Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanár-Diák - kizárólag BARÁTSÁG! fórum

Tanár-Diák - kizárólag BARÁTSÁG! (beszélgetős fórum)


9. csakcsendben (válaszként erre: 8. - 6b006fc769)
2011. márc. 20. 12:14

Igaz ez,de ez a véleményük nem érdekel,mert tudom,hogy nem igaz ez az egész. Próbálom kizárni ezt,de nem igazán sikerül.

A jelöltemmel megpróbálok összejönni.. Lesz ami lesz:)

Köszi amúgy a segítséget!:)

2011. márc. 20. 12:07
Biztos, hogy érdekel mások véleménye, hiszen akkor nem zavarna a beszólogatás. Az más történet, hogy nem akarsz a kedvükért megváltozni, nem is kell. Gyorsan össze kell jönni a jelölttel és ha négyesben csináltok programokat ahhoz bár nagyon pofa kell, hogy beszóljanak:D
7. csakcsendben (válaszként erre: 6. - 6b006fc769)
2011. márc. 20. 12:02

Hát még 2 év-ezenkívül- szóval még elég húzós..de már csak ebben az évben tanít. De nem nagyon vagyok az a típus akit érdekel mások véleménye és nem is akarok nagyon változtatni. Mert ha mindig ezt tenném,nem lenne személyiségem,szerintem. :P

Hát van "jelölt".. :D

2011. márc. 20. 11:57

Engem a főnökömmel hoztak össze régebben:( Megterhelő tud lenni, szerintem ez is benne volt az elhízásomban a lelki tényezők között. Beszéljétek meg. Nem tudom, hogy mennyi ideig jársz még abba a suliba, de ha csak pár hónapig akkor addig szüneteljen a szoros barátság.

Az sem ártana, ha valakibe beleszeretnél és folyton róla áradoznál:))))

2011. márc. 20. 11:52
hát majd megpróbálom,egyelőre próbálok beszélni osztálytársaimmal és barátaimmal,hogy nem kéne ezt...
4. mamcili (válaszként erre: 3. - Csakcsendben)
2011. márc. 20. 11:44

pedig muszály...

mert ha van olyan diák, akkor árthat mindkettőtöknek...

2011. márc. 20. 11:42

18 leszek pár hónapon belül, ő 26 éves..

Nem tudnám ezt az egészet neki elmondani :\

2. mamcili (válaszként erre: 1. - Csakcsendben)
2011. márc. 20. 11:31
hát én mindenesetre beszélnék az illető tanárral, hogy mi a téma a suliban, mert nem néztem az adatlapod, hogy hány éves vagy, de az állásába is kerülhet...
2011. márc. 20. 11:04

Szeretném a segítségeteket kérni!

Az én esetem az,hogy van egy tanárom akivel én nagyon jóban vagyok-az iskolából másik is-,ezt persze az osztálytársaim és a közeli barátaim nem tudják szó nélkül hagyni és állandóan "összehoznak" minket.. Az igaz,hogy sokat beszélek vele, sokszor megyünk kirándulni(nem kettesben),de nem hiszem,hogy tennénk bármilyen olyan dolgot ami ok lehetne arra,hogy ilyeneket feltételezzenek.. Tudni kell,hogy van barátnője a tanárnak, akit ismerek. Szóval semmi több nincs köztünk mint barátság, mégis kapom az ívet(legtöbbször csak poénból,de már elég idegesítő).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook