Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Talált valaki barátnőt így neten? fórum

Talált valaki barátnőt így neten? (beszélgetős fórum)

szept. 18. 10:34
persze hogy lehet
szept. 18. 10:31
Nem.
szept. 18. 10:20
Társkeresőn találtunk egymásra a barátommal.
12. supin
szept. 16. 05:14
én nem
szept. 16. 00:57
lehet
szept. 14. 16:54
Igen :)
9. Ildi
szept. 14. 14:46
lehet
8. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Summer.girl)
szept. 14. 14:41

Hogy így? 😀

Itt a hoxán? Vagy hobbi csoportokban a neten?

7. féknyom (válaszként erre: 1. - Summer.girl)
szept. 14. 09:44
Igen.
6. c55209c4be (válaszként erre: 1. - Summer.girl)
szept. 14. 09:38
Szerintem lehet.
szept. 13. 19:16

Hamurapi

Azonos nemüek között kialakulhat barátság, minden más érzelem nélkül.Külön nemüek között egy ideig "barátságnak" nevezett egyoldalú szerelem,ami akár hosszú ideig is el tarthat,de előbb-utóbb megszakad,egy sérült érzelmű embert hagyva maga után!

szept. 13. 19:16

Hamurapi

Azonos nemüek között kialakulhat barátság, minden más érzelem nélkül.Külön nemüek között egy ideig "barátságnak" nevezett egyoldalú szerelem,ami akár hosszú ideig is el tarthat,de előbb-utóbb megszakad,egy sérült érzelmű embert hagyva maga után!

szept. 13. 16:41

Lehet valaki szimpatikus a véleménye alapján,de szerintem az nem barátság.Az egészen más dolog.

Szerintem elég ritka.

szept. 13. 15:54
Persze, lehet. Ismerkedni kell a fórumokon keresztül és ha valaki szimpi, akkor tovább beszélgetni.
szept. 13. 14:57
Sziasztok! Lehet így ismerkedni, barátot szerezni a neten? Köszönöm!

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook