Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Takarító egyéni vállalkozást indítanék. Mi szükséges hozzá? fórum

Takarító egyéni vállalkozást indítanék. Mi szükséges hozzá? (tudásbázis kérdés)


2022. szept. 16. 20:39
Elsőként egy adószám :) Azt mehetsz is, számla adást se felejtsd el.
5. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Ancsa271)
2022. szept. 16. 08:14
Attól függ mit takarítanál? Magánházba semmi pénzért nem mennék. Vedd a nyakadba a várost és kopogj be a társasházkezelőkhöz és vállalj lépcsőház takarítást. Szórd meg a lakótelepet hogy lépcsőház takarítást vállalsz. Nagy kereslet van rá.
2022. szept. 15. 22:32
Üzleti terv, legalább annyi pénz, hogy minimum egy évig finanszírozni tudd a veszteséget is. Egy jó könyvelő, adótanácsadó, hogy milyen formában kezdj, ügyfélkör kialakításához marketing. És ha jól tudom, szakképesítés. Ez utóbbiban nem vagyok biztos.
2022. szept. 15. 20:23

Hogy erted, mi szukseges?


Az ado reszehez? A vallalkozas inditasahoz? - konyvelo.


A munkahoz? Attol fugg. Pl baratnom mindent visz, semmit nem hasznal ott, ahova megy. A porszivotol kezdve, tisztitoszereken, letran at az utolso portorlo rongyig mindent. Ehhez autoja is van, azzal jár a cimekre.


A munka szerzesehez? Ismerettsegi kör, hirdetes.

2. Lufthansi (válaszként erre: 1. - Ancsa271)
2022. szept. 15. 19:31
Seprű..-)
2022. szept. 15. 18:37
Nincsen munkahelyem. Arra gondoltam, takarítással kereshetnék pénzt. Mi szükséges hozzá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook