEM IS, HOGY NEM ÉRDEKELNEK A NEMLEGES VÁLASZOK, CSAK AZ IGENEK...


A NEM-LEGES SZAVAZÁSOKAT TELJESEN FIGYELMEN KÍVÜL HAGYOM!!


A rosszindulaton meg átlépek, nem érdekel. A rosszindulatot, és a beszólásokat levegőnek nézem.

2012. okt. 12. 15:17

Az a gond,h az érdekes,problémákról,(sok mindenkit érintő)szóló topic nem nagyon mennek.(már ami számomra érdekes)

Ellenben a :milyen zokni van rajtad?hányszor rágtad meg az ételt?hányszor szellentett a gyereked,témájú b.ziságok mennek 1000-el!!!

ha ez segít nekem a párom volt játékgépes,elég erősen,lezüllött akkor teljesen.ha akarod megkérdezhetem.

2012. okt. 12. 14:56
Természetesen név nélkül... aki nem akarja magát felfedni, az megírhatja a történetét privátban is, ha van kedve...
2012. okt. 12. 14:42

Kiírtam szavazásba is, de persze a nemlegesen szavazás nem érdekel, ha lesz pár igen, akkor indítok egy ilyen klubot.


Olyan személyeket is várnék oda, akik hivatása mások segítése.

2012. okt. 12. 13:50
Megkérek bárkit, hogy akik megpróbálják lehúzni a témát, kerüljék el ezt a topicot. Olyanokat várok, akár privátban, akiket valóban érdekel, de elsősorban gyógyult betegeket.
2012. okt. 12. 13:48
Persze az is érdekel, hogy jutott el valaki odáig, hogy alakult ki a betegség, és mikor jött rá, hogy ez már kóros.
2012. okt. 12. 13:42

Tanulmányaimhoz keresek olyan személyeket, akik voltak bármilyen szenvedélybetegek, és egy idő után rájöttek, hogy ez nem jó, mert mindenki elfordult tőlük, és eldöntötték, hogy jó útra térnek, és meggyógyulnak.


Ehhez szeretném felmérni, lenne-e igény ilyen zárt körű klubra, ahol ilyen gyógyult betegek leírhatnák a történetüket, és tanulmányozni tudom a szenvedélybetegséget, a gyógyulásra lépés útját, a teljes gyógyulásig, és az új élet kezdetét, folytatását, hogy hogy alakult azóta az életük...


Lehet volt alkoholproblémás, volt drogos, volt játék szenvedélybeteg, bárki, aki már megjárta ezt a poklot, de kimászott belőle...


Akár privát üzenetben is meg lehet keresni, hogy tudjam, indítsak-e ilyen zárt körű klubot.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook