Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Talált bagolyfióka fórum

Talált bagolyfióka (beszélgetős fórum)

14. Bogicska (válaszként erre: 13. - Bnedora)
2011. aug. 8. 11:12
Akkor valószínű macskabaglyok, azoknak olyan a hangjuk, mint a macskának. Mi is azt találtunk, azóta kiderült, hogy már nem is fióka volt, hanem felnőtt, de ezeknek ekkora a méretük.:)
2011. aug. 8. 00:40
Nálunk most kint egymással "beszélgetnek" a kis baglyok. Az előbb azt hittem, hogy pici cica, mert nagyon hasonlít a sipításuk hozzá.
2011. aug. 7. 22:35
Már megoldódott a sorsa. Elvittük a hortobágyi madárkórházba, ott nagyon jó dolga lesz, ha meggyógyul. Köszönöm a segítségeket!:)
2011. aug. 7. 15:38
Magyar Madártani Egyesület: www.mme.hu, itt találsz olyan helyi csoportot, akik a ti térségetekben működnek, ők értenek hozzá (madarászok), őket keressétek!
2011. aug. 7. 12:12
De van, Nyíregyházán, úgy néz ki ma be is fogjuk vinni. Csak az a baj, hogy betegnek néz ki, csak ül egy helyben szinte nem is mozog, úgy kell ráerőltetni, azt is, hogy egyen. Így félő, hogy be se vennék, nehogy megfertőzze a többit.
9. b9da99c0c2 (válaszként erre: 1. - Bogicska)
2011. aug. 7. 12:08
Nincs valami vadaspark a környéken ?Talán hasznosabb lenne?neki!
2011. aug. 7. 12:05
Azóta mi is megtaláltuk a neten, ha már a tudakozó nem tudtam megmondani. De azért köszi!
2011. aug. 7. 11:19

Tessék, ilyen hamar lehet találni egyet:


[link]

6. bnedora (válaszként erre: 5. - Bogicska)
2011. aug. 7. 11:17
Szomorú, hogy a tudakozó nem tudta az állatkert nevét. Próbáld meg a google-ban rákeresni.
2011. aug. 7. 10:25

Próbáltunk érdeklődni az állatkert száma iránt, de nem tudta a tudakozó. Egyébként lehetséges, hogy beteg, mert 2 falatot nyelt le eddig, azt is azért, mert leerőltettük a torkán. Meg az is furcsa volt, hogy ott ült az úton és csak úgy hagyta magát megfogni,pedig már nem olyan kicsi.

A védettségről meg csak annyit, hogy, ha nem ugrok ki a kocsiból és nem állítom meg a szembe jövő kocsit, akkor már rég nem élne. Mi mentettük meg, ezért senki nem fog megbüntetni.

4. fridoka (válaszként erre: 3. - Bogicska)
2011. aug. 7. 04:34
Minél előbb vidd be az állatkertbe,ha túl éli az éjszakát!Védett madár eszmei értéke van,gondolom nem szeretnéd ki fizetni!
2011. aug. 7. 01:04
Lehet az lesz. Még a holnapot megvárjuk hogy viselkedik, eszik-e, ha nagyon nem bírunk vele, akkor ez lesz.
2011. aug. 7. 01:02
Szia! Én a helyedben elvinném egy állatorvoshoz, de inkább állatkertbe.
2011. aug. 7. 00:54

Sziasztok!

Találtunk ma este az úton egy macskabaglyot, még kicsi, nem tud repülni, de már abban a korban vagy, hogy akár már tudhat is (szerintünk).Van valakinek hasonló tapasztalata? Az etetésével tisztában vagyunk mondhatni, de az itatást még nem tudom hogyan tudjuk megoldani. Egy kis segítséget várné

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook