Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácstalan vagyok. Hogyan tovább? fórum

Tanácstalan vagyok. Hogyan tovább? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. aug. 8. 14:18
Nekkem meg az is kerdeses ,hogy tenleg szuksege van a fogyasra, vagy ez csak olyan divat mania a pasi reszerol is
2010. aug. 8. 14:15

Mintha egy 16 eves tini irta volna ki a forumot,az eszem megall...

Tor-zuz,(elobb vagy utobb Teged is fog torni-zuzni),egyedul jar szorakozni,mert szegyell Teged,csokolozik masokkal,nem ad haza eleg penzt... Es Te ezek utan vele vagy 23 evesen??? Mit varsz ettol a kapcsolattol Te lany,mert O megvaltozni nem fog,sem erted sem masert... jon egy szebb es jobb lany mint Te es repulsz,de addig kenyelmes,hogy vki otthon varja. Es meg vmi,magadert,az egeszsegedert valtoztass magadon,ne erte!Ne azert fogyokurazz,hogy bosszut forralj,hanem azert,hogy jobban erezd magad.

Bocs az oszintesegemert,de szamomra hihetetlen,hogy egy 23 eves lany igy gondolkozik. :-(((

2010. aug. 8. 14:15

Talán nem is a súlyod miatt nem visz :-(

Veled él és mással csókolózik ...Ilyen típusú pasitól menekülni kell.

Keresned sem kell és találsz jobbat. DDD

2010. aug. 8. 14:13
Szerettem volna lattni egy kepet rollad,de nincs.Milyen volttal mikkor megismert?Mekkora a suly elteres?es meg vallami ,ha o elhizna es tobb mint 100 kg csokene a szereelmed ,de nem dobnad ki? Mi lenne az ami mellette tartana? ezzek csak kerdesek.DE ha a szerint osztjaka szerlemet ,hogy milyen vekony vallaki....
2010. aug. 8. 14:13

Jaj.:( Nem látod a fától az erdőt:(

Nem tudom miért lehet veled..talán ragaszkodik,vagy csak egy biztos pont vagy az életében?Nem tudom..de ő bevallotta,hogy ilyen és ilyen is marad..ha ezzel együtt tudsz élni akkor hajrá.magadat teszed tönkre..én tuti szakítanék..majd jönne egy olyan aki olyannak szeret aki vagyok,és nem tagad le,nem várja el,hogy fogyózzak vagy hízzak..ne tedd kockára az egész életed boldogságát.Szerintem...

13. Liza40 (válaszként erre: 1. - Canett)
2010. aug. 8. 14:11
Szia! Édesanyád mellett jobb lesz neked, tudsz magadra figyelni és nem neki megfelelni! Mielőbb lépj, szerintem. :-)
12. 625b4da9ec (válaszként erre: 1. - Canett)
2010. aug. 8. 14:10

Nem fog tetszeni a véleményem, de tuti, hogy nem fog változni a pasid.

Ködösít, és szívat, ha kitartasz mellette folyamatosan meg fog alázni.

Te írtad: "ő mindig ilyen volt és ilyen is lesz".


Tényleg van itt még kérdés, hogy HOGYAN TOVÁBB??

2010. aug. 8. 14:10

Szia!


Abban igazad van, hogy mindenki megérdemel még egy esélyt! De!!!!

Nekem volt egy 4,5 éves kapcsolatom, ahol sajnos pofon is elcsattant. Mondjuk tudomásom szerint nem csalt, meg, de ki tudja. (bizonyítani nem tudtam sosem) Én is adtam neki nem egy, nem két esélyt még is eljátszotta. Nekem is ígért fűt, fát, még a csillagokat is leígérte az égről. Aztán mikor elegem lett az egészből, én mondtam ki, hogy legyen vége! NA akkor megint jött azzal, hogy ő majd megváltozik meg el vesz feleségül meg ilyenek! És mondtam neki, hogy köszönöm szépen én nem kérek belőle!

Azóta pedig nagyon nagyon boldog vagyok a vőlegényemmel és a kislányunkkal!


Tehát ha te nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban akkor tessék véget vetni neki! És ne más miatt fogyj le, hanem magad miatt! Én is nemrég kezdtem fogyózni, ha gondolod nézz bele a naplómba!


Remélem jól alakul majd az életed! Ha bármiben tudok segíteni, nyugodtan írj, akár privit is!


Szép vasárnap délutánt neked!

10. Binky (válaszként erre: 1. - Canett)
2010. aug. 8. 14:10

Nehogy már azzal hülyítsd magad, hogy te nem vagy elég jó. Ő nem elég jó hozzád, meg sem érdemel téged, ne te tegyél a kedvére.

Amúgy a fogyás-hízás nagyban függ attól, hogy milyen a jelenlegi élethelyzeted. A sok ixegeskedés lyukas gyomorhoz, és kilóveszteséghez,de pl. a tartós boldogtalanság rohamos hízáshoz és jojózáshoz vezet. Te azért nem tudod leadni a fölösleged, mert ő elmegy bulizni, de ő nem azért nem megy veled bulizni, mert fölösleged van...

Dobd, rendezd az életedet, akkor van esélyed a tartós fogyásra, és ha újra találkoztok, ő majd jól pofára esik, hoyg egy ilyen tuti csaj rúgta ki.

2010. aug. 8. 14:10
szerintem ez nem is kérdés küld el ha így van ahogy leírtad akkor ne is gondolkozz, idővel nem jobb lesz hanem rosszabb!Ha gyerek is lesz akkor meg vered a fejed a falba,hogy miért nem akkor léptél amikor még lehetett....
2010. aug. 8. 14:09
Szia! szerintem itt nem a súly a lényeg.. ha te le is fogsz fogyni, legközelebb azért nem visz el, mert mondjuk befestetted a hajad.. ......kifogások....
7. tündér74 (válaszként erre: 1. - Canett)
2010. aug. 8. 14:08
EGyértelmű a dolog, kirúgni!!!
6. Anika70 (válaszként erre: 1. - Canett)
2010. aug. 8. 14:08

Kedves Canett!


A szerelem nem azon múlik,hogy ki hány kiló...


Tehát ha a párod ez alapján ítélkezik, valószínűleg nem szeret eléggé.


Ha Ő úgy érzi, hogy Te szégyellnivaló vagy, akkor mire épül ez a kapcsolat?


2 év rövid idő, ha nagyobb problémák lesznek az életben, akkor vajon melléd fog állni ilyen mentalitással?


Ezen el kellene gondolkodnod.

5. velociraptor (válaszként erre: 1. - Canett)
2010. aug. 8. 14:07
bocs, de kérdés mit tegyél....nem is érdemel meg a fickó.......rúgd ki vagy egy vagy két lábbal..
2010. aug. 8. 14:07
Költözz haza! és felejtsd el!
2010. aug. 8. 14:06
Ezek után esélyt nem adnék! És ne miatta változz meg, hanem magad miatt!
2010. aug. 8. 14:05

Szia!


Költözz haza.:O

Én biztos nem maradnék mellette...

Szeret?Közbe mással csókolózgat?"Letagad"?

És mi lesz,ha szülni fogsz és meghízol?Ő akkor is egyedül fog eljárni bulizni,mert te nem vagy épp vékony?

Nem csak mondani kell,hogy szeretlek,hanem éreztetni is.SZERINTEM!

2010. aug. 8. 14:00

Sziasztok!


Nehéz döntés előtt állok és nem tudom mit tegyek. Hogyan tovább?

A párommal 2 éve vagyunk együtt, és már az elejétől kezdve is nagyon szeret bulizni, szórakozni. Sajnos olyan a természete, hogy ha nagyon begurul se hal se lát, tör zúz, szó szerint, engem szerencsére sose bántott. Mindig vitt magával bulizni és hasonlók, sajnos a két év alatt felszedtem jó pár kilót, többször nekiálltam fogyózni, de mégis visszakúsztak a kilók. Azóta a párom nem szívesen visz el sehova. Megbeszéljük, hogy a hétvégét együtt töltjük mégis lelép itthonról és elmegy másokkal szórakozni. Azóta előfordult párszor, hogy más lányokkal csókolózott, másnap mindig bevallotta és bocsánatot kért, de hogy ő mindig ilyen volt és ilyen is lesz. De az utóbbi időben pénteken és szombaton is eljár és mivel a szórakozóhelyeken készülnek képek, onnan értesülök, hogy miket csinál. Állítólag csak táncol velük és nem csinál mást. De a képek inkább olyanok mintha épp a barátnőjével lenne. Közösen élünk egy háztartásban már a kezdetekkor összeköltöztünk, én most fejeztem be az iskolát, jelenleg pályakezdő vagyok, sajnos munkát nem nagyon találok, és így a rezsivel is el vagyunk maradva, mert nem ad annyit haza amennyi elég lenne. Édesanyám próbál segíteni, de sajnos neki se könnyű, nem tud eltartani kettőnket. Bántja az is, hogy a párom eljár szórakozni, ahelyett hogy a rezsibe adna bele. A szülei meg vannak győződve, hogy a fiúk elég sokat keres. Sajnos nem tudjuk honnan vették ezt. Nagyon szeretem, de most a fejembe vettem, hogy nekiállok újra fogyózni, sokat eljárok most mozogni is. Meg akarok változni. A párom is azt várja, hogy változtassak ezen, azt mondja, azért csinálja ezt és mondja, de én ettől csak szenvedek. Azt mondja, szeret és azt várja hogy megváltozzak és hogy akkor ő is fog változtatni ezen. Múlt héten nagyon kivoltam bukva ez miatt, és megígérte a hétvégét velem tölti. Be is tartotta csodálkoztam is. Tegnap együtt voltunk el bulizni, és kivételesen velem foglalkozott egész este. Szerintetek, ha én változok ő is fog? Vagy azt találtam még ki ez ugyan egy bosszú, de nem tudom megéri-e. Lefogyok és én is flörtölni fogok más pasikkal és akkor rúgjam ki szerintetek megtegyem? Addig mindenképpen várjak amíg nem találok munkát? Mit csináljak? Várjak vagy lépjek ki ebből a kapcsolatból már most? Nagyon tanácstalan vagyok. Megérdemel mindenki még egy esélyt?

Minden választ előre is köszönök, hátha előrébb jutok.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook