Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanár-diák szerelem/kapcsolat elitélitek? fórum

Tanár-diák szerelem/kapcsolat elitélitek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. febr. 13. 17:08
Undorító dolognak tartom. A sok kis tininek csak az nem jut eszébe hogy csak sex lenne és semmi más
32. egycsaj17 (válaszként erre: 31. - A14deb9047)
2011. febr. 13. 16:16

Nagyon sajnálom. :(



Most megfogadtam, hogy innentől nem foglalkozok a dologgal!

Köszi! :D

31. a14deb9047 (válaszként erre: 30. - Egycsaj17)
2011. febr. 13. 16:05
Bizonyos értelemben igen, de a párduc sem hagyhatja el a foltjait... Az elvesztegetett és tönkre tett éveket pedig nem adhatja már senki és semmi vissza.
2011. febr. 13. 16:04

:D Nem irigylem!

Remélem a te életed is jobbra fordult azóta. :D

29. a14deb9047 (válaszként erre: 28. - Egycsaj17)
2011. febr. 13. 15:50
Fel a fejjel! Sikerülni fog! Gondold el, mennyi "kísértéssel" kell szegénynek szembe néznie egy középiskolában :D több száz fiatal, szép lány ... hu............
2011. febr. 13. 15:48
Inkább nap mint nap találkozunk... Az érettségi pedig még messze van, mert még van egy évem. (öt évfolyamos a gimi) De remélem igazad lesz! :D
27. a14deb9047 (válaszként erre: 26. - Egycsaj17)
2011. febr. 13. 15:45
Gondolom, hétről-hétre, hónapról-hónapra találkoztok... Érettségi után elkerülsz máshová, és egyszer csak mosolyogni fogsz ezen a szép plátói szerelmen. Sajnos több ilyen tragédia is történt a környezetemben...
26. egycsaj17 (válaszként erre: 25. - A14deb9047)
2011. febr. 13. 15:42
Az előző bejegyzésedet olvasva teljesen megértem, hogy miért vagy rossz véleménnyel a témáról és teljesen igazad van, hagynom kellene az egészet. Már két éve próbálom elfelejteni... :(
25. a14deb9047 (válaszként erre: 24. - Egycsaj17)
2011. febr. 13. 15:33

Meghurcolhatják, elbocsájthatják, (börtönbüntetés, diplovavisszavonás, stb.)És azzal meg hiába takarózhatna, hogy a lány volt a rámenős...)


Ez már ún. hivatali hatalommal való visszaélés kategóriája, hisz te, mint diák rábízott vagy... ez pedig súlyosbító körülmény. Szóval nem ajánlatos nyomulni rá...

Azért, mert nem tudsz róla, hogy van valakije, az nem jelenti azt, hogy nincs is... Nem kell azt az orrotokra kötnie... és nem is tartozik rátok.

2011. febr. 13. 15:26

Véleményeket, esetleg tanácsokat, hasonló történeteket várnék az én esetemmel kapcsolatban.

Minden két éve kezdődött. Még 16 éves sem voltam és új tesitanár érkezett a sulinkba. Minden csaj odavolt érte, de engem teljesen hidegen hagyott. Fél év múlva az egyik szünetben a lépcsőn lefelé menet véletlenül találkozott a tekintetünk egy pillanatra. Hatalmasat dobbant a szívem, bele is szédültem, a falba kellett kapaszkodnom, hogy el ne ájuljak. Senkinek sem mondtam még el, azóta sem, csak elkezdtem naplót írni: "... hát a tesitanár. Tudom, hogy őrültség, meg minden, de tetszik... De 25 éves! Egy kicsit öreg hozzám, meg amúgy is tanár. Csak folyton néz..."

Ez 2009 februárjában történt.

Azóta szenvedek ettől az esettől. Rengeteg apró jelet vélek felfedezni, de nem vagyok biztos a jelentésükben. Néhány példa:

- Rengetegszer veszem észre, hogy bámul. (Már másnak is feltűnt.)

- állandóan "véletlenül" találkozik a tekintetünk

- ha a barátnőimmel beszélgetünk tesiórán, hallgatózik.

- elvileg nincs barátnője 2009 februárja óta.

- sokszor csak nézünk egymás szemébe

- újabban kivételezik velem és még sorolhatnám.

De ennél konkrétabb dolog nem volt.

Néha viszont azt érzem, hogy az egész csak az én agyszüleményem és röhejes vagyok.

Nem tudom, hogy mit csináljak. Én most áprilisban töltöm a 18-at, ő meg 27. Nem nagy korkülönbség ez? Milyen következmények lehetnek ebből a suliban? Lehet, hogy azért nincs több köztünk, mert meg szeretné várni amíg nagykorú leszek?

Előre is köszi a válaszokat.

2010. júl. 14. 21:05
Hasonló kapcsolat miatt ment tönkre a házasságom, elveszítettem az otthonomat, a munkámat. 26 évbe került, míg kihevertem. De tönkre ment az egész életem és a fiam is apa nélkül nőtt fel a szégyenben.
22. Fiatal nő (válaszként erre: 21. - Fiatal nő)
2010. júl. 14. 20:56
Egyébként szinte napra pontosan 14 év van köztünk. :-)
2010. júl. 14. 20:54
Nem ítélem el, már csak azért sem, mert én is ilyen kapcsolatban élek lassan 3 éve. A páromat a főiskolán ismertem meg, tanított - természetesen. Egy darabig titkolnunk kellett, persze kiszivárgott, de addigra már mindegy volt. Amikor a páromat behívatta a főnöke raportra, akkor mondta, hogy már vizsgaidőszak van, már nem tanít, stb. És azt mondta neki, hogy a szorgalmi időszak után jöttünk össze. (a tárgy, amit akkor tartott, gyakorlati jegyes volt amúgy, nem kollokviumos) És még mindig együtt vagyunk. :-)
2010. júl. 11. 18:54
A rohadék apám ilyen malőr miatt kapott egy év börtönbüntetést. Hivatali hatalommal való visszaélés miatt ítélték el. Dögöljön meg, ott, ahol van!
19. last
2010. júl. 11. 18:51
Persze nem feltétlen díjaznám majd a gyermekem esetében.......
2010. júl. 11. 18:49
Nem ítélem el, de általánosan nem is tartom túl egészségesnek.
17. last
2010. júl. 11. 18:45
Volt benne részem.......
2010. júl. 10. 14:55
Az etikai kódex szerint a tanár-diák, ügyvéd-ügyfél, orvos-beteg, (ezt a Hipokrateszi eskü is tartalmazza), fegyveres testület tagjai, stb., mint alá-fölérendelt, kiszolgáltatott helyzetben a szexuális kapcsolat súlyos vétség, ami elbocsájtással, börtönbüntetéssel is sujtható.
2010. júl. 10. 14:11
ha a diák nem kiskorú rendben van
2010. júl. 10. 14:11
volt még két ilyen pár akiket ismertem. az egyik kapcsolat szintén házassággal kezdődött, gyerek nem született és gyűlöltben váltak el egymástól. a másik pár nem kötött házasságot és a nő ennek ellenére szült egy gyereket az imádott pasitól. asszem ott a pasi házasságban élt.
13. f303be5590 (válaszként erre: 5. - F303be5590)
2010. júl. 10. 14:09
helyesbítek: a nő szüleire. az apa tanár volt, a felesége pedig súlyos depressziós, aki évtizedek óta nem hagyta el az otthonát.
12. 223cf40dc0 (válaszként erre: 11. - 656f03db60)
2010. júl. 10. 13:49

az szerintem is :(


viszont van pár ismerősöm, akik úgy szintén tanár diák ismeretséggel kezdték .... valahol muszáj ismerkedni, nem? .. ha ezt elitélném, akkor a munkahelyi kapcsolatokat is el kellene itélnem .... hol van az megírva, hogy csak semleges helyeken lehet ismerkedni és csak semleges emberekkel?? akkor nagyon sok kapcsolat létre sem jönne

11. 656f03db60 (válaszként erre: 5. - F303be5590)
2010. júl. 10. 13:43
Hát ez durva! :O
10. gne2 (válaszként erre: 7. - Kevian)
2010. júl. 10. 13:42

Ezt nem értem: hogy lehet köztük 9 év, amikor a férfi a nő tanára volt az általánosban?


Amúgy nekem is volt olyan középiskolai tanárom, akinek az egyik volt tanítványa volt a felesége. A középiskolában és aztán a fősulin is megesik, hogy csak néhány év korkülönbség van a tanár és diák között. :)

9. c8b9938655 (válaszként erre: 7. - Kevian)
2010. júl. 10. 13:41
amikor még tanította történt köztünk valami?
2010. júl. 10. 13:39
ha nem kihasználásról van szó, akkor nem és természetesen, ha a diák nem kiskorú.
2010. júl. 10. 13:36

Nem!

Az egyik ismerősömet, "megvárta" a tanára amíg kijárjta a 8 ált. Utána jöttek csak össze. Ennek már több mint 15 éve. A férfi40 körül van a nő 31. Van két édes gyerekük. A kisebb, egyidős a kisfiammal. Jó hatással volt a tanár bácsi a kislányra, mert mellette fősulit végzett. Saját bevallása szerint, ha nem ő lett volna a nagy ő-je, max egy érettségije lenne.

2010. júl. 10. 13:31
Ismerek olyan középiskolai nős, gyermekes tanárt, aki addig "korrepetálta" a 16 éves ifjú hölgyet, hogy botrány lett a vége és ki is vágták az intézményből. Ennek ellenére a település "első embere" lett pártvonalon. Elvált, összeházasodtak, született egy fiuk, újra elvált... Ez az az eset, amikor a férfi a nadrágjában hordja az eszét.
2010. júl. 10. 13:30
nem. abszolút nem. volt egy ismerősöm, aki a főiskolán beleszeretett a tanárába, aki idősebb volt mint a szülei. a vonzalom kölcsönös volt. összeházasodtak, majd született két gyerekük. mindkettő fogyatékos. elváltak. a férfi meghalt, majd a nő is. a gyerekek a nő nagyszüleire maradtak.
2010. júl. 10. 13:30

Ismerek példákat...

Jókat és kevésbé jókat is...


Elítélni, nem ítélem el...

Ha komoly és ha kölcsönös.

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook