Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanácsot szeretnék kérni fórum

Tanácsot szeretnék kérni (beszélgetős fórum)


11. martin3 (válaszként erre: 1. - Nikike1988)
2011. jan. 3. 13:37

az esti suli mennyire esti? ezalatt azt értem, hoyg ezek inkább délutáni órák, vagy pl du 5-6kor kezdődnek?

esetleg válallj el de 4órás állást is, bár elég nehéz munkát vállalni, de hátha sikerül.

Az előttem szólóval egyetértek teljes mértékben, neked kell eldöntened mit akarsz, ha több pénzt szeretnél, akkor ahhoz jócskán tenni kell, bírd még ki ezt a félévet anyóséknál, hamar elmegy ez az idő, aztán keress valami normális egész napos munkát, amivel több pénzt tudsz keresni!

10. 07c4794583 (válaszként erre: 9. - Nikike1988)
2011. jan. 3. 12:59

ertelek, csak azert mondom, mert ket eve beultunk a baratommal a leroyba enni valamit, es az egyik kiszolgalo egy lany volt, akivel kb 14 eve dolgoztam egyutt, es ugye nem jott ossze neki a tanulas, meg otthagyta a pasija, es azert ilyen 35 fele nem all mar olyan jol egy nonek ez a pincerkedem-amig-lesz-vmi-jobb tortenet. Csak azt mondom, hogy allj tobb labon, mert a keresett boldogsagod pikpakk ellszallhat, ha tartosan a baratodtol kell samponra kunyeralni vagy nem lesz onbecsulesed, mert mindent o fizet. Arrol nem beszelve, ha szetmentek es ott maradsz egy borond ruhaval.


En inkabb arra celoztam, hogy hogy kepzeled el magad 10 meg 20 ev mulva, hogy iskolaban tanitasz vagy keramiaedenyeket keszitesz szoval hogy vannak-e effele vagyaid, vagy csak a meleg otthon az osszes cel. Mert ha vannak, azoktol viszont sok boldogsagot remelhetsz, ha kuzdesz ertuk.

9. Nikike1988 (válaszként erre: 8. - 07c4794583)
2011. jan. 3. 12:38

nem azt mondom hogy olyan szörnyű a pultozás és teljesen igaz hogy inkább a pult mint a sok tányért cipelni...fogok is keresgélni ebben az irányban melót.

Nem nem annyi a célom..és akarok is még tanulni de sajnos elég rosszul alakult eddig is az életem és nem úgy alakultak a dolgok ahogy elterveztem sajnos.

Normális életre törekszem(ha hagynák mások) de inkább boldogságra mint sikerre és hasonlókra...

2011. jan. 3. 12:30

en is bp-en jartam pultozni amig estis voltam az egyetemen. Hat nem egy nagy elmeny reggel otkor fustosen hazamenni, de megerte.

Ha annyi a celod az eletben hogy lakni vhol meg szulni ket gyereket aztan nagymamanak lenni, akkor ne tord ossze magad, de ha onallosagra torekszel, akkor mas a szitu. Akkor az van, hogy ha nem tanulsz, orokke csoro leszel.


Egyebkent akkor is, ha egy ponton lelep a pasi. Szoval ezeket merlegeld.

Egyebkent sztm pultozni jobb, mint kajazni, mert ugyan vannak reszegek, de nincs az a sok nyamvadt tanyer meg kajaszag. En meg azt a pultos melot is szerettem. :)

7. Nikike1988 (válaszként erre: 3. - Gulyamaca83)
2011. jan. 3. 12:25

Már egy ideje ezt érzem pedig még "csak" 1 éve lakok itt...

Nagyon utálom a pincér szakmát .és magamat is amiért elvégeztem ..

Nem tudok úgy bánni az emberekkel ahogy egy pincértől elvárnák úgyhogy bármi csak ez nem.

6. Nikike1988 (válaszként erre: 5. - Nikike1988)
2011. jan. 3. 12:23
hát igazából gondolkodtam sokat már és majd a jövőben még egy szakmát szeretnék elvégezni de nem most ...
5. Nikike1988 (válaszként erre: 2. - Aidababa)
2011. jan. 3. 12:22
igen tudom..
2011. jan. 3. 12:22

Páromnak szerencsére normális és nem túl rosszul fizető állása van és igazából az ő pénzéből is "megélnénk" ha albérletbe mennénk..de csak akkor szeretnék nekivágni ha nem is túl jó de valamilyen munkám legalább van...

csak ugye itt a suli is ami heti 3nap..

2011. jan. 3. 12:18

Ha így érzed akkor mindegy hogy milyen munka de valamit keresned kell , még ha az pincér is, nézd a jó oldalát van egy kis borravaló...

Majd idővel rá érsz változtatni, de nem egészséges szülőkkel lakni mert annak mindig baj a vége.

2. Aidababa (válaszként erre: 1. - Nikike1988)
2011. jan. 3. 12:17
Csak érzed, hogy milyen típusú munkát végeznél szívesen! Olyat próbálj keresni először! Aztán, ha nem megy, akkor kénytelen leszel olyat elvállalni, ami van.
2011. jan. 3. 12:11

sziasztok


Tanácsokra lenne szükségem...


22éves vagyok pillanatnyilag esti érettségire járok(utolsó év) .Van egy pincér szakmám.(nem szeretem)

Anyóséknál lakunk de nem bírom itt tovább már.Szeretnék párommal albérletbe menni de nincs munkám.

Minél előbb muszáj lenne munkát találnom.Szerintetek merre "tapogatózzak"?

El vagyok keseredve....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook