Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácstalan vagyok segítsetek! fórum

Tanácstalan vagyok segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3
88. Hagumi
2011. szept. 24. 23:00

Sziasztok!


Nagyon rég írtam már ide. Hála azóta a dolgok rendbe jöttek, a fiúnál kibújt a szög a zsákból. Megkérdeztük mit is akar a húgomtól. 27 éves férfi mondja el mit akar. Nem győzte bizonygatni h ő szerelmes és komolyan gondolja ezt a dolgot. Látja h a húgom, nincs megelégedve magával és ő csak megpróbálta meggyógyítani. Apa megkérte szépen ne keresse a húgomat, elkezdett ordibálni. stb... Másnap reggel meg olyan emailt kapott a húgom, h dögöljön meg az egész családjával együtt, ill. a másik dolog ami megfogott a levelében, h soha nem lesz önálló, mert majd mi mondjuk meg neki, h kivel lehet szexuális kapcsolata és még sorolhatnám mocskosabbnál mocskosabb szövegét. Nagyon nagyon nagyon sokáig beszélgettünk vele erről, mire elkezdett gondolkodni talán igazunk van. Főleg a szívbemarkoló emailja után. Testvérem is belátta mire ment ki a dolog. Egy álló hétig sírt, h hogy lehetett ennyire naiv. Ezt ami történt az ellenségemnek sem kívánnám! Akik végig szorítottak nagyon szépen köszönöm, nagyon nehéz volt!

2010. dec. 27. 11:47
Miért állt le a fórum? Olyan kiváncsi vagyok. Semmi fejlemény?
86. Hagumi (válaszként erre: 85. - 5b59a23de1)
2010. dec. 17. 15:02
Szia! Nincs még neki tapasztalata e téren. Az utazást megtiltottuk, ma komolyan elbeszélgettünk vele erről a témáról, de semmit nem hajlandó elmondani. Ez annyira rossz, mert mi tényleg nagyon közel állunk egymáshoz húgommal, mindent megbeszéltünk. Távolságot tart még velem is! Ez teljesen kikészít! Ne értsétek félre nem a szánalmatokat akarom felébreszteni, csak segítséget kérek tőletek, hogy hogy próbáljam ezt megoldani! Nagyon köszönöm h ennyien írtatok és próbáltatok jó ötleteket adni, végtelenül hálás vagyok érte!
2010. dec. 17. 09:58

Sziasztok!

Nagyon durva amit írsz a tesódról és a "pasijáról".Nyilván a húgodnak még nincs tapasztalat férfiak terén, és jól esik neki,hogy egy 27 éves srác "oda van érte". Abban biztos vagyok,hogy nem a tesód az egyedüli neki és az is tuti hogy van vele valami gigszer! Az extra gyanús hogy nincs fent közösségi portálokon, és nem akar találkozni veletek. Ha igazán szeretné a tesódat akkor szeretne titeket is megismerni!Az meg hogy rólad is kért képet egyenesen gusztustalan. Lehet,hogy neked is msn-ezni kellene vele!és ha veled is bele szeretne menni "olyan" dolgokba akkor simán a húgod orra alá dughatod!

De csatlakozom az előttem szólókhoz,hogy semmiképp ne engedjétek az utazást!

84. apa40 (válaszként erre: 83. - Apa40)
2010. dec. 17. 03:06
megjegyzem ma is azzal a fiúval van, (1,5 éve) és imádják egymást.
83. apa40 (válaszként erre: 5. - Hagumi)
2010. dec. 17. 03:05

aki ma nincs fent egy ilyen portálon, az vagy juhász, vagy remete, vagy nem akarja, hogy tudjanak róla.

OSZD BE!

nekem nincs hugom, de van egy 20 éves lányom, én castingoltam úgy, hogy Ő nem is tudta!:))

2010. dec. 17. 01:17

Ez a srác nagyon kivan éhezve szexre és mivel nem akar veletek találkozni, (ami annyit jelent, hogy nem akar a szemetekbe nézni a perverz gondolatai miatt a húgoddal kapcsban) így semmikép se hagyd, hogy felmenjen a húgod hozzá 150 km-re!

Legalább annyi gerinc legyen ebben a nyámlilában, hogy ő jön fel 150km-t hozzátok. Ez a minimum!


Abban az esetben, ha a srác nem hajlandó feljönni, bemutatkozni, beszélni veletek egy kicsit, majd ezután randizni a húgoddal, úgy nem marad más mint az elrettentés.

2 dolog lehet, vagy mutatsz húgodnak igaz történeteket filmeket mint pl a: Taken-Elragadva meg hasonló mások (ami valószínűleg nem lenne hatásos, - Mert ő nem olyan!..) vagy megkéred apádat, hogy hívja fel a srácot és kérdezze meg, hogy mik a szándékai.


Az apás megoldást javaslom, mert ha tiszta a srác, úgy megtudja magyarázni a dolgot, de mivel 99% hogy gázos, így az első apás hívásnál elkezdene hebegni-habogni majd letenné hirtelen és leszállna a húgodról.


DE a probléma gyökere nem ez sajnos, mert ilyen kanos nyikhajokkal tele van az internet, hanem a Húgoddal kell kezdeni valamit.

Foglaljátok le valami emberibb dolgokkal ahol szintén tud ismerkedni a netes ismerkedés helyett.

Mint pl: tánciskola, sport, állat mentő vagy esküvő szervezői tanfolyam, mind1 csak társas legyen ami kihívásokat és célokat adhat neki.

81. Hagumi (válaszként erre: 80. - Bared)
2010. dec. 17. 00:10
Feltétlen írni fogok! Nekem is szükségem lesz majd biztatásra!
80. bared (válaszként erre: 79. - Hagumi)
2010. dec. 17. 00:02
neked is jó pihenést! várjuk a folytatást! szió:-)
79. Hagumi
2010. dec. 17. 00:01
Nagyon szépen köszönöm! Mindenkinek jó éjszakát kívánok! Sziasztok!
78. bared (válaszként erre: 75. - Hagumi)
2010. dec. 17. 00:01

ne... sajnos Te leszel a villámhárító....

nehéz hónapok várnak rád, és minden leszel, csak "naccságosasszony" nem...

lesz olyna, amikor a szüleid az elkeseredésüket rajtad vezetik le majd, és amikor a húgod gyűlölni fog....

ilyenkor mindig arra gondolj: érte, nem ellene haragszol, és egyszer majd sírva látja be.... de addig türelemmel kell várnod:-(

77. bared (válaszként erre: 72. - Hagumi)
2010. dec. 16. 23:59

lassan meg kellene értened: nincs törvényi lehetőséged rá!

16 elmúlt, benne van a játékban a tesód is!

nincs papírod, hogy beteg lenen, beszűkült tudata, tehát nem tilos amit csinálnak...


csak a türelmes aknamunka marad, mást nem tudsz tenni...

76. Pen80 (válaszként erre: 75. - Hagumi)
2010. dec. 16. 23:55
Szerintem egyelőre ne. Ha nekiesnek miatta a húgodnak, félő, hogy teljesen bezár és akkor már semmit nem tudtok tenni.
75. Hagumi (válaszként erre: 73. - Bared)
2010. dec. 16. 23:53
Még annyit szeretnék kérdezni, hogy a szüleimnek elmondjam az olyan képeket is?
74. Hagumi (válaszként erre: 73. - Bared)
2010. dec. 16. 23:52
Nagyon szépen köszönöm, h ennyire rendesek vagytok! Megfogadom az tanácsodat! Mindent megteszünk, h túlsegítsük ezen! Nem akarom elveszíteni!
73. bared (válaszként erre: 71. - Hagumi)
2010. dec. 16. 23:48

én elsősorban tapogatóznék, ki a leg empatikusabb, de határozott tanár, akinek köze is van hozzá, és megbízható is.....

és őszintén elmondani mi a helyzet, azt is, hogy nem szeretnétek ha tudná a tesód, hogy beszéltetek erről....

ki kell valami tematikát dolgozni... pl lefulladásig leterhelni....

plusz feladatok iskolán belül... és sorolhatnám.. eleinte kiállhatatlan lesz, frusztrált, dühös... de idővel kifárad... minden hétvégére családi program, kötelező jelleggel...


előre mondom: ti is belegebedtek.... de ha drasztikusan csökken a kapcsolattartás a csávó megunja, hogy otthon várjon rá, és lekoptatja a tesódat, keres magának más játékszert.... sajnáljuk a következő szerencsétlent, de ez most minket nem érdekel... csak a tesód!

72. Hagumi
2010. dec. 16. 23:47
Amit tanácsoltatok, a címére is elfogunk menni, kerítek egy közeli ismerőst akit nem ismer, megpróbálunk mindent kinyomozni, csak úgy nehéz h nincs támpont csak a címe. Nem fogjuk engedni h elfordítsa a testvérem, ha kell fel fogom jelenteni!
71. Hagumi (válaszként erre: 69. - Bared)
2010. dec. 16. 23:44
Akkor hogy kezdjek neki, bemegyek az iskolába és elmondom az igazgatónak, h mi történik és kérem h figyeljenek rá? Vagy mit tanácsolsz? Mindent megteszünk,h vigyázzunk rá! De nem tudjuk hogy kezdjünk neki. Mindent megmozgatunk!
70. Pen80 (válaszként erre: 68. - Hagumi)
2010. dec. 16. 23:42
Jézusom, hogy a fenébe tudta így elkapni a húgodat? :( Tényleg muszáj valahogy lenyomozni.
69. bared (válaszként erre: 61. - Hagumi)
2010. dec. 16. 23:41

egyébként ez olyna furcs... Te megmondod most, Ők, hogyna fognak reagálni...

Én pedig, mint hasonló területen dolgozó ember azt mondom, bizalom nélkül nincs segítség.....

ha az én testvéremről lenen szó, nem válogatnék az eszközökben, és nem adnék emberek szájába olyan mondatokat, amiket nem mondott...


mint látod: tehetetlenek vagytok... Ti, a családja....

a külső segítséget vagy elfogadjátok, vagy nem.... elhiszem, hogy kínos az ügy, de jobb félni, mint megijedni....

68. Hagumi (válaszként erre: 66. - Bared)
2010. dec. 16. 23:40
Bocs akkor megrontás! Nem tudom miért küldött képet! Annyival indokolta, h neki nincs testvére, milyen jó lehet h van.
67. Hagumi (válaszként erre: 65. - 9b10f3d7ff)
2010. dec. 16. 23:39
Neked is jó éjszakát! Mindent megteszek! Ha van valami fejlemény megírom! Minden jót!
66. bared (válaszként erre: 63. - Hagumi)
2010. dec. 16. 23:38

liliomtiprás 14 éves korig van

utána 16ig fiatalkorú megrontása...némi fogalomzavarban szenvedsz...

2010. dec. 16. 23:37
Jó éjszakát Mindenkinek! Hagumi vigyázz nagyon a tesodra, és szerintem lépnetek kellene,nehogy késő legyen.
64. Pen80 (válaszként erre: 55. - Hagumi)
2010. dec. 16. 23:36
Amúgy miért küldött képet rólatok? Ezek fura dolgok...
63. Hagumi (válaszként erre: 62. - 9b10f3d7ff)
2010. dec. 16. 23:36
Én is gondoltam rá h még kiskorú és liliomtiprásért,de ha ezt megcsinálom tesóm nem fog velem soha többet szóba állni!
62. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 56. - Bared)
2010. dec. 16. 23:34
Akkor is büntetendő nem? Tizenhétévesnek nem küldözgethetne ilyeneket. Tudom, tisztában vagyok vele, hogy nem gyerek, nem vagyok annyira naiv, de a törvény tiltja, vagy rosszul tudom? ...lehet
61. Hagumi (válaszként erre: 59. - Bared)
2010. dec. 16. 23:34
És mégis mit mondjak az igazgatónak v osztfőnek figyeljenek rá mert van egy elmebeteg pasija, azt mondják oldjuk meg családon belül!
60. bared (válaszként erre: 58. - Hagumi)
2010. dec. 16. 23:32
akkor ideje keríteni egy hús-vér fiút nagyon gyorsan.......
59. bared (válaszként erre: 55. - Hagumi)
2010. dec. 16. 23:32

a szüleidet hagyd ki egynelőre....

esetleg kérhetnél segítséget még a sulitól...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook