Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Találkozott már valaki olyannal hogy a terhességi teszten megjelent halványan a második csík és aztán mégis megjött a menzesz? fórum

Találkozott már valaki olyannal hogy a terhességi teszten megjelent halványan a második csík és aztán mégis megjött a menzesz? (beszélgetős fórum)


28. voros.orchidea (válaszként erre: 20. - Anadi)
2015. márc. 10. 06:39
"Amúgy nagyon rendes". Nem az a dolga. A dokin a következő embriód élete múlhat, ha fejlődésnek indul majd! Az én dokim megadta a mobilszámát, mikor veszélyeztetett lett a terhesség. Folyamatosan konzultált az endokrinológussal, a szonográfusokkal. Ha kellett, ugrott. Aztán segített világra hozni (természetes úton) két babát egyszerre. :-D Szerintem is válts dokit!
2015. márc. 9. 13:12
Csinaltal azota tesztet???
26. Csipkerózsika (válaszként erre: 24. - 1e072b34d7)
2015. márc. 7. 12:49
Így van, és ezt a terhességi tesztek tájékoztatójában is leírják...
25. b00d33e65c (válaszként erre: 24. - 1e072b34d7)
2015. márc. 6. 19:24
Biztos,hogy férfi vagy??
24. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Anadi)
2015. márc. 6. 19:22
Simán lehet. A teszt már a tizedik napon mutathat valamit, de a terhességek nagy része szinte észrevétlenül, esetleg egy kicsit a szokásosnál erősebb vérzéssel a ciklus környékén megszakad.
23. aniju (válaszként erre: 20. - Anadi)
2015. márc. 6. 18:44
hátö.. szerintem is válts....
22. 6b006fc769 (válaszként erre: 20. - Anadi)
2015. márc. 6. 17:47
S mikor múlt el a menstruációd?
21. Mayke (válaszként erre: 20. - Anadi)
2015. márc. 6. 17:46

Hát nem tom, de mikor én elmentem dokihoz mert pozitív lett a tesztem erre azt mondta, h a mai tesztek olyan érzékenyek ha azt mutatja akkor úgy is van. Tényleg az vagyok. :)

Szerintem mindenféleképpen válts dokit!

20. anadi
2015. márc. 6. 17:30
Ma voltam dokinál. Kezdtem neki mondani a storymat, de leállított azzal hogy ooo, nem, ha lett volna valami, azt a uht kimutatja. Es ezzel befejeztük ezt a témát. Amúgy nagyon rendes, csak talán nekem kellett volna jobban eröltetni a témát. :-)
19. VACak82 (válaszként erre: 1. - Anadi)
2015. márc. 6. 15:50

Nekem is volt egy ilyen spontán vetélésem. De azért nézesd meg magad dokival ha a teszt pozitiv marad az méhen kívülire utal. Ha szépen elhalványul akkor már vége és a természet lerendezte.

Azért ezt a doki is elmondhatta volna neked, lehet érdemes váltani ha nem tudod neki feltenni a kérdéseidet...

18. 6b006fc769 (válaszként erre: 11. - Anadi)
2015. márc. 6. 15:36
Na jó, de dokinál mikor voltál?
17. aniju
2015. márc. 6. 14:56

'több mindent meg lehet tudni fórumokon, mint a dokitól'


Egy frászt. Tessék kérdezni. V váltani, ha feszélyez.


Nekem volt hasonló vetélésem (is), de én láttam a petezsákot kiesni. Nyugtasson az, hogy inkább így, mint később, mondjuk kaparással, v annál is rosszabb....

16. J.Sys (válaszként erre: 4. - Anadi)
2015. márc. 6. 14:07
a nagyon korai 2-3 hetes terhességet nem tudja még az UH kimutatni. de ahogy írta itt valaki, méhen kívüli is lehet, én a helyedben most pár napig minden reggel csinálnék egy tesztet, és ha erősödik, vagy továbbra is halvány pozitív, akkor visszamennék a dokihoz. ha elment a mensivel a nem beágyazódott petesejt, akkor pár nap múlva kiürül a hcg a szervezetedből és nem lesz pozitív
2015. márc. 6. 13:56
Van meg egy verzio erre, de az ritka es remelem, nem ez a szitu: mehen kivuli. Nekem az volt es igy indult. Elsoszor nega teszt, majd nagyon halvany pozi, majd rendes pozi. Az UH meg meg a 7. heten se latott semmit. Vettek hcg-t verbol, mert a dokim azt hitte, hogy elindult a terhesseg, de elment a baba. Megismeteletek a HCGt verbol 2 nap mulva, de nem csokkent, hanem novekedett, uh-n viszont tovabbra sem latszodott a mehben semmi. Innen lehetett tudni, hogy gaz van. Egy het megfigyeles jott, majd a vegen mutet. Kivanom, h ne ez legyen a szitu, de ezzel az eshetoseggel is lehet szamolni (ja es vereztem is mellette, ez is a mehen kivulinel altalanos..). Szoval en azert odafigyelnek.
14. b00d33e65c (válaszként erre: 12. - Pammy)
2015. márc. 6. 13:49

"Leendő mensi mínusz 14 nap és mindent bele"

Már ha így van neki a peteérése...

Én azt mondom,hogy ne görcsölj rá,akkor legyetek együtt amikor jól esik és csak az élvezet számítson!

13. zebracsikó (válaszként erre: 10. - Anadi)
2015. márc. 6. 13:42
és a doki nem mondta el, hogy ez egy elindult terhesség volt, csak valami miatt nem fejlődött tovább?
12. pammy (válaszként erre: 11. - Anadi)
2015. márc. 6. 13:34

óóó ez esetben tényleg elkezdődött valami... :( Viszont 2 dolog ami talán vigasztal:


Élettel összeegyeztethetetlen (nehéz szó) rendellenesség miatt távozhatott,vagy ha barnáztál előtte,akkor kevés volt a sárgatesthormon (doki írhatja fel a pótlását-legközelebbi pozitesztnél hívd)


Sajnos előfordul ilyesmi,de azt mondják az okosok,hogy akár kövi hónapban megint megfoganhatsz! Leendő mensi mínusz 14 nap és mindent bele!!!

11. anadi (válaszként erre: 9. - Pammy)
2015. márc. 6. 13:29
En már azokat mérgembe kidobtam. De biztoshogy nem képzeltem oda a második csíkot, mert akkor a férjem is képzelödik. Az elsö tesztet akkor csináltam amikor késett 7 napot, akkor igazán naaagyon halvány volt a csíkocska. Majd megismételtem 3 nap múlva, és ott már szépen látszódott a másik csík. De rá egy napra meg is jött a menstruációm...Erröl ennyit.
10. anadi
2015. márc. 6. 13:25
Köszi lányok mindenkinek. :-) En még ebben a témában olyan tudatlan vagyok, de sokkal több infót meg lehet tudni fórumokon, mint az orvostól. Gondolom ezt már többen tapasztaltuk. Mostmár értem mi a helyzet.
2015. márc. 6. 13:24
tegyél már fel képet a tesztről légyszi! Csak mert én folyton odalátom a 2. csíkot, de csak ha úgy esik rá a fény...és megjött nekem is.
8. 3a5c305959 (válaszként erre: 6. - Anadi)
2015. márc. 6. 13:20
Ha nem agyazodik be a petesejt akkor megis hogyan eszlelne az ultrahang? Masreszt ha be is agyazodott, hetekbe telik mire akkora lesz hogy latni lehessen (ahogy korabban is irtak). Nem ertem az orvosod miert nem tudta ezt neked elmagyarazni!
2015. márc. 6. 13:09

Azért, mert az UH nem észlel megtermékenyített petesejtet.


Volt 1 kémiai terhességed. A hcg szint már emelkedett, de sajnos nem tudott beágyazódni.


Legkorábban az UH az 5. héten látja a petezsákot.Van, akinek a 6.on.


Ezért nem szabadna tesztelgetnünk, csak ha késik. Legalább 1 hete.


Álpozitív teszt ritkább egyébként, mint az ál negatív, de sztem simán előfordul...

2015. márc. 6. 13:04
Ma megvizsgált rendesen, úgyhogy ha volt is terhesség az a menzesszel elment. Csak az nem megy a fejembe, hogy azt az ultrahang már nem észleli? Vagy az még olyan korai státiumban volt, hogy azt még az ultrahang se tudja érzékelni?
2015. márc. 6. 12:59
Csinálj még egy tesztet, ha erősödött akkor még ott van a bébi, ha halványodott elment. de én azért visszamennék a dokihoz, hogy vizgáljon meg normálisan és ha van baba gyorsan adjon progi pótlást!!!
4. anadi (válaszként erre: 3. - J.Sys)
2015. márc. 6. 12:52
Es szerinted ezt az ultrahang már nem képes kimutatni? Mert én akkoriban 2 tesztet is csináltam pár nap különbséggel és mindkettön ott volt a második csík. Aztán megjött a menzeszem, ami idáig még sose késett.
2015. márc. 6. 12:45
majdnem 100%-osan megbízhatóak. de azért tévedhetnek. de az is lehetséges, hogy volt megtermékenyült petesejt, de elment a mensivel. és azért a vizetletednek megemelkedett a hormonszintje már.
2015. márc. 6. 12:39
Az ultrahang nem mutatott ki semmit, de akkor mért volt ott a csík a terhességi teszten? Megbízhatók egyáltalán ezek a tesztek?
2015. márc. 6. 12:32
Találkozott már valaki olyannal hogy a tergességi teszten megjelent halványan a másidok csík és aztán mégis megjött a menzesz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook