Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Támogasd a bohócdoktorokat! fórum

Támogasd a bohócdoktorokat! (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Támogasd a bohócdoktorokat!

2011. dec. 17. 20:32
szoktam...megérdemlik.
8. 7b730ab858 (válaszként erre: 2. - Rizsa31)
2011. dec. 17. 19:18
Imádom ezt a filmet, és a Bohóc doktorokat is! Egyszer, még gyerekként volt szerencsém találkozni velük egy pesti kórházban. Felejthetetlen élmény volt, pedig elmúlt azóta pár év. Anyukámat még vízi pisztollyal is lelőtték :D
2011. dec. 17. 18:49

Dr. Hopplá


Részlet a Méltán Világhírű Emberek című könyv 2010-es kiadásából: „1996-ban fényes ragyogással tűnt fel az égen egy új csillag. Minden újság lehozta. Dr. Hopplának nevezték el. Rendkívüli eleganciájával, humorával és sziporkázó ötleteivel kápráztatja el azóta is a közönségét, legyen az gyermek, felnőtt vagy idős korú, esetleg ezek véletlenszerű keveréke (pl. 5 gyerek, 2 felnőtt és a nagymama). Titka varázslatos énekhangjában, páratlan hangszeres játékában rejlik, de bámulatos ügyességgel tanul meg - sőt felejt el - maximum három lépésből álló koreográfiákat is, amelyekben minden mozdulatával a párját ritkítja. Hitvese és élete párja - Drr. Kukucska - szerint jeleskedik a bűvészmesterség mesterfogásaiban is: kiválóan tüntet el fél pár zoknit, tévétávirányítót és kosztpénzt. Dr. Hopplá egy ötgenerációs bohócdinasztia tagja. Ő az első generáció, és reméljük, a többiek majd követik. Érdemes...”


Greifenstein János


No és a férje :)))

2011. dec. 17. 18:47

Drr. Kukucska


Hogy miért van a nevemben dupla "rr"? Mer' ez mutatja, hogy fokozatom van, már doktorabb vagyok, mint rég!


Hogy megismerj: én vagyok az a bohóc, aki mindig csinos és szép.

Szeretem a lányos ruhákat és a kalapokat. A hajam narancssárga és páratlan! Három szálat hordok mindkét fülem mellett. Szépen, ívesen kunkorodnak kifelé a kalapomból. Erről megismersz... Biztos!


Kedvenc időtöltésem a nézdegélés, kukucskálás, de gyakran pengetem ukulelémet is, ami egy hangszer. Viszont nem zongora!


Kedvenc zenei stílusom a "dögös-rokk", mer én találtam ki. Azt nem tudom, mi az a rokk, de így mondják. Majd doktorálok belőle, és akkor rrr-s Dr. leszek!


Van példaképem, de nem hordom magamnál. Tükrökben tartom a képeimet, mer így nem veszíthetem el őket... Magamat!... Soha! Vigyázok!


Van egy dal, amit én írtam, magamnak, rólam, ezért világzene.

Íme:

Voltam én már világhíres szupersztár, sőt hobby,

De legjobban a baletthez kell a gatyát felkötni!

Hej, hó ez furcsa dal, de táncra mégis jó,

Ki Kukucskával lépeget, az nem szekrényajtó!


Tudok én a porondon ugrálni, dobálni, rázni,

De hogy lehet egy szaltó közben széjjelkukucskálni?

Hej, hó ez furcsa dal, de táncra mégis jó,

Ki Kukucskával lépeget, az nem szekrényajtó!


Most megtaláltam a helyemet, hol jól lehet táncolni,

És ugrálás közben is széjjel tudok kukucskálni.

Nézd, már, hát itt a hely és táncra éppen jó,

Ki Kukucskával lépeget, az nem szekrényajtó!


Hajdu Ágnes


Az egyik kedvencem :)))

5. Aranka2 (válaszként erre: 3. - 44d5abb30c)
2011. dec. 17. 18:45

Azt hiszem sehol sincs amit írtál ,ahhoz képest amit adnak. A te megbocsátásod magánügy.

Nekik sokkal fontosabb a beteg gyerek csillogó szeme,ami az ő látványuktól csillog:)))

Minden elismerésem az övék:)))

4. Ami.
2011. dec. 17. 15:56

Jajj az nagyon jó film,mindig sírok rajta:)

Én is támogatom,volt benne részem jó pár éve,bár már nagyobb voltam,15 körül,akkor is élveztem.A kisebbek meg olyan izgalommal várták,hogy csak nah.Én ált a húgommal voltam kórházba,ugyh elvoltunk,de ő mindig kapott piros orrot,aztán egész héten abba parádézott:)

2011. dec. 17. 14:30

Bohóc doktorokra haragszom, mert hozzájuk mentem volna az egyetemről kommunikáció terepgyakorlatra és jól felültettek! Egy órát vártam rájuk a hidegben a kórházkapunál, tízszer is felhívtam őket, de nem vettek fel. Azóta se jelenkeztek, hogy bocsi te kis mazsola, elfelejtkeztünk rólad..

Szóval ezt még meg kell bocsátanom nekik!:D

;oD

2011. dec. 17. 14:09
Pont most láttam a Patch Adam c filmet.Arról az amerikai dokiról szól,aki kitalálta ezt a módszert/mozgalmat.
2011. dec. 17. 13:08
Minden évben felmerül, főleg az ünnepek közeledtével, amikor kicsit nyitunk a világ felé, hogy érzékenyebben reagálunk a jelzésekre, vagy hamarabb meghatódunk, ha önzetlen segítséggel találkozunk.
Én ezt a gondolatot már hosszú évek óta melengetem a szívemben, mert a saját tapasztalat megerősített abban, hogy erre szükség van és eredendően jó.

Ugrás a teljes írásra: Támogasd a bohócdoktorokat!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook