Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tanítónénik, akik írni-olvasni tanítjátok az elsősöket, kérlek, jelentkezzetek! Milyen tankönyvet javasoltok? fórum

Tanítónénik, akik írni-olvasni tanítjátok az elsősöket, kérlek, jelentkezzetek! Milyen tankönyvet javasoltok? (tudásbázis kérdés)


8. cac78ceb03 (válaszként erre: 7. - Misz)
2011. nov. 30. 20:47
Köszönöm Neked is!
7. misz (válaszként erre: 5. - Pan Dóra)
2011. nov. 30. 19:45
Én is ezt a tankönyvcsaládot javaslom.
6. cac78ceb03 (válaszként erre: 5. - Pan Dóra)
2011. nov. 28. 11:30
Igen, igen, annak nagyon örülnék, köszönöm! Priviben adom a címet!
2011. nov. 28. 11:23

Én Meixner Ildikó könyveit ajánlanám, mert az idomul legjobban a magyar nyelv sajátosságaihoz. Nálunk sajnos, elsősorban kisegítőben használják, pedig ha mindenki ebből tanulna, nem lenne annyi olvasásproblémás gyerek.

Nekem egyébként megvan számítógépes formában az én 1.-2.-os olvasókönyvem (a 60-as évek végén használtuk), ha érdekel, szívesen átküldöm.

4. cac78ceb03 (válaszként erre: 2. - BMA211225)
2011. nov. 28. 11:07
Miért problémás? (Mi a problem?)
2011. nov. 28. 11:05

Angliában élünk, és a fiamnak szeretnék valamilyen magyar írni-olvasni tanító könyvet rendelni. 5 éves, angolul már olvas, elkezdett írni is (itt ekkor kezdik ezt tanítani), és elkezdett teljesen magától magyarul is írni-olvasni. De azért foglalkozni kellene most már vele, a két-háromjegyű betűk, az ékezetek miatt stb.


Milyen tankönyvet javasoltok?

2011. nov. 28. 11:04
Szia nem vagyok tanítónéni,de a fiam most tanul írni-olvasni,és nagyon sokat gyakorolunk itthon mert "problémás eset"...szóval nem szakmám de van benne egy picije tapasztalatom ha tudok szívesen segítek.
2011. nov. 28. 11:02
Tanítónénik, akik írni-olvasni tanítjátok az elsősöket, kérlek, jelentkezzetek! Segítséget kérnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook