Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Takarítógépbe a saját kárpittisztítójukat ajánlják. Rakhatok bele másikat? fórum

Takarítógépbe a saját kárpittisztítójukat ajánlják. Rakhatok bele másikat? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 16. 12:59
Sziasztok, tanácsra lenne szükségem, milyen márkájú kárpittisztítót tudtok ajánlani? Kicsilányom munkáját kéne kiszednem az ülőgarnítúrából, de a kézi tisztító nem vezetett eredményre, ezért gépire gondoltam, hátha az hatékonyabb. Nem vagyok tisztában a reklámozással, de gondolom, ha priviben írtok, úgy lehet?! Előre is köszönöm!
2009. jún. 15. 15:11
Igen.En is mast hasznalok miota elfogyott a sajatja ,sokkal olcsobb,jobban tisztit,nem kell sok belole es akkor nem lesz habos minden,a gepnek semmi baja nem lesz,mivel sok koze nincs hozza !!!
2009. jún. 15. 14:51
Csak a saját tapasztalatomat írom...mi is másikat raktunk bele (boltban ajánlották, nem mi találtuk ki), de mindenhonnan dőlt a gépből a hab. Rengetegszer átmostuk, mire sikerült elérni, hogy kicsit kevesebb hab jöjjön belőle.
2009. jún. 15. 14:41
nyugodtan rakj bele másikat,én is másfajtát használok és szebben is tisztít mint amit ők ajánlottak a géphez.Ez csak egy üzlet nekik ert az ő termékük biztos drágább is .
2009. jún. 15. 14:35
Simán rakhatsz bele másikat. Ez csak a takarítógép "szerződése" a tisztítószert gyártó céggel...
2009. jún. 15. 14:34
Gondolom, hogy ez lehet a dologban. De honnan tudjam, hogy nem habosabb-e ez?
2009. jún. 15. 14:33
Szerintem tegyel bele nyugodtan, ez csak uzlet Nekik. Nem lesz semmi baja a gepnek.
2009. jún. 15. 14:33

Szia,

szerintem ha a másik nem habosabb működés közben, vagy nem különbözik a felhasználhatósága, esetleg a tisztítási folyamat, akkor igen,

azért mondják, hogy a sajátjukat használd, mert az ugyebár külön pénz :DDDD nekik :D

2009. jún. 15. 14:32
Mivel nem lehet reklámozni, csak annyit írok, hogy sárga színű a gép. Gondolom tudjátok...
2009. jún. 15. 14:31
Nyugodtan! Én is másikat használok.
2009. jún. 15. 14:30
Takarítógépbe a saját kárpittisztítójukat ajánlják. Rakhatok bele másikat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook