Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácsra lenne szükségem, segítsetek kérlek fórum

Tanácsra lenne szükségem, segítsetek kérlek (beszélgetős fórum)


26. forrest2010 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 10. 15:28
... akkor veled akarna élni ! és nem neked kellene ajánlkoznod/felajánlanod h vele élnél !
25. 41342cf84a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 10. 09:07

Hidd el, nem szeret.

Az ilyen szerelem amit te érzel, csak tönkretesz.

Próbáld inkább helyrehozni a házasságodat, de ez csak az én véleményem.

Ha nem megy, el kell válni.


Tudom milyen a szeretethiány, de a szeretődtől azt nem kapod meg. Nem úgy viselkedik mint aki akar téged.


Nem ítélkezem, de én így látom a leírtak alapján.

24. 29c1a17bf6 (válaszként erre: 22. - Andi6020)
2022. márc. 9. 22:55
Érzéstelnitsd, csak egy injekcio kell :))
23. 29c1a17bf6 (válaszként erre: 21. - Ildi)
2022. márc. 9. 22:54
Komisz koma :))
2022. márc. 9. 22:36

"Szeret, mert érzem, igaz eddig nem mondta, de ezt egy nő megérzi"


Mennyi hülye nő van. Tejóisten.

21. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 9. 22:22
Az a koma téged mindenhogy vesz de komolyan semmiképp nem.
2022. márc. 9. 21:40

Hogy a búbánatban lehet valaki ennyire önző, és naiv.

Hogy a te életed taccsra vágod egy dolog.

De a gyerekedét is, ez nem érdekel?

2022. márc. 9. 21:27

"Szeret, mert érzem, igaz eddig nem mondta, de ezt egy nő megérzi"

Ebben ne légy olyan biztos. Én már sok magát áltató nőt láttam. Szerintem, te is ilyen vagy.

Ha egy pasinak nincs kapcsolata, de veled sem akar, valamint jön, és megy, ahogy kedve tartja, akkor az aligha szeret téged, bár lehet, hogy szeret veled kefélni. Ennyi. A leírtakból az tűnik ki, hogy nem viszonozza a romantikus érzéseidet, mert akkor már visszaírt volna, de egészen biztosan nem húzza idáig, hanem jelzi neked már évekkel ezelőtt, hogy téged akar.

Ha nem jó a házasságod, mehetsz pár terápiára, vagy el is válhatsz, de ne legyenek vérmes reményeid ezzel a pasival kapcsolatban, ne miatta tedd, amit tenni akarsz. Mellesleg: belegondoltál már abba, hogy mit fog érezni a férjed, ha kiderül, hogy már évek óta kefélgetsz valakivel a háta mögött? Nem hiszem, hogy bárki megérdemel egy ilyen megaláztatást, még akkor sem, ha a házasságotok romokban. Gondolom, te sem örülnél egy hasonló meglepinek.

Gondolkodj el azon, hogy valóban mit szeretnél, és ne áltasd magadat, de mást se.

2022. márc. 9. 19:21
Tanácsom: maradj a seggeden.
17. PöttyösPanka (válaszként erre: 16. - Dad1f54482)
2022. márc. 9. 15:54
Mondjuk igen. Ez a hozzáállás nem összeegyeztethető egy boldog hosszútávú kapcsolattal. Csak a rövid, szenvedélyes kapcsolatok sorozatával.
16. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 9. 15:22
Még csak 7 éve vagytok házasok, de már három éve mással dugatod magad. Sajnálom a férjed. Jobbat érdemelt volna. Az egész történeted arról szólt neked hogy legyen jobb. Szomorú.
15. Fizzy
2022. márc. 9. 15:10

Szia.

Nekem is volt titkos kapcsolatom, míg házas voltam. Rajongtam érte, úgy tűnt, ő is értem, amikor arra került a sor, hogy beszéljük meg mindketten otthon a válást, azt mondta, beszéljem ÉN meg az ő párjával. Aztán egyszer felmentem hozzá, és ugyanazt a képet láttam a szekrényén, mint amit nekem adott, csak a párjának Valentin napra. Tehát végig őt szerette, engem csak kihasznált.

Ha olyan jó a férjed, tartsd meg. A normális pasi ritka kincs. Hidd el, mással sem lenne jobb, pláne, ha gyereket is viszel a kapcsolatba. Menjetek el párterápiára, változtasson ő is a hozzáállásán, együtt menni fog. Az ilyen kihasználós pasit meg felejtsd el!

14. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 9. 14:56
Dehogy szeret ez az ember. Kihasznál ha épp hozzád van kedve és nincs más. A kémia meg van és ennyi. Valószínűleg nem is akarna tőled többet. Érthető is hogy nem akar ilyen bonyodalmat. Válás meg kapna egy gyereket is. Próbáld meg kiverni a fejedből mert gondolom nem így akarod leélni az életedet.
2022. márc. 9. 13:08
Nincs jó válasz. Nincs könnyű út. A házasságodat csak rengeteg energiával lehet újra éleszteni. A szeretőd meg csak egy rövid időre ad új boldogságot. A legjobb egy harmadik variáció lenne: Új életet kezdeni a két férfi nélkül, hogy megtaláld magadat, és ezzel esélyt adj magadnak, hogy megtaláld azt a harmadik férfit, akivel tényleg boldog lehetsz. Csak hát azért ott a kislányod is...
2022. márc. 9. 12:46

Tényleg ennyire naív vagy?

Ha annyira szeretne a pali, akkor nem tűnne le, mint szürke szamár a ködben.

Minden pali lehozza a csillagokat, ha dugni akar olyannak aki nem a felesége..

11. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 9. 12:21

"hol felbukkan, hol eltűnik", "ő mit akar pontosan nem tudom... Na azóta nem írt" Ilyen kapcsolatot nem 3 évig, de 3 hónapig se tartanék fenn. Annak a pacáknak csak az ágyban kellesz, és csak remélheted, hogy melletted nincs más is, akit pont úgy használ, mint téged. Tanácsot kértél, tessék: dönts! Minimum két lehetőséged van:

1: elválsz a talpig úriember férjedtől és fejest ugrasz a bizonytalanba

2: elhessegeted a lila ködöt, és mindent elkövetsz, hogy rendbehozd a házasságotokat, ami ha jól veszem ki, a szeretőd miatt került válságba.

2022. márc. 9. 11:29

ha csak1-2 havonta vagytok együtt a pasival, akkor csak dugásra kellesz neki, épp nem talál senkit a cerkájára, téged pedig bármikor elővehet.

Mi a probléma a férjeddel, ami miatt nem javítható a kapcsolatotok?

9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 9. 11:27

Mit jelent az, hogy a házasságod romokban? Kérlek fejtsd ki! Egy házasságban vannak bukkanók, azért, hogy megoldják, nem kell elmenekülni előle.


"Szeret, mert érzem, igaz eddig nem mondta, de ezt egy nő megérzi, és ő neki nincsen kapcsolata, inkább tettekkel mutatja ki hogy szeret, ha együtt vagyunk, olyanok vagyunk mint a tinik..."

Igen, azok az édes, gondtalan tiniévek! Nem nőttél még fel? Ilyesmit, hogy "egy nő megérzi" csak egy tapasztalatlan tini írhat. Aki az ilyen megérzésekre hallgat 90% pofára esik.

Nincs kapcsolata? Honnan tudod mit csinál és kivel, mikor hónapokig nem találkoztok?


Szerintem dolgozz a házasságodon, hogy olyan legyen, mint a kezdetekben!

Ha végképp lemondasz a házasságodról, a férjedről, akkor pedig válj el! Talán majd találsz olyan férfit, mint a férjed.

8. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 9. 10:55

1. Válj el, ad be a keresetet és ennyi (nem kell a másik fél beleeggyzése). Ne alázd meg a férjed és magad se azzal, hogy szeretőd van (és szerető vagy).

2. A férfi akivel hú de jól érzed magad, csak játszik veled. Ha elválsz, nem ő lesz az opció. Szerinted mit is akar tőled, ha csak x havonta futtok össze sz.e.x.elni?

7. Kacsahercegno (válaszként erre: 4. - Cc7a88f96d)
2022. márc. 9. 10:47
Amit írt abból ítélve nemhogy az együttélésig, de odáig sem fognak eljutni soha, hogy a pali belemenjen egy kapcsolatba.
2022. márc. 9. 10:46

Sajnálom a férjedet és a kislányodat, mert tönkreteszed őket.

A szeretődre ne számíts, annak csak "arra" kellesz.

2022. márc. 9. 10:41
Ha 3 év alatt nem jutottatok egyről a kettőre, nem is fogtok. De elválhatsz...
4. cc7a88f96d (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 9. 10:40
Ez egy múló szeszély amit érzel...együtt élve az új pasival talán kinyílna a szemed és látnád a rideg valóságot.
2022. márc. 9. 10:35

Igen, ebben igazad van. Mind a ketten elrontottuk.

El akartam és akarok válni. Csak eddig mindig a családomra hallgattam, hogy na meg egy esély, na még esély...


Lehet engem az érzelmeim becsapnak, de én tényleg úgy gondolom hogy szeret

2022. márc. 9. 10:32

Tanácsot nem illik adni, te tudod, mit akarsz..


Az a pasi ne szeret, csak használ. Ja, ez a kőkemény igazság.


Az, hogy ott tartotok a férjeddel, közös munka eredménye lehet.

Írtad, mindenben lehet rá számítani...


Min veszekedtek?

Ki az elégedetlen?


Egyébként ha valóban el akarnál válni, akkor beadod a keresetet, és elválsz.

2022. márc. 9. 10:22

Sziasztok. Elsőnek is, üdvözlök mindenkit. Remélem tudtok tanácsot adni. Szeretném hogy ne trollkodjatok, köszönöm.


Eléggé bonyolult élethekyzetben vagyok. 8 éve vagyok a férjemmel és 7 éve hogy házasok vagyunk. Van egy gyönyörű 6 éves kislányunk. Férjemmel eleinte csodálatos volt a kapcsolatom. Igazi úriember a mai napig, ő az akire tényleg lehet építeni, csak a munka és a család, de a házasságunk romokban. Ezelőtt 3 évvel megismertem egy férfit, a főnököm volt. Eleinte csak szimpatizáltunk egymással, utána pedig robban az érzelem bomba, és belé szerettem. Na már most, azt tudni kell hogy a férjemmel sokat veszekedünk, már a kislányom mondja hogy anya meg apa ne veszekedjetek(tudom, a kislány szívja meg, pedig próbálom a széltől is óvni) egyszerűen ő bal és én jobb felé akarok menni, sosem találkozunk középen. Na mármost itt van ez a férfi az életemben, hol felbukkan, hol eltűnik, ha felbukkan és találkozunk, akkor egyszerűen elégünk a szenvedélytől, vele aztán tényleg jól érzem magam. Szinkronban vagyunk. Már 5x próbáltam megbeszélni a férjemmel hogy váljunk el, de sosem ment, tóldozzuk-foltozzuk a házasságunkat de nem mondható jónak. Ezzel a Férfival pedig már próbáltam kapcsolatra is vinni a dolgot (természetesen a lányomat, hirtelen váltásnak nem tenném ki, sőt...) de sosem sikerült. Ő nem tiltja le a számomat, én sem tiltom le az ő számát, el tűnik 1-2 hónapra, aztán újra a mennyország, aztán a pokol. Ez megy már 3 éve. Próbáltam újra megtalálni azt azt érzést, amikor a férjéhez hozzá mentem, de nem sikerűlt, őt viszont a fejemből nem tudom kiverni. Szeret, mert érzem, igaz eddig nem mondta, de ezt egy nő megérzi, és ő neki nincsen kapcsolata, inkább tettekkel mutatja ki hogy szeret, ha együtt vagyunk, olyanok vagyunk mint a tinik... Őszintén, senkivel nem volt még ilyen intenzív érzéseim mint ő vele kapcsolatban.


Megirtam neki tegnap, hogy én vele szeretnék lenni, nekem ez kevés, az az idő amit vele töltök. Hajlandó lenne e egy igazi kapcsolatra, igaz sokan ellenem és ellenünk lennének, de megtenném ezt érte, viszont ő mit akar pontosan nem tudom... Na azóta nem írt.. Most fáj, borzasztóan fáj, de 1-2 hónap és újra minden a régi lesz.... Nem tudom mit tegyek... Aki esetleg ítélkezni, ne tegye, nem így terveztem az életemet...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook