Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tanácsok és trükkök a kreatív alkotáshoz fórum

Tanácsok és trükkök a kreatív alkotáshoz (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tanácsok és trükkök a kreatív alkotáshoz

5. Jósbagoly (válaszként erre: 4. - Jósbagoly)
2018. szept. 4. 10:51

:))

Akkor javítanám az előző hozzászólásom, mert nem tudom, hogy kell itt szerkeszteni. De talán nem is lehet...

Szóval nem nagyon járok az oldalra, és alig találtam meg a válaszod. Amit tényleg nagyon szépen köszönök, mert igen hasznos volt. Megpróbálom. Külön köszönöm a leírást arról, hogy mit kell bejelölni.:))

4. Jósbagoly (válaszként erre: 3. - Niit)
2018. szept. 4. 10:39

Köszönöm szépen a választ, nagyon hasznos volt. :) Én meg nem jártam az oldalon, így azt hiszem semmi gond, hogy később válaszoltál.

Elnézésed kérem, hogy ilen sokára köszönöm csak meg a segítséged, ami szintén nagyon hasznos volt számomra.

3. niit
2018. júl. 19. 16:40

Szia! Jaj ne haragudj, szabadságon voltunk, nem láttam. Örülök, hogy tetszett, nem célközönség itt, ha pár embernek jó, az is remek. :) Na linkelek egy cikket, semmi közöm hozzá :) de elsőre, nagyon jól összefoglal mindent a regisztrációhoz [link]

képek, ábrák segítségnek. Ha megvan a reged, és vásárolnál, belépsz az oldalra, beírod, amit keresel (mint Vaterán vagy bármely aukciós oldalon) angolul pl. „beads” „storage box” (gyöngy, tároló doboz) stb. Ezután a felső sorban a „Buy it now” lehetőséget választom, mivel nem vásárolunk aukción (persze Neked lehet:) csak mondom, én hogy szoktam) nincs időm ott ülni, és nézegetni -licitálni, így azt listázza, ahol fix az ár. Majd a Sort: listában a Price+Shipping lowest first lehetőséget. Ekkor az árat úgy veszi figyelembe, hogy hozzáveszi a posta ktg.-et is, együtt listáz az olcsóbbtól a drágább felé. Valamint lehet a Bal oldali listában a

Delivery Options - Free International Shipping–et bekapcsolni! Ez jelenti az ingyen postát. Én általában ezt a hármat használom. Ha nem kapcsolod be, az előző opcióval az is belekerül aminél posta ktg. van, de mivel az olcsóbbtól halad előre, úgyis látod neked meddig éri meg. Látod a termékeket sorban, minden aukciós oldalhoz hasonlóan. Kiválasztod ami kell, rákattintasz a Buy It Now feliratra, majd kifizeted (Paypalbe belép, de ezt aut. hozza a rendszer, ha ezt választod a fizetésnél, kiírja forintban is az árat az aktuális valuta árfolyam szerint és ha minden ok, akkor okézod, és leemeli a számládról a pénzt. Kb. ennyi. Kérdezz ha nem tiszta. A cucc ahogy írtam két hét és egy hónap között van mire megérkezik általában, ez hátránya, utolsó pillben nem lehet.:) Még egy, általában az ilyen mütyüröket iszonyú sokan árulják kb. hasonló áron, van hogy lapozni kell sokat, hogy haladj, ilyenkor célszerű a baloldali listában beírni minimum árat, előrébb kerülsz, vagy pedig a fenti címsorban is át lehet írni az oldalszámot nagyobbra. Majd segítek ha kell. :)

2. Jósbagoly (válaszként erre: 1. - Niit)
2018. júl. 16. 10:13

Tetszett ez a cikk. Különösen az az ötlet, hogy a pecsételőkhöz cd tokot használsz. Ezt feltétlen ki fogom próbálni.

Én még soha nem rendeltem Ebay-ről, tudnál segíteni abban, hogy hol lehet ennek utána nézni, hogy hogyan kell?

1. niit
2018. júl. 6. 09:35
A legelterjedtebb hobbi technikák közé tartozik a dekupázs és a scrapbook, amiről legtöbben hallottak és láttak ilyet, ha nem is készítettek még. Néhány gondolatot érdemes megismerni velük kapcsolatban annak, aki szeret kézműveskedni.

Ugrás a teljes írásra: Tanácsok és trükkök a kreatív alkotáshoz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook