Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tanácsot kérek! fórum

Tanácsot kérek! (beszélgetős fórum)


1 2
2006. júl. 2. 09:26
a baratnom a 600 kcal as dolgokat eszegeti, van egy errol szolo konyv, neki az van meg. Nem szenved, eszik napponta otszor s jol erzi magat. ha megtudod oldani menj el agy konyvesboltba nezz bele a konyvbe, s ha tetszenek a menuk probald ki.
3. Hoxa
2006. júl. 2. 09:15
900 kcal után nehéz bármi másba fogni. Én pl. a 800 kcalos diétám után kezdtem anno 90 naposba. Hát mit mondjak, híztam... Szóval nem ajánlom. Szerintem is először próbálj meg egy normál kalóriatartalm, egészséges étkezéshez visszatérni, és esetleg mozgással kiegyensúlyozni, és csak utána gondolkodj bármilyen diétán. 900 kcal után kevés olyan diéta van, ami nem hízáshoz vezetne (szerintem!!).
2006. júl. 2. 08:16

Szerintem igyl utána sok vizet és gyümölcsöket és zöldségeket egyél. Én mostani nézetem alapján ezt tanácsolnám. Ne kezdj el zsíros húsokat enni, hanem a párolt köret, lehetőleg rizs, vagy zöldségköret mellé csak grillezett csirkehusit egyél és joghurtot, hogy tisztítson, tovább is.

De akár amiket most írtam egész életre maradhatnak.:)

Szerintem ami fontos, hogy ne egyél még kenyeret rögtön és ne fogyassz semmilyen cukrot sem. (Kivéve a fruktózt, ami a gyümölcsben van...de tanács a gyümölcsök közül is válogass. Mert pl. a meggyben több a glükóz, mint afruktóz, még a cseresznyében fordítva, szóval a cseresznyét kell választani...)

2006. júl. 1. 23:13
Akinek van vmi jó ötlete, az legyen szíves írja meg,hogy 3 hét 900 kalóriás diéta után mikor és mibe kezdjek, h még többet tudjak leadni. Ezt a fogyókúrát jövő pénteken fejezem be, de már azon agyalok, h mivel folytassam. Formában elég látványos volt, kilóban nem igazán, majd jövő pénteken adok új mérlegeredményt.Köszönöm előre is!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook