Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tahiti Bio-Noni fórum

Tahiti Bio-Noni (beszélgetős fórum)


2010. máj. 7. 08:24
Bizony nem olcso, de ha a forgalmazasaval csak a sajat fogyasztasunk arat kikeresem, mar megerte vele foglalkozni. Erre is ad lehetoseget a ceg. Mi mindenesetre nem szandekozunk abba hagyni a fogyasztasat, kulonosen a lanyaimnak sokat segittet a teli idoszakban
16. 35491a860f (válaszként erre: 15. - Colnago)
2010. ápr. 27. 09:37
Na ez az, az ára túl magas a magyar jövedelmekhez képest, mert egy átlag magyar jövedelmű családba már 4 üveg Noni közel 40.000 Ft-ért kicsit (????) durva. Ennyit nem engedhetünk meg magunknak.
2010. ápr. 27. 08:16
Mi Erdelyben elunk, alap arban vasarolom a Tahitian Nonit, 125 Ron/1L arban, Magyarorszagon 10750 Ft.
14. 35491a860f (válaszként erre: 13. - Pearl1975)
2010. ápr. 12. 10:16
Én sem jártam agykontroll tanfolyamra, mert nekem sincs rá pénzem. Amit neten összeszedtem információkat az AK-ról, és közben összeismerkedtem emberekkel, akik jártasak a témában és elmagyarázták, hogy alkalmazzak AK-s technikákat, na azáltal vannak sikerélményeim. És továbbra is alkalmazom őket, mert muszáj, különben soha nem tudnék kilábalni ebből a vérvörös magyar valóságból.
13. pearl1975 (válaszként erre: 12. - 35491a860f)
2010. ápr. 10. 08:59

őszintén szólva, az agykontroll sem túl olcsó, tanfolyamra felmenni Pestre, stb. meg tudod, én olyan 2 lábbal a földön járó típus vagyok, szóval szerintem a bennem lévő bacikat nem lehet gondolattal kiirtani. (de persze lehet, hogy a fájdalmaimat tudnám befolyásolni)


természetesen én nem azt mondom, hogy ne próbáld meg a Nonit. csak jelenleg én már sajnálom azt a sok pénzt, amit elszórtam rá. emésztési, immungyengeségi problémákat olcsóbban is lehet kezelni.

12. 35491a860f (válaszként erre: 10. - Pearl1975)
2010. ápr. 9. 16:43

Lehet, hogy igazad van, nem tudom. Én még nem próbáltam, pedig már évek óta nagyon szerettem volna, de "méretes" ára miatt, mindig elodáztam a noni vásárlását. Viszont állítólag volt olyan ember, akinek megállította rákos sejtjei szaporodását és bár nem nyilvánították az orvosok a mai napig sem gyógyultnak a beteget, de azóta is issza a nonit és nagyon jól érzi magát és az orvosi leletei is a lehető legjobbak. Szóval, akár igazak az ezzel kapcsolatos állítások, akár nem, szerintem nem lehet mindenkire és mindenre ugyanazt a bélyeget rányomni, mert ahány ember, annyi féle, és lehet, hogy egy másik embernél másképp hat ugyanaz a termék, mint nála, mert a szervezete másképp reagálja le a termék hatóanyagait.


A másik dolog: A HIT HEGYEKET MOZGAT MEG! és ez nem duma, hanem valóság! A saját bőrömön tapasztaltam meg az elmúlt fél év során. Ugyanis, ha valamira nagyon vágyom, és nagyon erősen hiszek benne, akkor előbb vagy utóbb, de kivétel nélkül mindig megvalósulnak az álmaim. Régen semmiben sem hittem, és csak legyintettem mikor mások csodákról beszéltek és főleg, amikor elmesélték számomra már-már misztikusnak tűnő történeteiket arról, hogy ők mitől sikeresek! Mindig badarságnak véltem és kinevettem őket!


Most az elmúlt fél év alatt számos dolog megvalósult az életemben, amiben nagyon hittem, azóta nem nevetek ki senkit.


Szóval, agykontrollon nem gondolkodtál még?

Az lenne a legolcsóbb megoldása a betegségednek.

Feltéve, ha van elég erős hited hozzá.

11. 35491a860f (válaszként erre: 8. - Zsoan78)
2010. ápr. 9. 16:35
Mi mindenre jó a homoktövis és hol lehet beszerezni? Milyen árban? Egyébként nekem is az egyetlen bajom a nonival, hogy baromi drága az ára, mert mi is 4-en vagyunk, és pont ugyanúgy gondolom én is, mint te, hogy ha már vesz az ember, akkor mind a 4-ünknek jó lenne megvenni és árban nem a magyar emberek pénztárcájához van méretezve.
10. pearl1975 (válaszként erre: 7. - 35491a860f)
2010. ápr. 8. 12:24

egyébként mindenről ódákat zengenek. ezüstkolloid, homeopátia, akupunktúra. minden mindenkinek segit :))))) vagy nem :))))

a Tahitian Noni szerintem annyit segit, mint bármely más piros gyümölcs, sok vitamin, rost. de ezért nem kell ennyi pénzt kidobni.

9. pearl1975 (válaszként erre: 7. - 35491a860f)
2010. ápr. 8. 12:21
akkor még nem igazán tudtam, mi a baj, de már egy éve fájt az arcom, a fogaim, a fülem. és semmi nem segitett rajta (hidd el, sok mindent próbáltam). 3 hónapig ittam a Nonit (a Tahitian Noni Juicet, a napi javasolt adag dupláját is), de ez sem segitett. azóta kiderült, hogy krónikus Lyme-kórom van, szóval nem csoda.
2010. ápr. 8. 11:09
Sziasztok! Az egyetlen problémám a termékkel az ár. Mert ugye, ihatom, de akkor igya már a család többi tagja is. És négyes szorzóval az ár már súrolja a havi 30 ezret!!! Hol lehet a legkedvezőbb áron beszerezni a terméket? Egyébként kipróbáltam már, és kipróbáltam ezen kívül rengeteg minden mást is. Gyógyszert nem szedünk, eddig a gyerekek minden betegségét sikerült itthon meggyógyítanom (nagyanyáink még őrzik a bevált recepteket!) Ami még fenntartásom egyébként: Magyarországon ugyebár nem terem a noni...márpedig, minden embernek azt kell fogyasztania, ami a közvetlen környezetében megterem!!! Ezt azért ne hagyjuk figyelmen kívül. Amit ajánlani tudok, az a homoktövis: Magyaroszágon terem is, és nagyon jók a tapasztalatok (a személyesek is)
7. 35491a860f (válaszként erre: 6. - Pearl1975)
2010. ápr. 8. 10:29
Te vagy a legeslegelső ember, akitől ezt hallom.Eddig mindenki aki issza, ódákat zeng róla. Mi volt a betegséged, vagy problémád, ami miatt elkezdted inni? Mert lehet, hogy hatott, csak másképp, és nem veszed észre.
2010. ápr. 7. 15:47
senkit nem akarok elriasztani, de én ittam 3 hónapig reménykedve, de semmit sem segitett.
5. 35491a860f (válaszként erre: 4. - Colnago)
2010. ápr. 7. 14:25
Szia! Kitől veszitek és mennyiért? Mert nálunk is van 1-2 visszatérő betegség a családban, amit szeretnénk megszüntetni.
2009. jún. 23. 13:50
Az egesz csaladom issza a Tahitian Noni juicet, ez az eredeti, a tobbi csak utanzat. A lanyaim nem voltak azota beteget, telen sem. Tobb ismerosom is van akik ezt isszak, mind meg vannak elegedve, en is csak jot mondhatok rola.
2008. dec. 25. 15:27

Hello!


Ismerek egy lányt, akinek agytumorja van. Az orvosok hónapokat adtak neki. Ő issza ezt is, de mást is, pontosan nem tudják, melyik segített a 3 szer közül, de 7 éve volt műtve. Ma már nincs tumor, de gyógyultnak sajnos sosem lesz kikiáltva.

Szerintem mindenkinek ezt kellene innia megelőzési célzattal.

2008. nov. 9. 09:06
én fogyasztottam, és rosszat nem tudok mondani róla, jót azt meg nem mindenki hiszi el róla! Én is szkeptikus vagyok addig nem hiszek az ilyen gyógyhatású dolgokban, ameddig be nem bizonyítják, hogy ez tényleg úgy működik, ahogyan azt leírják róla! Én csak jót tudok mondani erről a termékről!
2007. júl. 5. 10:33
Probalta mar valaki a Tahiti-nonit?Egyik ismerösöm Hajduszoboszlon csodarol beszelt,ami a csaladjaban törtent e-csodaszer fogyasztasa utan.A 84 eves anyukajaval beszeltem is szemelyesen.Honapok ota issza minden nap,legzesi nehezsegei voltak,elmultak.Olyan fittnek tünt a nenike mint egy 60 eves,egeszseges ember.Nektek mi a velemenyetek rola?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook