Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Találkozott már valaki a siszyd32.exe-vel?Mit lehet vele tenni? fórum

Találkozott már valaki a siszyd32.exe-vel?Mit lehet vele tenni? (tudásbázis kérdés)


9. 07c4794583 (válaszként erre: 8. - Babi1206)
2010. jan. 2. 18:01

ha sok probléma van, néha az a legegyszerűbb - kivéve, ha sok a mentési anyag, na az macerás tud lenni. örülök, hogy működik a géped.

legyen rajta

- mindig üzemelő (és automatikusan frissülő!) tűzfal,

- mindig üzemelő (és automatikusan frissülő!) vírusirtó,


és jól gondold meg, mire kattintasz, lásd msn-en kapott linkek, reklámok, felugró izébizék, emailben érkező csábító ajánlatok, letölthető csengőhangok, viagrás, kaszinós, sportfogadásos linkek. ezekből szokott a baj lenni.

2010. jan. 2. 17:14

Köszönöm szépen a segítséget, tájékoztatást.

Egy kedves barátom megnézte a gépet és az lett a vége, hogy újra kellett telepíteni az XP-t.(Nem csak ezzel a fránya trójaival volt baj)

7. 07c4794583 (válaszként erre: 6. - Babi1206)
2009. dec. 29. 11:33
ezt igazán akkor lehet megválaszolni, ha eltüttented a siszyd32-őt. utána ha marad probléma, akkor azoknak az okát is meg kell keresni.
2009. dec. 28. 23:38

Na már le se tudom írni a nevét.

Formázni nem akartam (nem is tudom)csak nyomom én ész nélkül :)

De ettől a trójaitól van az is hogy más érdekes dolgai is vannak a gépnek? Pl:a sajátgépet elemlámpával :) keresi.

2009. dec. 28. 23:29
Már megint a siszid32.exe-ről kérdeznék.
2009. dec. 27. 19:14

Na nem kell mindjárt formázni. Nem vírus (nem tesz kárt a gépedben), hanem trójai: az internet sávszélességed 95%-át lefoglalja kéretlen levelek küldésével és fogadásával. Nem próbáltam, de többeknek működött már a kövekező letölthető irtó:

www pont superantispyware pont com per malwarefiles per SISZYD32 pont EXE pont html

(értelemszerűen a "pont" és a "per" helyére . és / kerül)

2009. dec. 27. 19:11

Jajj, nehogy formázd a géped!

Ezt hívjuk mi úgy informatikusok, hogy verébre ágyúval :D


Amit találtál, az nem vírus, hanem úgynevezett malware.

Első körben próbálkozz ennek a proginak a feltelepítésével:

[link]

(baloldalt kék download gomb).


Futtass egy scan-t és elvileg ez a progi le is tudja szedni. Ha azt mondja, indítsd újra a géped, csináld meg.

2009. dec. 27. 19:06
formázd a géped, vírus
2009. dec. 27. 19:01
Találkozott már valaki a siszyd32.exe-vel?Mit lehet vele tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook