Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tanárverés fórum

Tanárverés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tanárverés

1 2 3 4 5 6
2008. ápr. 8. 20:57

és nem a gyereket kell hibáztatni hogy milyen üresfejű és nem is a társadalmat. hanem magunkat.

a gyereket csak és kizárólag mi tesszük olyanná amilyen és mi hozhatjuk helyre ha valami elromlott. a mai szülők gyereke azért olyan amilyen mert igenis nem tudnak velük bánni. nincs szigor csak ráhagyás.

109. 14775640c4 (válaszként erre: 108. - Ilchie)
2008. ápr. 8. 20:53

hát akor te elég konzervativ lehettél:))

én több mint 10 évvel vagyok nálad idősebb de ilyet nem jelentenék ki.

ugyanugy kipróbáltam mindent mint a fiatalok. cigiztem és néha ittam is és szórakoztam .pl disco. sőt bármilyen meglepő még pasim is volt nem is egy:))pedig én aztán tényleg nem vagyok mai csirke

de ez nem ettől függ.hanem a neveléstől.

attól nem lesz rossz egy gyerek mert cigizik és szórakozik.hanem attól ha a szülő nem tud vele bánni

én ugy vagyok ezzel a gyerekem igenis próbáljon ki persze ha akar majd mindent, de tudja hol a határ és igenis tudja az eszét a helyén tartani. ezt csak megfelelő alapozással lehet elérni, nem azzal ha tiltom tőle pl. a cigit.

ez a világ van. ige a gyereknek itt kell boldogulni. nekünk meg nem az a feladatunk hogy szörnyülködjünk hanem hogy embert neveljünk a gyerekből és adjunk olyan tartást hogy ne kallódjon el

108. ilchie (válaszként erre: 106. - Sport)
2008. ápr. 8. 20:29

Persze, nem várom el én senkitől, hogy a lelkembe lásson.Mindegy!

De láttatok már ÓVODÁST??? aki sírva megy haza, mert a társai halálra cikizik azért, mert nem olyan, mint ők?

És szerintem sok helyen igenis sajnos az ilyenek a menők.Amit én látok, az legalábbis biztos ilyen iskola.

Mert az éppen kamaszodó gyerekednek tarthatsz TE kiselőadást, mikor neki éppen az aktuális ellensége vagy.Hisz kamaszodik...

Én nem egy üresfejű, menő, bunkót akarok nevelni.Jézusom, én még diszkóba sem jártam.De azt sem akarom, hogy a gyerekemet azért az értékrendért lenézzék, amit én képviselek, és ezáltal belé is szorult valami.Én a középutat keresem.És bízom benne, hogy ezzel nem vagyok egyedül.

Elszomorít, amit itt az iskolában látok.Nem akarom, hogy a gyerekem ilyen társaságban nőjön fel!Megijeszt.Remélem addig tudunk ezen változtatni, és nem romlik tovább a helyzet.

Erre gondoltam kedves mindenki.

107. ilchie
2008. ápr. 8. 20:21

Szerintem a mai gyerekek igenis rosszabbak, mint régen.Ön és közveszélyesek.Ezen sürgősen változtatni kell.

Nem mondom, hogy régen(?, annyira talán nem is volt az rég) nem voltak diákcsínyek, mi nem próbáltuk ki a cigit, vagy az alkoholt, de eszembe nem jutott volna, hogy az iskolából kilépve már ott lógjon a cigi a számban!!!És nem igaz, hogy ezt a tanárok nem veszik észre...ezt ne mondja senki.Csak talán könnyebb behunyni a szemet, és akkor nem kell újabb és újabb alkalommal a szülővel vitázni, és győzködni az igazáról.Pedig muszáj tenni valamit!

106. sport
2008. ápr. 8. 20:11
szerintem magarita azt értelmezte amit írtál, lehet nem így akartad de akkor nagyon nem sikerült megfogalmazni mert én is úgy értettem:(
105. ilchie (válaszként erre: 60. - 0260f21e84)
2008. ápr. 8. 20:03
Jesszusom!Nagyon megfogtad a lényeget.Na mindegy, valószínűleg nem fejeztem ki magam elég világosan...Ilyen gondom nincs, köszi!Csak egy sarkos példát hoztam...
104. 14775640c4 (válaszként erre: 103. - Sport)
2008. ápr. 8. 16:58

nem hiszed el de sokszor

pedig ez sem általános persze, de a gazdag szülők gyerekei bunkóbbak mint a hátrányos helyzetűek gyerekei.

igazából ezért nem is lehet beskatujázni a dolgot.

103. sport (válaszként erre: 102. - 14775640c4)
2008. ápr. 8. 16:33
hát pont ezt mondom nem kell a romákat és egyéb népségeket szidni vannak köztük és minden népségben nem e bolygóra való emberek...
102. 14775640c4 (válaszként erre: 101. - Sport)
2008. ápr. 8. 16:27

igazából a szülő az aki nem törődik kellőképp a gyerekével. sajna. nem figyel oda rá vagy nem érdekli, vagy épppen fiatalon cseppent bele és halvány fingja sincs mit is kell egy gyerekkel csinálni

és ez nem bőrszin függő

nekem a párom roma származású, igaz csak az anyja révén de akkor is.és eszébe sem jutott neki igy viselkedni, ellenben tényleg fehérbőrű társai közt is tudok olyat aki hát hogy ugy mondjam elég szélsőségesen viselkedik..

101. sport (válaszként erre: 100. - Szimre)
2008. ápr. 8. 16:18
Hát az olyan szülőktől nehéz bármit is várni, habár van köztük is kivétel illetve vannak akik nem sötétbőrüek és mégis így viselkednek.Mi egy fiatalok által közkedvelt szórakozó hely mellett lakunk hát tudnék mesélni a tizenéves lányok viselkedéséről.SIRALMAS iskolán kívül is hagy némi kívánnivalót.....ha ezt felvenném videóra egy szülő se lenne büszke a gyerekére, de mégis nyomják őket pénzzel mert ez a divat.....és itt kezdődik a suliban meg folytatódik:)
100. szimre
2008. ápr. 8. 15:35

Sok mindenben igazatok van. Nyilvánvaló, hogy elsődlegesen a szülők felelősségi körébe tartozik a gyermeknevelés. De térjünk vissza a topik címéhez: Tanárverés. Az ominózus videófelvételből egyértelműen láthatók az elkövető fajtajegyei. Politikailag korrektül úgy fogalmaznék, hogy "kreolbőrű" vagy "az illető nem az idén barnult le". Ilyeneknél mit lehet a szülőktől várni? Hogy csapja pofán? Vagy beszéljen a lelkére? Vagy rúgjon bele a seg...íts kimondani, melyik testrészébe?

Én továbbra is ezt az elk...t (nem kicsit: nagyon!) oktatáspolitikát hibáztatom.

99. sport
2008. ápr. 8. 13:03
én már felkötöttemmost jön majd a neheze 11 éves múlt
98. 14775640c4 (válaszként erre: 97. - Sport)
2008. ápr. 8. 13:02
hát fel kell kötni az alsóneműt:))
97. sport
2008. ápr. 8. 13:01
köszönöm a beszélgetést akkor hajrá a gyereknevelésben:)reméljük nem hoznak szégyent ránk:) szió
96. 14775640c4 (válaszként erre: 95. - Sport)
2008. ápr. 8. 12:59

a gyerek ált attól lesz ilyen mert a szülők is ilyenek egymással. egy alkalmi nyaklevestől nem. hanem ezt látja hogy a szülők ordibálnak stb...

vagy egyszerűen rá van hagyva minden és tojnak figyelni a gyerekre

95. sport (válaszként erre: 94. - 14775640c4)
2008. ápr. 8. 12:53
Álítólag beszélt a szülőkkel.halálos baleset érte a kisebb testvérét, és a tanár azt mondta biztos ettől lett ilyen.Na akkor akinek meghal valakilye simán öljön meg valakit ? vagy mi De ez kamu ő mindig ilyen agressziv gyerek volt, csak gondolom azsülőknek volt más gondjuk is dehát erről én nem tehetek,és miért az én gyerekem igya meg a levét
94. 14775640c4 (válaszként erre: 92. - Sport)
2008. ápr. 8. 12:49

viszont az nekem is magas hogy hol van ennek a gyereknek az anyja és az apja?

amikor a gyerek üti a másikat?a tanárnak elvileg lehetne annyiban szabadkeze hogy igenis szóljon a szülőnek és vonja felelősségre.

az eddig oké ha a szülő elvárja a tanártól hogy vigyázzon a gyerekére mig suliban van tehát ha történik a gyerekkel valami akkor a tanárt szedik elő.

de akkor adjnak szabadkezet a tanárnak hogy legyen joga rendet tenni

de hát mi is várhatunk ma amikor a visszaeső bűnözőt kitajarják mert személyiségi jogot sért...

nevetséges

93. sport
2008. ápr. 8. 12:42
most lett felsős nem ismertem a tanárt sem nagyon, az alsós egy szigoru nő volt nem is volt nagy probléma , na ez egy mimózácska ki gondolta volna .tanultam belőle....
92. sport (válaszként erre: 90. - Krizsanevi)
2008. ápr. 8. 12:39
a fiam sem egy kis nyuszi de megmondtam ne legyen a bunyó központja.Ez azért a tanár feladata lett volna hisz az iskolában történt 5 ször voltam bennt....
91. sport (válaszként erre: 89. - 14775640c4)
2008. ápr. 8. 12:38
akárhogyis csűrjük csavarjuk ez a lényeg:)
2008. ápr. 8. 12:37
Én nem hagytam volna hónapokon át!
89. 14775640c4 (válaszként erre: 88. - Sport)
2008. ápr. 8. 12:36

de tudod mi van a szerencsétlen tanár nem mer szólni met még ő huzza a rövidebbet,ha beárulja a gyerek.

nem tudom hova jutott ez a világ, de az tény hogy a szülőké a felelősség és nem a gyereké meg a tanáré.

és bizony még mindig azt mondom hogy ne sajnálja a szülő azt a gyereket helyretenni mikor kell. még olyan áron sem ha kap egyet a gyerek a viselkedéséért.

és ma amikor két éves gyerek is olyan mocskosul és tiszteletlenül beszél a saját anyjával is az meg csak nevet akkor hogy is van ez?

88. sport
2008. ápr. 8. 12:32
Nálunk most volt egy példa egy srác a suliban terrorizálta a fiamat a szemem láttán rúgdalta a földön.Ütötte vágta hónapokon át .Beszéltem az ofővel semmit nem tett......egyszer bementem a suliba mikor a gyerek már nem akart iskolába menni elkaptam a kramancát és mondtam ha nem száll le róla én fogom elintézni... azáta úgyahogy kuss van ezen a téren
87. 14775640c4 (válaszként erre: 85. - Sport)
2008. ápr. 8. 12:31
hát 13 év sport múlttal még jó :DDDDD
86. 14775640c4 (válaszként erre: 84. - Sport)
2008. ápr. 8. 12:30

bizony és sokszor még huzzák a szájukat mert gyerek van. most irtam be nemrég a szavazásos topicba hogy nekem is mikor megszünt a mhelyem és ujat kellett keresni,sorra visszadobtak mert benne volt az önéletrajzomba a gyerek.

aztán okosabb letem és kitöröltem majd ujranyomtattam. nem kérdezték van -e gyerek én meg nem mondtam. fel is vettek ,de ha mondtam volna hogy gyerek van tuti elzavartak volna..

borzasztó

85. sport (válaszként erre: 83. - 14775640c4)
2008. ápr. 8. 12:29
akkor ügyi vagy:)
84. sport
2008. ápr. 8. 12:27
azért nem mindenhol van ám ez hogy megszülöd a gyerkőcöt és már azon filózol hogy mikor tudsz visszamenni melózni mert kevés a pénz.Itt azért ez a renszer is hibás mert sokan rá vannak kényszerülve hogy gyorsan visszamenjenek melózni aminek a gyerek issza meg a levét.
83. 14775640c4 (válaszként erre: 81. - Sport)
2008. ápr. 8. 12:25

nem e???

hát hidd el én 36 évesen még ma is kettessével szedem a lépcsőt

mikor elromlik a lift ugy szaladok fel a 10-re mint a huzat. a mai gyerek 3 emeletnél kifullad és szur a tüdeje én meg ott röhögök

82. 14775640c4 (válaszként erre: 80. - Sport)
2008. ápr. 8. 12:24

itt is töménytelen mennyiségben vannak olyan szülők akik ugy mentek férjhez hogy besikreült a gyerek a pasi meg mivel még nem élte ki magát igy csalingázik, a nő kiszolgáltatott és hát mint tudjuk ez hova vezet....

sokszor tényleg az van hogy az emberek szinte mint ha elő lenne irva hogy házasodjanak, és ugy ugranak bele kapcsolatban fiatal fejjel hogy csak lesek. régen megfontolabbak voltak ez tény, és nem volt ennyi válás, mert az embernek volt felelősségtudata, és nem csinált átjáróházat a családjából...

a gyerek előtt sorra ot a rossz példa.

pedig nem ollyan nehéz példát mutatni, és ezt a szülőnek kell és nem a tanárnak

81. sport
2008. ápr. 8. 12:23
nézd meg a mai gyerekeket, szánalmas nem bírnak lefutni 1km-t, nem tudnak kötélre mászni nem tudnak bukfencezni stb.de bagóznak ezerrel nyomják a gépet
1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook