Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanítónénik, tanárnénik, ballagás előtti utolsó osztályfőnökióra fórum

Tanítónénik, tanárnénik, ballagás előtti utolsó osztályfőnökióra (beszélgetős fórum)

2012. jún. 15. 21:01
Semmi baj, arra is jó, amit írtál, köszi
2012. jún. 15. 20:45

Jaj, de kis hülyécske vagyok, hát ballagásról van szó:D. az valahogy kimaradt, ne haragudj.

Akkor gondolkozok még egy kicsit...:)

2012. jún. 15. 20:43
Köszönöm szépen. Nálunk a 15 évesek ballagnak az általános iskolából. Mindegyiket megvalósítjuk, aztán beszámolok, hogy milyen volt.
2012. jún. 15. 09:22

Akár egy közös képekből készült kis videót ismegnézhetnétek! osztálykirándulás, évnyitó, udvari játék, séták, bármi. Biztos élvezni fogják.

Mondjuk nem írtál korosztályt, nem mindegy, hogy elsősökről beszélünk vagy negyedikesekről.:)

Szerintem is jó ötlet, hogy a nyári tervekről beszélgettek. Még lehetne játszani is valamit, talán minden gyerek kaphatna egy-egy személyre szóló apróságot a tanító nénitől. Nem kell nagy dolgokra gondolni, csak egy pár szavas kis idézetre. Akár ki is találhatják, vajon kinek készíthetted.

2012. jún. 14. 18:37
Esetleg egy időkapszula elásása az udvaron.
2012. jún. 14. 18:36
Továbbtanulás, nyári tervek, kapcsolattartás, jókívánságok a továbbiakra.
2012. jún. 14. 18:31
Miről szóljon ez az óra? miről lehet velük beszélgetni? miből álljon? ki búcsúztatott idén osztályt? Kezdőként most vagyok ilyen helyzetbe. Szlovákiában a ballagás júius utolsó csütörtökén lesz. Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook