Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Talán segítene valaki ... fórum

Talán segítene valaki ... (beszélgetős fórum)

2011. ápr. 5. 14:10

Sziasztok!

Megoldódott a problémám, és kívánok minden embernek a világon az életében legalább egy olyan EMBERT, aki a segítségére van, ha nagy a baj!


:)

2011. ápr. 5. 08:58

Keress fel egy Munkaügyi Központot nem tudom Pécsett élsz, v. elköltöztél máshová, mert abban a városban van álláskereső lista és abból kiválaszthatod magadnak a megfelelőt. Felkeresheted a Családsegítőt és azok is tudnak segíteni neked.

Üdv.Ágnes

8. bettike0930 (válaszként erre: 6. - D46b6ac834)
2011. ápr. 4. 23:40
Hát nincs mit.Sok sikert a továbbiakban!:)
7. 41fdab80c1 (válaszként erre: 6. - D46b6ac834)
2011. ápr. 4. 19:21

Ha lenne rá lehetőségem, nagyon segítenék, de sajnos

a nyugdíjam korlátokat szab. De ha megkeresed valamelyik karitászt átmenetileg biztos segít, nem kell hozzá vallásosnak lenni. Először próbáld meg telefonon, aztán majd meglátod.


Hidd el, ez átmeneti.. és majd látszik az alagút vége, a kiút. Addig is kitartást kívánok Neked!!!

6. d46b6ac834 (válaszként erre: 5. - Bettike0930)
2011. ápr. 4. 17:36

Hát ezt nem tudom én sem, mert eddig pécsi voltam, és a felsőfokú végzettségemmel eddig itt nem találtam semmit. A munka viszont nem lenne büdös, ha lenne. Csak az a baj, hogy nem ismerek senkit a nagy főőővárosban.

Majdcsak lesz valahogy, csak gondoltam, megpróbálom, hátha ...

Köszi:)

5. bettike0930 (válaszként erre: 1. - D46b6ac834)
2011. ápr. 4. 16:09

Nem tudom, hogy Pest felé hogy működik, de arra nincs lehetőség napszámra?

Az jó mert már a nap végén meg is kapod a munkádért a pénzt.

4. clari06 (válaszként erre: 3. - D46b6ac834)
2011. ápr. 4. 14:24
Értem de így nem tudok mást mondani aszt sem tudom hol laksz??és nagyon nem is publikus szerintem!!Ha ügyes a kezed horgolj vagy készíts tojásokat amit azonnal el tudsz adni ott ahol laksz..ilyenekre gondolok...puszika
2011. ápr. 4. 14:16

Köszi, aranyos vagy.

Lesz rendes munkám hétfőtől, de fizetés majd csak egy hónap múlva.

Azt meg nem mondhatom az önkormányzaton hogy jöttem, mert éhes vagyok ...

Gondoltam, hátha van valakinek ismerőse, aki pont valami be - kisegítőt keres.

Nem kéregetni akarok, hanem dolgozni, pénzért.

2011. ápr. 4. 14:13
Szia, hát így nagyon nehéz segíteni..Kérj segítséget az önkormányzattól, csak ez lehet az első lépés.Itt az interneten ez nem fog összejönni...Gondolkodj pozitívan még ezt tudom ajánlani akkor már jönnek az ötletek is.Most húsvét jön, ha ügyes vagy ezt is kitudod használni!!Sajna egyéb ötletem nincs..sok szerencsét..
2011. ápr. 4. 14:04

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni abban, hogy a héten dolgozhatnék valahol, ahol kifizetnék naponta a munkámat?

Takarítás, krumplipucolás, mosogatás, bármi ...

Akkor tudnék kaját venni a pénzen, vagyis élni ...

(Mehetnék masszázsszalonba igaz, de akkor inkább éhen halok ...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook