Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Találkozás a régi.... fórum

Találkozás a régi.... (beszélgetős fórum)


13. 6a6e086e31 (válaszként erre: 11. - Pen80)
2010. okt. 20. 06:49
Igen, de mivel csúnya szakítás volt,jó deig fel sem merült, hogy egyáltalán köszönjek is neki:)De jó lenne vele felvenni valamilyen szinten a kapcsolatot, pont ezért is, mert az elválás nem volt jó.
2010. okt. 19. 23:09

Hááát... nekem ez most nagyon aktuális...

18 év után találkoztam az első nagy szerelmemmel nemrégiben. Azóta tartjuk a kapcsolatot, ismerkedünk - újra... :)

11. Pen80 (válaszként erre: 10. - 6a6e086e31)
2010. okt. 19. 21:16
Végülis ismered, nem? Nekem mindegyik exem ismerősöm ilyen oldalakon.
2010. okt. 19. 13:04

Én meg nagyon szeretnék találkozni az exemmel, egyrészt nem tudom elfelejteni, pedig mindig azt hiszem, hogy na már sikerült, másrészt mi aztán megkínoztuk egymást, csúnya szakítás is volt, azóta (10 hónapja) nem is láttam.Van párom azóta, de a régit nem tudta elfeledtetni.

Azt lesem mikor futunk már össze, de nem futunk, már arra gondoltam bejelölöm egy közösségi oldalon:O)

2010. okt. 19. 12:24

Az anyukám 25 évig vágyódott a nagy szerelme után, mikor újra találkoztak. Rohadt nagyot csalódott.

Én kb 5 év után találkoztam a nagy ő-vel újra. Én is nagyot csalódtam, de nem akkorát.

Hát ilyen az élet...

8. a25b44f6a3 (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2010. okt. 19. 12:06

Az is lehet, hogy csak előtted akart menőzni, hogy neki mennyi csaja volt, hátha féltékeny leszel, mert lehet, hogy valójában még téged szeret.

Így járt, rossz taktika, mert nem azt érte el, amit szeretett volna.

2010. okt. 19. 12:05

Egyszer én is összefutottam egy exxel,régi szerelem volt,de titokban még vágytam rá évekig.Viszont mikor eljött a nap,ugyanígy csalódtam mint te!

Azóta semmilyen volt pasival nem találkozok újra.Jobb a múltat hátrahagyni.

2010. okt. 19. 12:03
Én eddig minden exemben csalódtam..persze egyikkel sem találkoztam,de felnyitottam a szemeimet és rájöttem,hogy ,hogy lehettem akkora hülye..izlésficamtól kezdve a naívságig.
2010. okt. 19. 12:02
Én is taliztam az exemmel két évvel ezelőtt.Azóta elváltunk,összeházassodtunk és van egy közös kislányunk is!
2010. okt. 19. 11:55

A pasik egyformák.Tavaly én is taliztam az exel, egy meghízott alak állt velem szemben. Ecsetelte a régi kapcsolatait. Szakításkor engem is elhordott mindennek. Felfordult a gyomrom tőle...

Aztán elkezdte csapni a szelet és jó volt elutasítani elküldeni...jó messzire.

3. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - D515254a8f)
2010. okt. 19. 11:54
Az én exemből alig lehet kihúzni valamit!Viszont tudom,hogy sem rólam,sem a mostani csajáról senkinek soha nem beszél!Se jót,se rosszat!Én meg jó kidumálom :DD
2010. okt. 19. 11:53
Nana kisasszony:))
2010. okt. 19. 11:52

..."szerelemmel"...

Tegnap találkoztam az exbarátommal már évek óta nem láttam, mert elzárkózok minden ilyesmitől ami a múlt része, de most úgy érzetem, hogy találkozni szeretnék vele.

Csalódás volt nem is kicsi!

Egy olyan öntelt pökhendi alak, hogy meg is lepet hova tettem anno a szemem. Bár kedves volt sokat hülyéskedtünk, meglepett, hogy úgy beszélt én utánam következő barátnőiről, mintha nem is emberek lennének. Az egy dolog, hogy nyíltan megmondta nem szerette egyiket másikat, de hát kell a változatosság, úgymond használta őket.

Eszembe jutott rólam mit mondhat a hátam mögött bár nagyon tepert, kapart évekig értem!

Bizonyára ugyan ezt.

Legszívesebben beolvastam volna neki, de csak mosolyogtam magamban. És ezért most itt "dühöngöm" ki magam! :)

Még a nőkre mondják, hogy számítóak, érdekek. Egy fenét! A férfiak legalább annyira, ha nem jobban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook