Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tábori kalandok... fórum

Tábori kalandok... (beszélgetős fórum)


8. d3c6e89fee (válaszként erre: 7. - D3c6e89fee)
2009. aug. 8. 21:42
Vagy a félosztály elfért benne:)
2009. aug. 8. 21:42
Mi csak olyan táborba voltunk, ahol voltak ilyen régi baromi nagy katonai sátrak és volt benne vagy 8 emeletes ágy, az vicces volt. Mondjuk egész este kint ültünk és beszélgettünk.
2009. aug. 8. 21:38

Az idei Ifjúsági Játékok is bővelkedett pár szemet benedvesítő poénnal.


Pl. az egyik csajnak kijött vlmi a száján. Kérdezte a pasijától a párom, most hogy fogja simogatni? Erre a pasi azt felelte: Majd bottal. A csaj egész nap nem szólt hozzá, illetve a hét végéig felhányta a dolgot.


Meg egyik alkalommal, mikor a sötétben a sátrak között bóklásztunk vissza a mi sátrunkhoz, a kis lámpánkkal, érdekes dolgot láttunk. Egy gumióvszer TELE valami fehér lötyivel! Azt hogy tele, azt úgy képzeljétek el, mintha megtöltötték volna mondjuk vízzel, úgy tele. Csak fehér. Nem tudom, ki volt az az idióta, aki ezt megcsinálta, de jót röhögtünk rajta. Kíváncsi vagyok, ki volt az, aki belelépett... Nem járt mindenki kislámpával... :D

2009. febr. 17. 09:50

Üdv!

Én sem jártam sátortáborban, de szóló sátrat állítok minden reggel, hehe.

2009. jan. 7. 20:03
Soha nem voltam sátras táborban. Csak sátortalanban. X-)
2009. jan. 6. 17:04
sátraknak... bocsi.
2009. jan. 6. 17:03
Én mikor táborozni voltam, kihúzgáltuk azoknak a sátoroknak a cölöpjeit, amelyek "bepofátlankodták" magukat oda, ahova nem kellett volna. Meg lett beszélve, hogy hol lesz egy kisebb üres hely, ahova pokrócot teszünk ki, és oda telepszik a "banda" beszélgetni, kártyázni, kajálni stb. És volt 2 sátor, ami egy reggelre ott termett. Mikor 3. alkalommal döntöttük le a 2 sátrat, elcuccoltak onnan. Biztos rájöttek, hogy nem szivesen látjuk őket épp azon e helyen... XD
2009. jan. 6. 17:00
Gondolom, sokan közületek jártak már sátortáborokban. Milyen őrültséggel szórakoztattátok egymást és persze magatokat? (sztem a Sziget és a hasonló fesztválokat is lehet ide sorolni...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook