Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Talpmasszázs a betegségek ellen fórum

Talpmasszázs a betegségek ellen (beszélgetős fórum)


11. betty53 (válaszként erre: 3. - Dolly001)
2012. júl. 30. 14:54

Teljes mértékben egyetértek veled

A sok tanfolyam által, annyian kerülnek ki, meggyőződésem, hogy kevés az az ember akinek jó érzéke, a tudása még csak meglehet, de a tapasztalata kevés. A nem megfelelő masszázs még fájó is lehet. Én elvégeztem, egy talp-és kézmasszázst, a férjemet betanítottam, mert ha magamnak csinálom, nem olyan élvezetes.

Megtanulható, elsajátítható, jó könyvek vannak hozzá, mindenkinek ajánlom.

üdvözlettel betty

2010. dec. 2. 21:13
Idő közben sikerült találnom, és nem is drága, na meg úgy néz ki használ :)
2010. febr. 27. 19:35
Keresgéltem talpmasszőröket, de még nem nagyon találtam olyat, akit ajánlanának, de nem adom fel!
2010. febr. 13. 10:02
A Vargha Gyógymódnál 4 éve 3500Ft volt 25 perc. De ez azóta 100%, hogy emelkedett. Az áraknál is körbe kell nézni, mert ez is változó.
2010. febr. 12. 22:34
Aki járt már talpmasszázsnál az tud árakat mondani, mennyibe kerül fél óra-óra?
2010. febr. 12. 22:31

Igen ,keressél egy jó talpmaszást,és az nagyon sokat fog,segíteni,nekem a barátnőm csinálja,és egy olan beteget állitott fel,akiről az orvosok lemondtak,miután leesett 8 méter magasból!

Megvoltak róla gyözödve ,hogíy többet nem fog járni tudni folymatosan,hosszú távon,és egy év kezelés után,ma már csak havi egyszer kell neki menni talpmaszásra,és segítség nélkül!

És nagyon sok minden kiderül belőle!Ugy hogy tudom ajánlani!Jah és persze nem utolsó sorban,ugy kell felsz onnan a végén,mint akit kicseréltek!Frissen és üdén!Egészségedre!

2010. febr. 12. 22:31
Én voltam...gyomromnál talált valamit,másnap egésznap ment a hasam.Kitisztított,kb ennyi haszna volt,de olvastam már jókat róla.Viszont konkrét személytől nem hallottam pozitívat!
2010. febr. 12. 21:43
Akkor azt mondjátok, ha találok egy igazi jó szakembert, akkor lehet esélye egyes betegségek megelőzésének, elmúlasztásának?
3. dolly001 (válaszként erre: 2. - Emma*)
2010. febr. 12. 21:26
Valóban jó gyógymód lehet, csak az a baj, hogy a talpmasszázzsal foglalkozó "szakemberek" is úgy szaporodnak, mint a gomba. Tehát gondolom tömkelegével vannak már jelen a kínálatban és nagyon oda kell figyelni a megfelelő szakember kiválasztásánál, mert ha valaki nem érti a dolgát....többet árthat, mint használhat.
2. Emma* (válaszként erre: 1. - Moncsicsi83)
2010. febr. 12. 21:18

Szia!


Hááát, nem is tudom. Régebben én a Vargha Gyógymód-ba jártam és bizony abbahagytam. Ott csak a pénzemre (pénzünkre) pályáztak és nem arra, hogy minél hamarabb meggyógyuljak. Ja: Romániából áttelepült szakik vezetik a céget.


Amúgy a dolognak van alapja, ha valóban a gyógyulás a cél és nem a beteg pénzére fáj a foga a kezelőnek.

2010. febr. 12. 21:05
Egy ismerőstől hallottam, hogy neki ajánlották a talpmasszázst, amivel nem csak egy kellemes órácskát lehet szerezni a fáradt talpnak, hanem a betegségeket is valamilyen módon lehet vele kezelni... Kíváncsi vagyok, van e valakinek efféle tapasztalata, vagy mit gondoltok erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook