Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanítás a napsugárnak fórum

Tanítás a napsugárnak (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tanítás a napsugárnak

19. Napsugár8 (válaszként erre: 18. - Lhara)
2020. jún. 24. 11:15
👍
18. Lhara
2020. jún. 24. 10:38
Világítsunk! 👍💖
17. Napsugár8 (válaszként erre: 16. - 29d34010cd)
2020. jan. 15. 07:24
😍😍😍
2020. jan. 2. 01:34
Századjára olvasom sem unom meg! 😊 Ezért ez a sok hozzászólás! 😊
2020. jan. 2. 01:33
Ez olyan szép volt! 😊
14. Napsugár8 (válaszként erre: 13. - 29d34010cd)
2019. dec. 20. 06:19
Köszönöm 😍
2019. dec. 20. 01:41
Nagyon szép volt!
12. Napsugár8 (válaszként erre: 10. - Sanyinak)
2019. dec. 14. 16:23
Páncélt öltenek magukra, belőlük lesz a magukba forduló, bizalmatlan, mogorva és szótlan emberek, mert görcsösen arra vigyáznak, nehogy lehetőséget adjon valakinek kötözködni. Talán ez is oka annak, hogy az emberek többsége boldogtalan és elégedetlen az életével. Hiszen alapjaiban társas lények vagyunk, de ha azt tapasztaljuk, hogy akit beengedünk az életünkbe, az előbb utóbb belénk mar, inkább maradunk magunknak. Ez nem természetes.
11. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Törpilla)
2019. dec. 14. 16:19

Köszönöm.

Igen, egyelőre ez marad, hogy elengedni, vagy elbújni más név mögé.

Pedig az lenne az igazi, ha senkinek sem jutna eszébe azzal szórakozni, hogy "belé állni a másikba"!

Ha mindenki azért jönne ebbe a közösségbe (és másikba is!) hogy kellemesen, értelmesen elbeszélgetni másokkal, új embereket, új ismeretséget, új ismereteket szerezni, és nem azért, hogy a másikat bosszantani, bántani, zaklatni, cirkuszolni. 💖

10. sanyinak (válaszként erre: 8. - Törpilla)
2019. dec. 14. 16:04

Biztos vannak is olyanok, akik folyamatosan váltogatják itt az avatárjukat.

Felmerült bennem, hogy ők a való életben vajon mi mögé rejtőznek el...(?)

2019. dec. 14. 15:48
A cikkhez gratulálok! 😉😘❤
8. Törpilla (válaszként erre: 5. - Sanyinak)
2019. dec. 14. 15:46

Engem is próbálnak be itt egyesek és én pont ezt alkalmazom amit le írtál. Én le írom a véleményem és pont. Ha valaki próbál belém állni ami szokott előfordulni jót mosolygok rajta, nem érdekel. Tudni kell elengedni valami ilyesmi a titka meg nem mindent szívre venni különben fél percenként jöhetne mindenki új nick név mögé bújva.


Okos enged szamár szenved pont ezen az oldalon rendkívül hasznosan alkalmazható.

7. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Sanyinak)
2019. dec. 14. 11:35

Én is ezt írtam vissza neki, még azt sem tudom, fiú-e vagy lány, de lényegtelen. Ha van más hely, ahol jobban érzi magát, a szíve joga, hogy marad, vagy kilép.

Csak a cikkemhez kapcsolódóan írtam, példaként, hogy vannak még a világon olyan sötét helyek, ahol jó érzésű embereknek akad még tennivaló. Vagy egyelőre kevésbé jó érzésű embereknek lenne mit helyre pofozni, ha belenéznének a saját lelkükbe. Bár szerintem a világ sohasem lesz tökéletes.

6. semleges (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2019. dec. 14. 08:46

Nekem is írt, remélem majd visszajön. Megfutamodni a rosszindulatú, frusztrált emberek miatt, akinek annyi az öröme, hogy itt osztja az észt arctalanul, névtelenül, nem szabad.

Nem ér annyit ugyanis. Ignorálni kell, van elég bajuk, szegényeknek.

5. sanyinak (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2019. dec. 14. 08:35

Nyilván vannak, akik direkt harcolni jönnek ide, legyőzni a másikat - ez szórakoztatja őket. Kizárni nem lehet őket, de figyelmen kívül igen.

Ha a közösség alkalmazná, hogy egyszerűen átugorja ezen emberek üzeneteit és nem reagálna rá, előbb - utóbb eltűnnének.

De az is lehet, hogy egymással harcolnának 😀

4. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Sanyinak)
2019. dec. 14. 07:42
Nekem azt írta, nem őt bántották, nem azért lép ki, őt az zavarja, ahogyan néhányan másokkal beszélnek... Persze hogy mi az igazság, az ő dolga. És őszintén, én azt sem figyeltem, hogy az illető korábban mennyi időt töltött naponta a fórumon. Az tény, hogy elég sokszor engem is zavar, ha a hangnem egy kicsit durva. Azt vallom, mindent meg lehet mondani mindenkinek, az nem mindegy, hogyan tesszük azt.
3. sanyinak (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2019. dec. 13. 19:20
Szerintem aki fél évig aktívan fórumozik, az nem hagyja ott az egészet némi kritika miatt. Legfeljebb csak személyiséget vált.
2019. dec. 12. 14:38

Valójában nem csak karácsonykor kellene követnünk a tanítást, jó lenne, ha az évnek minden napján törekednénk erre. Legalább a szándék lenne meg! :))


Éppen tegnap kaptam egy privit, az illető elköszönt tőlem, mint írta, őt bántja, hogy szinte naponta történnek kemény beszólások, bántások, sokan arra használják a fórumokat, hogy másokkal kötekedjenek. Írtam neki, ne vegye fel a kesztyűt, nem kell vele foglalkozni... erre visszaír: nem, nem őt bántják, de akkor is.

Ma reggel már hiába akartam neki egy kis kedveskedő jelet küldeni, már nem tag. Valamikor nyár végén regisztrált, de nem tudott megedződni. Sajnálom. Szerencsére én úgy látom, hogy többségünk nem ilyen.

2019. dec. 12. 09:35
"Világíts!"
Szólt az Öreg Nap Neale-Donald Walsch: Beszélgetések Istennel c. könyvében, amikor a gyenge kis fénysugár először került egy sötét helyre.

Ugrás a teljes írásra: Tanítás a napsugárnak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook