Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácstalan vagyok, ti mit tennétek a helyemben? fórum

Tanácstalan vagyok, ti mit tennétek a helyemben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. aug. 6. 13:11
:)
108. ff36256613 (válaszként erre: 107. - D2925c534b)
2010. aug. 5. 13:41
Ja:)
107. d2925c534b (válaszként erre: 105. - Ff36256613)
2010. aug. 5. 10:34
itt közben bekavarodott egy másik történet a fórumnyitóé mellé. ebben csak egy pasi van.
106. CsillagTM (válaszként erre: 105. - Ff36256613)
2010. aug. 5. 09:18
???
105. ff36256613 (válaszként erre: 104. - Ildicinyh)
2010. aug. 5. 07:12
Szakítás, de melyik pasival?!
2010. aug. 4. 23:14
Megtörtént a szakítás. Nehéz volt:( Rettentő rossz. Érzem hogy jobb lesz igy, csak még nem tudom elfogadni:(
103. ildicinyh (válaszként erre: 90. - 274c9996b8)
2010. aug. 4. 15:40
Ez igaz, amióta ismerem igy van..Tanácstalan vagyok:(
102. CsillagTM (válaszként erre: 100. - 274c9996b8)
2010. aug. 3. 21:25
hát, én már csak ilyen spontán, őszinte természet vagyok:)
101. Barát1 (válaszként erre: 97. - 274c9996b8)
2010. aug. 3. 17:23
:)
100. 274c9996b8 (válaszként erre: 96. - CsillagTM)
2010. aug. 3. 16:49
Nem biztos hogy , elmosolyodnek , ha megis talan akkor amikor nem latja az adott szemely ! ugyanis toleransnak kell lenni embertarsaink hitevel szemben is :)
99. Éffi85 (válaszként erre: 84. - A9e3ed6905)
2010. aug. 3. 16:49
Erre csak annyit tudok mondani: ajjajj! Szép kis történet.
2010. aug. 3. 16:36
és én milyen szépség vagyok?;)
97. 274c9996b8 (válaszként erre: 95. - Barát1)
2010. aug. 3. 16:34
Nem kell szerenykedni , igazi "merleg" szepseg vagy a kepeiden :)
96. CsillagTM (válaszként erre: 94. - 274c9996b8)
2010. aug. 3. 16:19
OK, végül is, igaz, de mentségemre szóljon, h sztem te is elmosolyodnál, ha látnád, hogy valaki egy kerti törpéhez imádkozik (az én fejemben kb. ennyire komoly a horoszkóp:))
95. Barát1 (válaszként erre: 90. - 274c9996b8)
2010. aug. 3. 16:15
Akkor ki fogom nyitni jobban a szemem, mert mérleg vagyok, de nem látom a hódolók sorát. :))
94. 274c9996b8 (válaszként erre: 93. - CsillagTM)
2010. aug. 3. 16:08
Van aki hisz a horoszkopban , van aki nem ezt is aceptalni illik :)
93. CsillagTM (válaszként erre: 92. - 274c9996b8)
2010. aug. 3. 15:59
nem mondod:P (egyébként a horoszkópos dumára reagáltam:D)
92. 274c9996b8 (válaszként erre: 91. - CsillagTM)
2010. aug. 3. 15:52
A forumindito nem csak ,kimondottan a Te velemenyedre kivancsi , gondolom EN -:D
91. CsillagTM (válaszként erre: 90. - 274c9996b8)
2010. aug. 3. 15:32
anyáááám :D
90. 274c9996b8 (válaszként erre: 86. - Ildicinyh)
2010. aug. 3. 15:27

A merleg ember nagyon szereteremelto,kedves,kifinomult,szimpatikus sokszor nagyon csinos ,joizlesu .Mind a ferfi,mind a nö rengeteg hodoloval van körulveve szinte egesz egesz eletuk soran ! Barhogy , is döntesz ezt be ,kell kalkulalnod a pakliba :)

Sok szerencset !

89. CsillagTM (válaszként erre: 86. - Ildicinyh)
2010. aug. 3. 09:42
egyébként olvastam az eddigi hsz-eidet...komolyan kérdés ezek után, h dobd-e a pasit? ez valami hányadék egy alak. örülj neki, h megszabadulhatsz tőle!!
88. ff36256613 (válaszként erre: 87. - CsillagTM)
2010. aug. 3. 09:08

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

Sajnos igaza van. Ezt a fiút nem fogod tudni, (mint te is írtad) megváltoztatni, ő ilyen. Meg merem kockáztatni, hogy ettől még lesz rosszabb is. Ha szeretne, ahogy te írtad, nem tenne veled ilyet! Ne pazarolj rá, még 3 évet, nem érdemli meg!!

87. CsillagTM (válaszként erre: 86. - Ildicinyh)
2010. aug. 3. 08:51

1. honnan tudod, hogy nem csalt meg? (nem mintha más lányok szédítése sokkal jobb lenne)


2. a horoszkóp marhaság :P


3. azonnal dobd, én 4 évet húztam le egy ilyen sz@r alak mellett, és már bánom, hogy elvesztegettem azt az időt. ugyanez a téma: kellett neki a sikerélmény. hidd el, el nem fog elmúlni nála. találsz ezerszer jobbat.

2010. aug. 3. 00:11

Sziasztok!

Segitséget kérnék, ti mit tennétek a helyemben?


Kiderült hogy egy nagyon jó barátnőm és a pasim egy ideje kavarnak a hátam mögött. Nem történt semmi köztük, de tervezgették, hogy találkoznak a barátom lakásán titokban és hogy mennyire vonzódnak egymáshoz. A csaj megmutatta a beszélgetéseik egy részét, viszont ő közbe szerelmes is lett a barátomba. Mi szakitottunk a napokban, más dolog miatt, azonban most ott tartunk h teper h visszakapjon.

Mit kellene tennem? Neki mindig is fontos volt h oda legyenek érte a nők, lételeme, hogy segitsen mindeninek és ezért ő dicsőitést kapjon, főleg lányoktól persze. Horoszkópja mérleg, nemrég olvastam a jellemzését. Többek között ez is benne volt, és minden hajszál pontosan illik rá.Szóval ilyen a jelleme, amit még én sem tudok megváltoztatni.

Nem egyszer bukkantam már beszélgetésekre a gépén más lányokkal, akiknek csapja a szelet.

A kapcsolatunk nem volt fényes az utóbbi időben, sok probléma volt. Legfőképpen szex terén is, ami tudom h az én hibám is volt. De fogható ez a félrekacsintás arra h a problémákat nem beszéltük meg sose hanem görgettük magunk előtt? Tudom hogy nem ő életem párja, de nem tudjuk még egymást elengedni és szeretjük egymást. Majdnem 3 éve vagyunk együtt , több mint fél év megszakitással.

Azt biztosan tudom hogy tettlegességig egy lánnyal sem fajult a dolog, nem csalt meg. (Csak szavakkal:/ )

És mi legyen a lánnyal? Help pls :( :)

85. manul
2010. aug. 2. 16:03
Bocsánatot kérek előre is de erről első olvasásra lánykorom szerelmes történetei jutnak eszembe a Júliából vagy Romanaból!
2010. aug. 2. 14:05

Nos újra itt vagyok, mert magamban már feldolgoztam valamelyest az elmúlt napok eseményeit.


Pontosan azt tettem, amit mondtam. Nagy levegőt vettem és elmondtam minden a páromnak, hogy mit érzek, milyen gondolatok járnak a fejemben, hogy miért akarok elköltözni?


Először nem mondott semmit, csak nézett rám, bár bevallom jobban örültem volna, hogyha dühöng vagy őrjöng vagy csak látszik rajta, hogy egy kicsit kiborul. Aztán elmondta, hogy sejtette, hogy van valami gond, de nem éppen erre gondolt.

Felajánlotta, hogy menjek el és találkozzak a nagy idegennel és azután döntsek, mert Ő szeret engem annyira, hogyha úgy érzem, hogy mással boldogabb lennék, akkor Ő fájó szívvel ugyan , de elenged, csak arra kér, hogy a gyermekeket bármikor láthassa.

Sőt felajánlotta azt is, hogy ha gondolom az én részemről élhetünk nyitott házasságban is.

Ezután én úgy éreztem magam, mint valami rossz qrva, pedig nem történt semmi olyan, ami valóban megcsalásnak tekinthető lenne.

De mégis úgy éreztem, hogy elárultam Őt és a szerelmünket is. Napokig csak zombiként járkáltam itthon és járt az agyam, hogy na akkor most mitévő legyek. Fájt, hogy ilyen méltatlan és sértő helyzetbe hoztam, hogy csak azért, hogy a családjával maradhasson, egy ilyen megalázó helyzetbe is belemenne.

Végül arra jutottam, hogy felhívom és elmondom a másik nagy Ő-nek, hogy találkozzunk, mert neki is el kell mondjam az érzéseimet és neki is tudnia kell róla.

Ő felvette a telefont és amikor mondtam, hogy beszélnünk kellen, azonnal felajánlotta, hogy éppen erre lesz fellépésük és már hívni is akart, hogy találkozzunk.

Na tessék, gondoltam magamban még a sors is velem akar kicseszni, mert valahol titkon azt reméltem, hogy mégiscsak megúszom ezt a találkát és telefonon is el tudom intézni.

De nem.

Eljött, találkoztunk, sokat beszélgettünk és elmondtam neki is mindent, hogy hogy és mit terveztem és hogy mit mondott a párom.

A nyitott kapcsolatnál villant egyet a szeme és én azt hittem, hogy most az a rész jön, hogy neki ez pont jó lesz, de legnagyobb megdöbbenésemre a hangja megremegett és azt mondta, hogy én úgy gondolom, hogy csak néhány éjszakát szeretne tőlem?

Mivel nem tudtam mit kinyögni a hirtelen sokktól, csak hagytam hogy beszéljen és akkor elmondta, hogy Ő bizony nagyon sokat gondolt rám, amióta elkezdtünk egymással cicázni. Sokszor elképzelte,hogy milyen lehetne együtt és csak most döbbent rá, hogy találkoztunk hús-vér valónkban is, hogy nem egyszerű vonzalom van benne irántam, hanem egyszerűen beleszeretett a lelkembe és a lényembe. Nyilván a külsőm sem hagyja hidegen, bár nem ez volt az elsődleges szempontja, amikor úgy döntött, hogy komolyabban akar foglalkozni velem.

Azt mondta, hogy szeretné, ha megpróbálnánk és ha nekem nem jó, akkor visszatérek a páromhoz, feltéve ha belegyezik Ő is.

Én gyorsan elkezdtem védekezni, hogy dehát a gyerekeket mégsem hagyhatom itt az apjukkal,de az sem tenne jót nekik, ha magammal hurcolnám őket. Aztán minél tovább kerestem magamban a védekezési elemeket, rájöttem, hogy tulajdonképpen mindkettőjüket szeretem, de a családom iránti szenvedélyem sokkal erősebbnek bizonyul, mint a szívem szerelme. Kitört belőlem a zokogás, és elmondtam neki, hogy nagyon vomzódom hozzá, nagyon kívánom Őt, de nem tehetem ezt a családommal, mert nem érdemlik meg.

Ő törölgette a könnyeimet, vigasztalt és mikor valamennyire megnyugodtam, akkor közelebb hajolt hozzám és megcsókolt. Mintha egy áramütés ért volna. Teljesen beleborzongtam és hagytam, átadtam magam annak az érzésnek, amit az agyam diktált, hogy ez a legtöbb amit megengedhetek magamnak. Fájdalmasan gyönyörű csók volt, még most is libabőrös vagyok, amikor visszagondolok rá.

Aztán rám nézett és szinte suttogta, hogy megérti az indokomat és tiszteletben tartja a döntésemet és köszöni a páromnak a lehetőséget, hogy engem elenged.

Azt mondta, látja rajtam a gyötrődést és azt a kétségbeesett szenvedést, amit az okoz, hogy nem tudom, hogy mit tegyek.

A csók megerősítette benne, hogy én is úgy érzek, mint ő és ezért nem fogja feladni, van még ideje, hogy várjon rám.

Hazahozott és azt mondta, hogy tudja, hogy ezzel csak még jobban megnehezítette a dolgomat, mert úgy érzi, hogy nemhogy szakítani nem tudtam vele, csak még jobban felkorbácsolta bennem a vágyat, de meg kell értenem nekem is, hogy önző módon nem tud rólam lemondani és bár harcolni nem fog, de türelmesen kivárja azt az időt, amíg én dönteni tudok és akármi lesz is a döntésem, elfogadja majd azt.


Szóval nemhogy ott vagyok, ahol az elején, hanem még annál is jobban belemerültem nyakig.

Teljesen belegabalyodtam a helyzetbe és ha eddig nem tudtam mit tenni, mostmár végképp begolyóztam tőle.

83. flasch (válaszként erre: 68. - A9e3ed6905)
2010. júl. 22. 09:01

Sok erőt, és várjuk a fejleményeket!!!

:)

2010. júl. 21. 19:43

Csak tanulságként mesélem el a következőt.Van egy barátunk,aki miután egyedül maradt,a neten kezdet el ismerkedni.Regisztrált egy oldalon,felrakta a fényképét,leírta őszintén,hogy szakmunkás végzettsége van,asztalos a szakmája.Egyedül neveli a középiskolás fiát.Volt néhány válasz a hirdetésére,de nem rohanták le a jobbnál jobb nők.

Egy másik oldalon is regisztrált,ott viszont egy kimondottan jóképű fickó képét rakta föl sajátjaként,főiskolai végzettségű vezető beosztású,jó anyagi körülményekkel rendelkező,hétvégi apukának írta le magát.Ha nem látom,nem hiszem el,hogy mennyien meg akartak ismerkedni,a főnyereménynek látszó férfival.


Legyél nagyon körültekintő,alaposan gondold végig,mielőtt bárhogy is döntenél.

2010. júl. 21. 17:46

Sziasztok!


Nekem a tipikus lama sztori jutott az eszembe.

Van egy szép kívülről hibátlannak tűnő alma

( Álompasi).

Közben van egy kívülről hibásnak tűnő,de tudjuk,hogy belülről hibátlan és finom. (Férj)

Mind a kettőbe szívesen beleharapna az ember. De csak az egyiket lehet megenni.

Nehéz a választás. Főleg azért,mert a kívülről hibátlan belülről lehet férges és rohadt.

Egy ilyen miatt meg nem biztos,hogy érdemes illetve szabad kockáztatni.


Szerintem személyes ismeretség nélkül nem szabad szerelembe esni és főleg nem szabad kockáztatni.

Telefonba bárki bármit mondhat és ígérhet. Nincs biztosíték arra,hogy személyes ismeretség esetén is ugyanígy állna a dolgokhoz.

Ez így egy álomvilágnak tűnik és nagyon fájdalmas lehet a felébredés.

80. CsillagTM (válaszként erre: 74. - 274c9996b8)
2010. júl. 21. 16:42
gratulálok
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook