Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácstalanság fórum

Tanácstalanság (beszélgetős fórum)


2010. aug. 12. 09:52

Meg kellene gondolni a dolgot, én hagynám a pasit, hadd élje az életét, nyilván fontos neki a család, de neked is fontos. A gyerekek szenvednek aztán a válástól. Ha meg nincs válás, a bujkálás sem jó... két helyen nem lehet szeretni, itthon is, meg máshol is szerintem.

Én ugyan még soha nem voltam ilyen helyzetben.

Remélem, azóta megoldódott a probléma és jól !

21. szotyi- (válaszként erre: 20. - 00346cf747)
2009. okt. 7. 20:15
Szia! Biztos,hogy ez is hiányzik,de ő mégjobban!
20. 00346cf747 (válaszként erre: 1. - Szotyi-)
2009. okt. 7. 16:30
Nem lehetséges, hogy nem is igazán ő hiányzik, hanem az a feldobottság, energia, pozitív élmények, amit okozott? Nagyon jó a flörtölés, ha ezt megkapjuk tőle, de többet remélni nem szabad. Ésszel nem. A szívnek nehéz parancsolni...
19. 021a029148 (válaszként erre: 18. - Szotyi-)
2009. okt. 7. 09:25
Akkor viszont átértékelte a dolgot magában. Nincs más lehetőség, mint tiszteletben tartani a döntését. Gondolj bele, mi van akkor, ha elváltok mindketten, és után ő megbánja az egészet, szakítotok vagy esetleg visszamegy. Még mindig jobb így.
2009. okt. 7. 09:12
Számomra az érthetetlen,hogy már az utolsó pillanatban lett vége,mikor már egymáséi lettünk volna. A felesége nem sejtett semmit,mert én napi kapcsolatban állok vele,és mondta volna, ha gyanakodna,hogy a férjének van valakije.Ha nem gondolta volna komolyan,nem hitegetett volna,hogy 1 szavamba kerül,és megváltozik minden/válás,stb/.Ezért nagyon nehéz ezt a lépését elfogadni!!!
2009. okt. 7. 09:03
De szerintem jó ez így, mert így legalább időben kiszálltatok a dologból, mielőtt komolyabb következménye lett volna.
2009. okt. 7. 09:01
Több válaszlehetőség is van: talán megunta, hogy nem jutott többre. Persze ehhez tudni kéne azt is, hogy miért nem feküdtetek le egymással. Vagy valóban megérzett otthon a feleség valamit, és úgy gondolta, nem kockáztatja a házasságát. Vagy bejött a képbe egy harmadik nő...
15. 707655fba1 (válaszként erre: 11. - Szotyi-)
2009. okt. 7. 08:33

Ennyi idő után lehet, hogy többet szeretett volna egy-egy csóknál és telefonnál. Bár ez a magyarázat kevésbé valószínű, mert gondolom Te is bele mentél volna a "többe".

Én is arra gondolok elsősorban, hogy kitudódott otthon.

14. szotyi- (válaszként erre: 13. - Camella)
2009. okt. 7. 08:24
Szia Camella,és mindenki! köszönöm szépen,hogy próbáltok segíteni,nagyon sok a tanulság! Köszi
13. Camella (válaszként erre: 1. - Szotyi-)
2009. okt. 7. 01:04
Szerintem magyarázatot ne kérjél többet, hogy ha ö maga ezt egyedül nem tudja megtenni. A férfiak furcsák, nem olyan érzelgősek mint mi nők. Én azt gondolom hogy jól érezte veled magát, és valószínű hogy el is ragadta a szenvedély. Nem egyszerű helyzet ez..Nem csak hogy férjezett vagy de gyermekeid is vannak..Valami hasonlón én is átmentem évekkel ezelőtt. Nekem csak férjem volt..Amikor a szeretőmmel megszakítottuk a kapcsolatot..alig kaptam levegőt.. De az idő segít mindent helyre hoz... Ne szomorkodj!
2009. okt. 6. 22:01

Szerintem a felesége megérzett valamit és szóvá tette, így inkább hagyta az egészet. Én is mindig érzem, ha a férjem kavar. És idővel mindig kiderül, hogy jó volt a megérzésem.

Jobb a békesség. Szerelmesnek lenni nagyon jó, de a balhé amit ez magával hozna szerintem Neked sem hiányzik.

11. szotyi- (válaszként erre: 4. - 707655fba1)
2009. okt. 6. 20:50
Pontosan 4 hétig..Ennyi volt...:(
2009. okt. 6. 20:48
Köszönöm a gyors válaszokat!Igen,próbálom túltenni magam ezen az egészen,de nagyon nehéz.Pillanatnyilag egy hatalmas űrt érzek.Fáj minden......
2009. okt. 6. 20:24

Valószínű átgondolta az egészet és rájött a családja fontosabb, vagy fél lépni.

Próbáld túltenni magad a dolgon, gondolom te is szereted a párodat "is".

Persze könnyű kívülállóként, de át tudom érezni a helyzetedet.

8. 707655fba1 (válaszként erre: 7. - Fiatal nő)
2009. okt. 6. 20:19
?????
2009. okt. 6. 20:16
:-S
2009. okt. 6. 20:06
Vmi történt,amit nem akar hogy tudj.Talán vki megtudta!?
2009. okt. 6. 20:03
uhh
4. 707655fba1 (válaszként erre: 1. - Szotyi-)
2009. okt. 6. 19:58
Mennyi ideig tartott ez a "plátói! szerelem??
3. Csigusz 79 (válaszként erre: 1. - Szotyi-)
2009. okt. 6. 19:58

Szia!


Neki is van családja,talán ellaposodott a kapcsolata,de rájött neki ennyi elég volt egy kis frissítésnek.

2009. okt. 6. 19:57

szia!

szerintem megijedt, nem gondolod?

2009. okt. 6. 19:55

Sziasztok!Azért írom le a történetemet,hogy talán mások is tanulnak belőle,ne essenek könnyen szerelembe.A történetem a következő:én 33.évemben járó férjezett asszony vagyok.13 éve vagyunk házasok a férjemmel,gyerekeink vannak.A házasságom nyár közepéig mintaházasság volt.Június végén megismerkedtünk egy családdal és azóta megváltozott az életem.Bő egy hónapig csak barátság volt a férfi és én köztem,

mígnem írt egy sms-t.Kifejtette hogy találkozni szeretne velem, mert érzi hogy nem vagyunk közömbösek egymásnak.Sajnos vagy nem,a találkozásból plátói szerelem lett.Napi 10-15 sms,telefon,heti 2-3 találkozás ami lopott fél órákból állt,hisz titkolni kellett a "viszonyunkat".Hozzáteszem a csóknál nem jutottunk tovább.Aztán az sms-ek,és a hívások egy nap leforgása alatt megszűntek.A férfi visszalépett, mondván már nem akar tőlem semmit!Azóta is találkoztunk megtartva a három lépést.Nem tudom rávenni arra,magyarázza meg miért tette ezt.Mindig csak kitérő válaszokat kapok!Az elmúlt időben nagyon szenvedélyesek voltunk egymáshoz, és úgy gondolom ez kölcsönös érzelem nélkül nem ment volna.Azóta szenvedek,nem tudom mitévő legyek.Az agyamból sajnos nem tudom kitörölni.Ha beszélünk,még érzem a hangján hogy ő sincs túl ezen az egészen!Akkor miért ilyen elutasító velem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook