Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tahitótfalu és környéke fórum

Tahitótfalu és környéke (beszélgetős fórum)

2012. szept. 24. 17:17
Ott lakik az egyik barátnőm. Szeretik Kicsit időigényes bejutni Pestre ha kell néha de ők elégedettek a hellyel.
2. 34c48a3825 (válaszként erre: 1. - 14f968b657)
2012. szept. 24. 13:55

Tahitótfalu, egy szó :)

Két része van: a szigeten Tótfalu, itt laknak az őslakosok, a falusiak és a hegyoldali részen Tahi, ezek egyesítésével jött létre. Tahiban tipikusan azok élnek, akik Budapestről költöztek ki, de még mindig oda járnak dolgozni vagy csak nyaralójuk van ott, mert rengeteg a nyaraló ott a nyaraló. Gyakorlatilag ez a rész összeépült Leányfaluval, az pedig Szentendrével.


Nagyon más tehát a két rész, de papíron egy település.


Most nyílt ott egy nagy Tesco, egy Rossmann meg egy nagy pékség, de hogy van-e felvétel, azt nem tudom. Szentendrén van sokféle üzlet, azokban mindig van felvétel.


Volánnal tudsz közlekedni, ha nem vezetsz. Kb. 50 perc alatt van a busz Újpest Városkapuban, egész élhető a menetrendje.

2012. szept. 24. 13:51
Sziasztok,úgy tűnik az életem egy új mederben folytatódik tovább és ide fogok költözni lassan az új páromhoz..de én ezen a környéken abszolút nem vagyok ismerős életemben akkor jártam másodszorra itt mikor már őt ismertem...nem szeretnék teljesen rá hagyatkozni de szeretném például tudni hogy munkát milyen körzetben érdemes egyáltalán keresni merre milyen a közlekedés mert jogosítványom egyenlőre nincs...mi a véleményetek kereskedelmi érettségivel mennyi esélyem van hogy minnél előbb találjak munkát...szóval ha esetleg valaki ezen a környéken lakik nagyon meg köszönném ha tudna nekem ezekben a kérdésekben tanácsot adni....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook