Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Támop 2.1.2 nyelvtanulással mi a tapasztalatok? fórum

Támop 2.1.2 nyelvtanulással mi a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


6. 9bbecc13db (válaszként erre: 5. - Mantus)
2013. márc. 22. 18:17
Kb.2-3 hónap.
5. mantus (válaszként erre: 4. - 9bbecc13db)
2013. márc. 22. 15:08

Meg tudnátok mondani hogy a jelentkezés és a tanfolyam indulása között mennyi idő telt el?

Kicsit hitegetésnek érzem már azt ami itt folyik.

2013. márc. 22. 12:11

Nagyon jó a csoportunk,jól haladunk.Kezdőre járok,igaz,csak ketten vagyunk valóban kezdők.A többiek már tanultak régen angolt.

Vidéki nagyvárosban járok.

Remélem,összejön Neked,érdemes.

Gratulálok a babákhoz!

3. mantus (válaszként erre: 2. - Boldogliz)
2013. márc. 22. 07:32
Igen, pesten is már van aki most megy az áprilisi vizsgára, és nagyon jó kis csapat jött össze. De sajnos vidék az vidék...
2013. márc. 22. 07:20
Én járok ilyen ingyenes tanfolyamra, igaz nagyvárosban. A motivációval nincs baj, csak a napi 8 (nekem 10) óra munka után, nem sok ereje van már az embernek. De rossznak nem rossz. Én is nyelvvizsga miatt járok.
2013. márc. 22. 07:05
Kis városban lakom, mindentől elzárva. Nagyon örültem a lehetőségnek, hogy indult ez a pályázat a nyelvtanuláshoz, mert hiányzik angolból a diplomámhoz az írásbeli. Egy 16 hónapossal vagyok itthon, és meg tudnám oldani. Eleinte nem volt helyileg tanfolyam, csak pár km-el odébb a nagyvárosban. Heti 2*2 óra lett volna. Benzin költséget összesítve 86 ezerre jöttem volna ki.(90 ezer a tanfolyam)Így ez nem játszik. Januárban a helyi könyvtár is meghirdette a tanfolyamot. Rengetegen érdeklődtek. Csak angolból 3 csoport, németből 2. Megírtuk a szintfelmérőt, és azóta semmi. A német elindult, az folyik is, de én hiába érdeklődök, azt mondták, hogy el kell húzniuk a tanfolyamot jövő év áprilisig, a választásokig, hogy lássuk, milyen jó dolgokat kapunk. Közben teherbe estem, és jön a tesó, így én szeptembertől már nem tudnék járni...Sajnos hátrányos helyzetű a településünk, így magántanárt esélyem sincs fogadni, 1 évet kell sorba állni. Van valaki hasonló helyzetben? Főként a vidékiek érdekelnének. Akik járnak már tudnának tapasztalatokat mondani, hogy mennyire motiváltak a társak a tanulásban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook